1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Żywotko Adam
39
66 58 04:46:39 1987 Dyplom
Żywicki Janusz
5 · KB Pionier Szczecin
36 34 04:14:48 1968 Dyplom
Ziobrowski Dawid
90 · USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE FINI...
- - - 1983
Zimny Tomasz
124
- - - 1956
Zalewski Maciej
138
- - - 1977
Wyszczelski Paweł
34 · HQ MNC NE
91 81 05:55:17 1976 Dyplom
Wysocki Bartosz
149 · StalosTech Bartosz Wysocki / StalosTech Bartosz Wysocki
- - - 1986
Wyrwa Przemysław
93 · Team TERMINATORun
- - - 1966
Wołowicz Wojciech
187 · Puszczyk Bukowy
- - - 1987
Wolski Tomasz
151 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
35 33 04:14:48 1972 Dyplom
Wolff Annett
94 · TSV 62 Prenzlau
28 1 04:06:00 1967 Dyplom
Wojtaszak Rafał
166
- - - 1977
Wojciechowski Marcin
36 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Infinit Codelab
54 51 04:38:26 1978 Dyplom
Wojciechowska Wioletta
130 · Stargard,ja się nie ścigam
- - - 1969
Wiśniewski Marcin
86
16 16 03:50:22 1976 Dyplom
Wiśniewska Hanna
161
- - - 1988
Wilk Antoni
103 · KKB Mosir Krosno
42 40 04:21:21 1973 Dyplom
Wesołowski Marcin
115 · OBSESJA BIAGANIA
10 10 03:44:48 1984 Dyplom
Warat Katarzyna
74 · Yes3
76 10 05:00:00 1987 Dyplom
Wanatowski Dariusz
61 · ZRYW Radziejów
27 27 04:05:31 1974 Dyplom
Urbański Józef
122 · KKB Mosir Krosno
59 55 04:43:15 1958 Dyplom
Tuzimek Piotr
76
- - - 1973
Tudyka Marek
22
40 38 04:20:06 1963 Dyplom
TARCZOŃ ANTONI
142 · AMATOR BIEGANIA
26 26 04:03:52 1963 Dyplom
Świątek Joanna
153 · SKS Husaria
- - - 1980
Szych Robert
164 · Raz Szczecin
88 78 05:39:43 1971 Dyplom
Szewc Tomek
152
- - - 1985
Szczepaniak Klaudia
63
94 11 06:39:53 1987 Dyplom
Szach Andrzej
40 · 22kbpg
73 65 04:55:01 1975 Dyplom
Suseł Alek
53
- - - 1988
Stępniak Lesław
121 · Kobiece Bieganie
- - - 1978
Stereńczak aneta
98 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
58 4 04:43:08 1981 Dyplom
Stańczyk Sławomir
141 · Stargard. Ja się nie ścigam
- - - 1988
Sodnomgombo Alimaa
19 · Fizjobiegacze Szczecin / Fizjobiegacze Szczecin
- - - 1962
Smagowski Wojtek
114 · Parkrun Świdwin
- - - 1978
Siwek Magdalena
64
- - - 1983
Seta Błażej
65
6 6 03:27:05 2000 Dyplom
Schmidt Jacek
186 · ŻW - SZCZECIN / ŻW - SZCZECIN
- - - 1968
Schlueter Andre
175 · viarundo
55 52 04:38:31 1978 Dyplom
Sądel Krzysztof
112
81 71 05:16:57 1970 Dyplom
Rybak Wojciech
33 · Fast Foot Opole
69 61 04:50:28 1970 Dyplom
Rudźko Wojciech
44 · 1968 / 1968
15 15 03:49:47 1968 Dyplom
RÓG KRZYSZTOF
147
21 21 03:58:07 1972 Dyplom
Rogowski Arek
137 · BG Project
23 23 04:02:41 1979 Dyplom
Rekowska Danuta
108
53 3 04:36:48 1961 Dyplom
REINHOLZ ELŻBIETA
125
- - - 1979
Ratajski Łukasz
9
48 46 04:29:59 1979 Dyplom
Rakowski Piotr
10
- - - 1962
Rajzer Robert
109
- - - 1966
Raciborski Marek
101 · TRUCHTowo 42.195 / Drużyna ...
80 70 05:16:45 1971 Dyplom
Przybysz Michał
123 · Gwiezdna Flota
82 72 05:18:01 1984 Dyplom
Pietras Piotr
49
45 43 04:24:52 1976 Dyplom
Piersiński Michał
169 · Raz Szczecin
37 35 04:19:02 1981 Dyplom
Piątkowska Izabela
4
63 6 04:43:56 1984 Dyplom
Pękała Piotr
100 · SP Manowo
3 3 03:09:34 1971 Dyplom
PAJKOWSKI Mirosław
12
89 79 05:50:39 1965 Dyplom
Owczaruk Tomasz
167 · Inspektorat Informatyki
39 37 04:19:46 1978 Dyplom
Orszulska Magdalena
183 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1978
Nikolajuk ROBERT
35
79 69 05:16:44 1982 Dyplom
Nadrowski Kamil
2
30 29 04:07:39 1985 Dyplom
Musiński Bartosz
132
85 75 05:22:31 1984 Dyplom
Mułka Tadeusz
174 · R-EVOLUTION FIT SP z O.O
- - - 1971
Mościcki Mirosław
73 · Active Chojna
- - - 1975
Młynarczyk Krzysztof
172 · Gang Muchomora
61 56 04:43:37 1973 Dyplom
Misiak Arkadiusz
127 · TT Szczecin
38 36 04:19:34 1972 Dyplom
Mirska Beata
134
- - - 1963
Mickiewicz Wojciech
105 · Hotel Amber Baltic
5 5 03:26:37 1961 Dyplom
Michniacki Michał
11
- - - 1982
Michalak Wojciech
133 · MKS Święc Sławno
- - - 1973
Mechliński Radosław
135 · STASIU TEAM
- - - 1987
Malec Mariusz
179 · Stargardzki Klub Morsów Mie...
71 63 04:52:04 1973 Dyplom
Majkowski Jerzy
173 · MathMaste
95 84 06:50:27 1957 Dyplom
Majchrowicz Andrzej
111 · Klub Biegacza Provident
84 74 05:20:32 1971 Dyplom
Maciejowicz Michał
176
- - - 1984
Maciejewski Krzysztof
60
11 11 03:46:00 1983 Dyplom
Maciejewski Wojciech
57
- - - 1971
Machera Rafał
54
46 44 04:28:11 1990 Dyplom
Ludwig Aneta
184 · Eurovent Athletics Team
- - - 1976
Liebner Patryk
99 · Trigym Szczecin / AKA Dochodzenie Odszkodowań
- - - 1982
Liana Dariusz
131
57 54 04:42:50 1984 Dyplom
Lewandowski Marek
14 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
51 49 04:36:31 1972 Dyplom
Legęć jerzy
45 · Raz Szczecin
- - - 1961
Kwaśniewski Marcin
107 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1979
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
47 45 04:29:13 1968 Dyplom
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
34 32 04:14:48 1988 Dyplom
Kucharski Jakub
68 · jku1979
86 76 05:34:09 1979 Dyplom
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
9 9 03:38:59 1978 Dyplom
Krzemień Ireneusz
96 · Biegacze Świnoujście
77 67 05:00:37 1966 Dyplom
Król Magdalena
181
- - - 1986
Krok Krzysztof
185
- - - 1963
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
70 62 04:52:04 1976 Dyplom
Krasowski Tomasz
46
- - - 1978
Krasicki Michał
128 · Ruunin_gym / 1977
- - - 1977
Kozłowski Grzegorz
81 · Koziaki Runited
- - - 1984
Kozak Krzysztof
50
7 7 03:34:34 1966 Dyplom
Kownacki Arkadiusz
143 · Wataha - Łączy Nas Bieganie...
83 73 05:19:43 1967 Dyplom
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
41 39 04:21:00 1974 Dyplom
Kosmalski Sławomir
69
17 17 03:54:23 1970 Dyplom
Kopacz Łukasz
106
- - - 1989
Komsta Beata
83
- - - 1975