1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Bojko Marek
170
1 1 03:05:01 1972 Dyplom
Banaszewski Adam
70
2 2 03:07:39 1974 Dyplom
Pękała Piotr
100 · SP Manowo
3 3 03:09:34 1971 Dyplom
Janocha Maciej
91 · MJE TEAM / MJE TEAM
4 4 03:13:43 1975 Dyplom
Mickiewicz Wojciech
105 · Hotel Amber Baltic
5 5 03:26:37 1961 Dyplom
Seta Błażej
65
6 6 03:27:05 2000 Dyplom
Kadziszewski Radosław
104 · MK - Biegaj z Markiem
7 7 03:37:10 1989 Dyplom
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
8 8 03:38:59 1978 Dyplom
Wesołowski Marcin
115 · OBSESJA BIAGANIA
9 9 03:44:48 1984 Dyplom
Maciejewski Krzysztof
60
10 10 03:46:00 1983 Dyplom
Bylina Piotr
126 · www.bokswpolsce.pl
11 11 03:47:09 1988 Dyplom
Burzyński Przemysław
72 · Orange Polska
12 12 03:47:34 1973 Dyplom
Kanicki Marcin
82
13 13 03:48:32 1977 Dyplom
Wiśniewski Marcin
86
14 14 03:50:22 1976 Dyplom
Kosmalski Sławomir
69
15 15 03:54:23 1970 Dyplom
Kadziszewski Maciej
77
16 16 03:54:38 1964 Dyplom
Abrahamowicz Jakub
15
17 17 03:54:49 1988 Dyplom
Furmaniuk Jaromir
120 · Samotny Biały Żagiel
18 18 03:55:34 1972 Dyplom
Job Piotr
43
19 19 04:00:55 1975 Dyplom
Adamowicz Daniel
168 · KB PIONIER / KB PIONIER
20 20 04:02:46 1984 Dyplom
TARCZOŃ ANTONI
142 · AMATOR BIEGANIA
21 21 04:03:52 1963 Dyplom
Wanatowski Dariusz
61 · ZRYW Radziejów
22 22 04:05:31 1974 Dyplom
Wolff Annett
94 · TSV 62 Prenzlau
23 1 04:06:00 1967 Dyplom
Horwat Krystian
59 · Klub zimnego piwa
24 23 04:07:08 1986 Dyplom
Nadrowski Kamil
2
25 24 04:07:39 1985 Dyplom
Czecholiński Piotr
78 · LeszNO Limits Runners
26 25 04:09:12 1968 Dyplom
Jastak Paweł
21
27 26 04:12:26 1980 Dyplom
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
28 27 04:14:48 1988 Dyplom
Wolski Tomasz
151 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
29 28 04:14:48 1972 Dyplom
Żywicki Janusz
5 · KB Pionier Szczecin
30 29 04:14:48 1968 Dyplom
Piersiński Michał
169 · Raz Szczecin
31 30 04:19:02 1981 Dyplom
Misiak Arkadiusz
127 · TT Szczecin
32 31 04:19:34 1972 Dyplom
Owczaruk Tomasz
167 · Inspektorat Informatyki
33 32 04:19:46 1978 Dyplom
Tudyka Marek
22
34 33 04:20:06 1963 Dyplom
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
35 34 04:21:00 1974 Dyplom
Wilk Antoni
103 · KKB Mosir Krosno
36 35 04:21:21 1973 Dyplom
Blässe Detlef
3 · RWO Endurance Team
37 36 04:21:57 1963 Dyplom
Ciesielski Krzysztof
16 · FAST WALKER
38 37 04:23:33 1955 Dyplom
Pietras Piotr
49
39 38 04:24:52 1976 Dyplom
Machera Rafał
54
40 39 04:28:11 1990 Dyplom
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
41 40 04:29:13 1968 Dyplom
Ratajski Łukasz
9
42 41 04:29:59 1979 Dyplom
Cisek Michał
80
43 42 04:34:32 1987 Dyplom
Grabner Johann
47
44 43 04:35:59 1970 Dyplom
Rekowska Danuta
108
45 2 04:36:48 1961 Dyplom
Wojciechowski Marcin
36 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Infinit Codelab
46 44 04:38:26 1978 Dyplom
Schlueter Andre
175 · viarundo
47 45 04:38:31 1978 Dyplom
Gazda Mariusz
118 · KROSNO
48 46 04:41:54 1971 Dyplom
Liana Dariusz
131
49 47 04:42:50 1984 Dyplom
Stereńczak aneta
98 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
50 3 04:43:08 1981 Dyplom
Urbański Józef
122 · KKB Mosir Krosno
51 48 04:43:15 1958 Dyplom
Antkiewicz Agnieszka
148 · Gang Muchomora
52 4 04:43:35 1980 Dyplom
Młynarczyk Krzysztof
172 · Gang Muchomora
53 49 04:43:37 1973 Dyplom
Debiec Antoni
119 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
54 50 04:43:53 1960 Dyplom
Piątkowska Izabela
4
55 5 04:43:56 1984 Dyplom
Jerzyk-Szamałek Bogusia
17 · śRUNdunia Szczecin
56 6 04:43:56 1969 Dyplom
Bochen Izabela
42 · Gang Muchomora
57 7 04:44:05 1975 Dyplom
Żywotko Adam
39
58 51 04:46:39 1987 Dyplom
Greczuk Paweł
52 · CzarnaRozpaczTeam
59 52 04:48:02 1984 Dyplom
Bigos Grzegorz
41 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
60 53 04:49:50 1979 Dyplom
Rybak Wojciech
33 · Fast Foot Opole
61 54 04:50:28 1970 Dyplom
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
62 55 04:52:04 1976 Dyplom
Malec Mariusz
179 · Stargardzki Klub Morsów Mie...
63 56 04:52:04 1973 Dyplom
Hetmańczyk Ireneusz
182 · Fast Foot Opole / Politechnika Opolska
64 57 04:55:01 1969 Dyplom
Szach Andrzej
40 · 22kbpg
65 58 04:55:01 1975 Dyplom
Komsta Rafał
85
66 59 04:55:43 1981 Dyplom
Warat Katarzyna
74 · Yes3
67 8 05:00:00 1987 Dyplom
Krzemień Ireneusz
96 · Biegacze Świnoujście
68 60 05:00:37 1966 Dyplom
Brzeziński Radosław
145
69 61 05:09:27 1983 Dyplom
Nikolajuk ROBERT
35
70 62 05:16:44 1982 Dyplom
Raciborski Marek
101 · TRUCHTowo 42.195 / Drużyna ...
71 63 05:16:45 1971 Dyplom
Sądel Krzysztof
112
72 64 05:16:57 1970 Dyplom
Przybysz Michał
123 · Gwiezdna Flota
73 65 05:18:01 1984 Dyplom
Kownacki Arkadiusz
143 · Wataha - Łączy Nas Bieganie...
74 66 05:19:43 1967 Dyplom
Majchrowicz Andrzej
111 · Klub Biegacza Provident
75 67 05:20:32 1971 Dyplom
Musiński Bartosz
132
76 68 05:22:31 1984 Dyplom
Kucharski Jakub
68 · jku1979
77 69 05:34:09 1979 Dyplom
Czarnecki Dawid
75
78 70 05:34:45 1996 Dyplom
Szych Robert
164 · Raz Szczecin
79 71 05:39:43 1971 Dyplom
PAJKOWSKI Mirosław
12
80 72 05:50:39 1965 Dyplom
Kłopotek Marcin
23 · Extreme Family / Extreme Family
81 73 05:52:26 1975 Dyplom
Wyszczelski Paweł
34 · HQ MNC NE
82 74 05:55:17 1976 Dyplom
Bartnik Paweł
177 · Raz Szczecin
83 75 06:10:10 1959 Dyplom
Szczepaniak Klaudia
63
84 9 06:39:53 1987 Dyplom