Pomorze Zachodnie dla Europy - godz.12
Szczecin
· Bieg / Nw 5k
Zaloguj
Lista startowa
Informacje
Informacje
Wydarzenia
Wydarzenia
Rejestracja
Pomorze Zachodnie dla Europy - godz.12
Klasyfikacja: Nordic Walking
Pomorze Zachodnie dla Europy - godz.12
2021-09-12
·
Szczecin
Drużyna:
1967
BBL Police
Dzikie Kuny
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
Fizjobiegacze Szczecin
Glogera
grupa rowery
Indywidualista
Jatczaki Team
Klub biegacza 366 Witunia
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
KW PSP Szczecin
L-bug RUN
Lone Wolf
Maratończyk Team
Niebko Terror
PUM SZCZECIN
Raz Szczecin
Ruchowa Akademia Zdrowia w Szczecinie
Ruchowa Pasja
Rumuńska Rodzina ze Szczecina
RunGryf Gryfice
SKB DZIK
Stargard. Ja się nie ścigam
Trigym Szczecin
UMCS BIEGA
Walking Warriors
WASZCZUK TEAM
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wilki z Ciechocinka
Wy-Biegani Szczecin
Wy-Biegani Szczecin l
WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE
zajeczaTeam
Firma:
1967
Bulk Cargo-Port Szczecin
Klub biegacza 366 Witunia
KW PSP Szczecin
METRO-SERVICES
Pani
RunGryf Gryfice
Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego
Urząd Miasta Szczecin
Bieg
Nordic Walking
Uczestnik
Miejsce
wg.Płci
Czas
Rocznik
lipiński karol
16
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
/
Urząd Miasta Szczecin
1
1
00:34:39
1977
Guzikowski Tomasz
125
2
2
00:36:00
2011
Kubik Krystian
83
·
RunGryf Gryfice
/
RunGryf Gryfice
3
3
00:36:02
1993
Kamińska Magdalena
126
·
PUM SZCZECIN
4
1
00:38:22
1982
Żbikowska Anna
28
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
/
Urząd Miasta Szczecin
5
2
00:39:13
1977
Żurek Justyna
130
·
/
Sekretariat ds. Młodzieży W...
6
3
00:39:21
1983
Lener Sławomir
127
·
Ekspedycja Nordic Team Szcz...
7
4
00:39:31
1955
Komarzewska Katarzyna
79
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
8
4
00:40:12
1977
Kuziemko Renata
90
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
9
5
00:41:30
1984
Kuderska Iwona
27
10
6
00:42:25
1971
Szewczuk Małgorzata
31
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
11
7
00:42:47
1973
Pawlik Danuta
44
12
8
00:42:47
1972
Grzybowska Agnieszka
12
13
9
00:43:05
1981
Milewska Małgorzata
13
14
10
00:43:05
1979
Słaboszewska Elżbieta
128
·
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
15
11
00:43:38
1968
Zygmunt Jerzy
78
16
5
00:43:58
1960
Sala Mirosława
29
17
12
00:44:18
1961
Szczerbińska Barbara
60
·
18
13
00:44:28
1956
Jatczak Katarzyna
20
·
Jatczaki Team
19
14
00:45:28
1982
Golus Urszula
32
·
Ekspedycja Nordic Team Szcz...
/
Pani
20
15
00:46:17
1956
Dobrowolska Dorota
10
21
16
00:46:18
1964
Miklas Aleksandra
65
·
Walking Warriors
22
17
00:47:26
1984
Wnuk Wanda
30
23
18
00:48:25
1968
Trzeciakiewicz Karolina
33
24
19
00:50:59
1975
0.02 s