Uczestnik Rocznik
Aagesen Glenn
51 · Wilki Morskie
1981
Baran Mateusz
11 · Moczymordy Chociwel / Door Project
1986
Blachowska Agnieszka
69
1985
Bober Martyna
29 · bobrzaki
1985
Bober Wojciech
34 · bobrzaki
1986
Bochen Izabela
71 · Raz Szczecin
1975
Bryła Krzysztof
12 · For-Rest-Run Koszalin
1974
Buczyński Witold
50
1980
Buras Radosław
26 · Husaria Szczecin
1989
Chołuj Jarosław
35 · For-Rest-Run Koszalin
1975
Chorąży Karolina
59 · Biegolas Koszalin
1989
Dywelski Marcin
5 · Tańczący z Wilkami
1980
Fijałkowska Aleksandra
36 · Wilczy MROK
1980
Fijałkowski Karol
37 · Wilczy MROK
1980
Gąsiorowski Mariusz
22 · Moczymordy Chociwel
1980
Jakubik Anna
28 · Husaria Szczecin
1991
Janczak Rafał
64 · Wilki Morskie / Fairwind
1975
Jaruga Artur
25 · For-Rest-Run . Wolni Ludzie...
1978
Jastrzebski Daniel
66 · Wilki Morskie
1977
Klimek Paweł
16 · Wataha hahahaha
1980
Konieczna Anna
17 · For-Rest-Run.Wolni Ludzie Lasu
1969
Kotwicka Ela
61 · Husaria Szczecin
1986
Kowalczyk Piotr
48 · For-Rest-Run Koszalin
1983
Kramer Krzysztof
4 · Dzika wataha
1988
kruglak anna
20 · Husaria Szczecin
1976
Krzewińska Małgorzata
40 · For-Rest-Ran Wolni Ludzie Lasu
1959
Kusz Grzegorz
44 · Moczymordy Chociwel
1966
Lebioda Alicja
53
1980
Lencewicz Grzegorz
54 · Husaria Szczecin / DuoLife Team
1984
LEW PIOTR
39 · AT-EIST / AT-WORK SP. Z O.O.
1976
Linke Rafał
32 · Dzika wataha
1982
Lisowski Krzysztof
23 · Moczymordy Chociwel
1990
Ławniczak Sebastian
73
1977
Łebkowski Karol
7 · Wilki z Ciechocinka
1980
Młynarczyk Krzysztof
70 · Gang Muchomora
1973
Moskal Tomasz
74 · Straszaki
1985
Muraszewska Justyna
72 · Akademia Morsów Szczecin
1974
Niewadzik Ula
18 · Husaria Szczecin
1972
Nowak Małgorzata
13 · Wataha Wiecznego Szczęścia
1980
Oleszek Krzysztof
55 · Stargard Ja Się Nie Ścigam
1982
Palczyński Jakub
52 · Hellas Team
1985
Pańczyk Tomasz
60 · Pozytywnie zabiegani
1988
Paszko Daniel
33 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1977
PAWLAK Bartosz
57 · Husaria Szczecin
1990
Perrot Magdalena
68 · Wilki z Ciechocinka
1979
Piętka Grzegorz
6 · Husaria Szczecin
1973
Piwowarski Darek
24 · Wataha Wiecznego Szczęścia
1975
Potorski Łukasz
75 · Straszaki
1988
Prawda Sebastian
41 · Wataha Wiecznego Szczęścia
1975
Pupek Małgorzata
8 · Wilki z Ciechocinka
1981
Rabka Monika
21 · For-Rest-Run. Wolni Ludzie ...
1980
Raczynski Rafal
31 · Wilczy MROK
1980
Raczyńska Magdalena
30 · Wilczy MROK
1983
Rojewski Mateusz
62 · Pozytywnie zabiegani
1987
Rożko Paweł
67 · Wilki Morskie
1982
Skoczylas Patryk
2 · Myszo-Jelenie
1992
Skrzypiński Damian
47 · Wilczy MROK
1982
Suchy Maciej
49 · Wilki Morskie
1981
Susza Małgorzata
58
1979
Szymański Artur
56 · BS Family Team/Moczymordy C...
1976
Tokarska Agnieszka
63 · Gang Muchomora
1972
Tokarz Joanna
1 · Wataha Wiecznego Szczęścia
1978
Trela Krzysztof
15 · Tańczący z Wilkami
1989
Tyrcha Justyna
9 · Myszo-Jelenie
1988
Tyrcha Szymon
10 · Myszo-Jelenie
1987
Wasilewski Andrzej
38 · Wilki z Ciechocinka
1978
Wojnarowicz Monika
27 · Moczymordy Chociwel/ VegeRu...
1986
WOSZCZYK RENATA
19 · Wataha hahahaha
1978
Wosztyl Alicja
65
1987
Zarębski Marcin
14 · Myszo-Jelenie / Kudra i Spółka
1980
Zasada Jarosław
76 · Straszaki
1976
Zgutka Tomasz
45 · Husaria Szczecin
1973
Zieliński Bartosz
42 · Moczymordy Chociwel
1989
Żemojdzin Marcin
43 · Husaria Szczecin
1982
Żmuda Krzysztof
46 · Husaria Szczecin
1981
Żyluk Bożena
3 · Wataha Wiecznego Szczęścia
1971