Żurawska Wioletta
257
|
111
|
33
|
00:35:17 |
1976
|
Dyplom
|
Ziobrowski Dawid
131
· USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE FINI...
|
139
|
87
|
00:43:39 |
1983
|
Dyplom
|
Zieliński Slawomir
85
· Husaria
|
2
|
2
|
00:19:28 |
1978
|
Dyplom
|
Zielińska Joanna
3
|
-
|
-
|
- |
1981
|
|
Zielińska Monika
75
·
|
74
|
12
|
00:30:46 |
1979
|
Dyplom
|
Zemankiewicz Łukasz
45
· Drużyna Korczaka
|
-
|
-
|
- |
1981
|
|
Zapałacz Wojciech
320
|
13
|
13
|
00:23:49 |
1979
|
Dyplom
|
Zabielski Józef
286
|
-
|
-
|
- |
1973
|
|
Wrębiak Dariusz
39
· Raz Szczecin
|
27
|
25
|
00:24:52 |
1974
|
Dyplom
|
Wołoch Ola
95
|
132
|
48
|
00:41:34 |
1990
|
Dyplom
|
Wiśniewski Czesław
54
· Maratończyk Szczecin
|
19
|
18
|
00:24:20 |
1951
|
Dyplom
|
WIŚNIEWSKA MARTA
55
·
|
36
|
3
|
00:25:57 |
1976
|
Dyplom
|
Wilkowska Katarzyna
60
|
135
|
50
|
00:41:59 |
1977
|
Dyplom
|
Wilk Justyna
253
· Nowogardzki Klub Biegacza E...
|
95
|
26
|
00:32:57 |
1986
|
Dyplom
|
Wilczopolski Kamil
48
· Dziki Zakwas
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
Wiktorski Sebastian
2
|
55
|
47
|
00:28:20 |
1981
|
Dyplom
|
Wielgus-Ulatowska Joanna
91
· Takie Trzy i On
|
93
|
24
|
00:32:55 |
1982
|
Dyplom
|
Widuch Anna
252
· Monia Gym
|
-
|
-
|
- |
1986
|
|
Wiącek Anna
118
· Kobiece Bieganie
|
-
|
-
|
- |
1975
|
|
Wesołowski Marcin
276
· OBSESJA BIAGANIA
|
14
|
14
|
00:23:57 |
1984
|
Dyplom
|
Wernikowska Anna
120
|
-
|
-
|
- |
1980
|
|
Wasilewski Andrzej
81
· Wilki z Ciechocinka
|
63
|
54
|
00:29:31 |
1978
|
Dyplom
|
Wasilewski Sylwester
72
|
26
|
24
|
00:24:41 |
1983
|
Dyplom
|
Anonim
307
|
101
|
31
|
00:33:41 |
1994
|
|
Wachowiec Tomasz
285
|
32
|
30
|
00:25:20 |
1982
|
Dyplom
|
Twardowska Karolina
6
·
/ SDO LEGAL
|
151
|
59
|
00:54:47 |
1986
|
Dyplom
|
Trukawka Andrzej
49
· Dziki Zakwas
|
-
|
-
|
- |
1989
|
|
Trelińska Edyta
291
· Dzikie babki
|
-
|
-
|
- |
1972
|
|
Toporek Przemysław
312
|
8
|
8
|
00:22:13 |
1984
|
Dyplom
|
Tomczyk Kasia
167
|
120
|
39
|
00:38:08 |
1983
|
Dyplom
|
Świtalska Edyta
275
· Szczecińskie Centrum Trenin...
|
-
|
-
|
- |
1978
|
|
Szyszka Kamila
317
· Szyszki Team
|
72
|
11
|
00:30:41 |
1984
|
Dyplom
|
Szyszka Konrad
316
· Szyszki Team
|
71
|
61
|
00:30:38 |
1980
|
Dyplom
|
Szymczak Robert
5
· Wy-Biegani Szczecin
|
20
|
19
|
00:24:30 |
1975
|
Dyplom
|
Szymańska Anna
346
|
150
|
58
|
00:51:38 |
1971
|
Dyplom
|
Szych Katarzyna
330
· Raz Szczecin
/ Raz Szczecin
|
91
|
23
|
00:32:29 |
1971
|
Dyplom
|
Szych Robert
329
· Raz Szczecin
|
90
|
68
|
00:32:29 |
1971
|
Dyplom
|
Anonim
125
|
130
|
46
|
00:41:17 |
1983
|
|
Szmyd Kacper
50
· Biegam bo lubię
|
73
|
62
|
00:30:46 |
1986
|
Dyplom
|
Szkudlarek Krzysztof
33
|
-
|
-
|
- |
1966
|
|
Szczepaniak Klaudia
84
|
125
|
41
|
00:39:49 |
1987
|
Dyplom
|
Szajduk Dorota
52
|
-
|
-
|
- |
2002
|
|
Surdacki Jerzy
56
· DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runn...
|
44
|
38
|
00:27:23 |
1972
|
Dyplom
|
Suleja Joanna
268
· szwla stargard
|
162
|
66
|
01:53:00 |
1960
|
Dyplom
|
Anonim
70
|
109
|
77
|
00:34:53 |
1981
|
|
Stelmach Konrad
148
· Wolves
|
146
|
90
|
00:46:57 |
1992
|
Dyplom
|
Stefański Marek
273
· NiebkoRunTerror
|
59
|
51
|
00:28:57 |
1982
|
Dyplom
|
STEFANIAK Paweł
335
· 14 batalion Ułanów Jazłowie...
|
138
|
86
|
00:43:31 |
1980
|
Dyplom
|
Stańczyk Sławomir
315
· Stargard. Ja się nie ścigam
|
114
|
79
|
00:35:51 |
1988
|
Dyplom
|
Stachowski Andrzej
28
· NocNyPoYeb
|
46
|
40
|
00:27:45 |
1968
|
Dyplom
|
Stachowicz Katarzyna
270
|
128
|
44
|
00:40:03 |
1981
|
Dyplom
|
Sochacki Krzysztof
333
|
-
|
-
|
- |
1982
|
|
Sochacka Sylwia
332
|
-
|
-
|
- |
1993
|
|
Sobieraj Marcin
284
|
23
|
21
|
00:24:35 |
1990
|
Dyplom
|
Skowroński Robert
300
·
|
-
|
-
|
- |
1975
|
|
Siwiec Paulina
301
|
-
|
-
|
- |
1991
|
|
Siwek Magdalena
254
|
-
|
-
|
- |
1983
|
|
Siennicka Izabela
147
|
99
|
29
|
00:33:32 |
1971
|
Dyplom
|
Sienkiewicz Jolanta
302
· Dmuchawiec Goleniów
/ ZAZ Goleniów
|
158
|
63
|
01:09:51 |
1965
|
Dyplom
|
Seń Agata
69
· Wojskowy Klub HDK Szczecin
|
142
|
54
|
00:44:44 |
1989
|
Dyplom
|
Salauyou Roman
73
|
24
|
22
|
00:24:35 |
1991
|
Dyplom
|
Sacharski Bartłomiej
304
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
45
|
39
|
00:27:30 |
1989
|
Dyplom
|
Rymer Wojtek
278
· własny jednoosobowy
|
-
|
-
|
- |
1972
|
|
Ruśkiewicz Wojciech
18
· Deloitte Adventure Team
/ Deloitte
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Rudzewicz Mariusz
308
|
57
|
49
|
00:28:29 |
1984
|
Dyplom
|
Rubaj-Fiedziuszko Anna
124
· Szalone Wilczyce
|
159
|
64
|
01:10:24 |
1985
|
Dyplom
|
Rosiak Paulina
117
|
78
|
14
|
00:31:04 |
1989
|
Dyplom
|
Romanowicz Marek
158
· Parkrun Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1966
|
|
Roman Ewelina
303
· Monia Gym
|
-
|
-
|
- |
1985
|
|
Rolla Dorian
265
|
54
|
46
|
00:28:19 |
1976
|
Dyplom
|
Ritter Beate
11
· just crazy
|
123
|
40
|
00:38:31 |
1961
|
Dyplom
|
REINHOLZ ELŻBIETA
262
|
83
|
18
|
00:31:26 |
1979
|
Dyplom
|
Raubo Mateusz
166
|
152
|
93
|
00:54:51 |
1986
|
Dyplom
|
Radożycki Radek
327
|
104
|
72
|
00:34:18 |
1975
|
Dyplom
|
Puchalski Grzegorz
297
· RunFourFun
|
12
|
12
|
00:23:33 |
1988
|
Dyplom
|
Puchalska Joanna
57
|
-
|
-
|
- |
1977
|
|
Przybyłowicz Bogusia
19
|
116
|
36
|
00:37:15 |
1977
|
Dyplom
|
Popiół Izabela
20
|
-
|
-
|
- |
1971
|
|
Policzkiewicz Aneta
261
· SMT Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1979
|
|
Policzkiewicz Maciej
260
· Cs Ironman szczecin
|
-
|
-
|
- |
1983
|
|
Polański Adam
109
· DM Nowy Tomyśl
|
47
|
41
|
00:28:00 |
1978
|
Dyplom
|
POHASII SERHII
74
|
107
|
75
|
00:34:46 |
1986
|
Dyplom
|
Podwyszyński Sylwester
337
· KW PSP Szczecin
/ KW PSP Szczecin
|
16
|
15
|
00:24:16 |
1973
|
Dyplom
|
Płosa Monika
338
|
157
|
62
|
01:08:51 |
1981
|
Dyplom
|
Pławska Justyna
280
· Nie dotyczy
/ nie dotyczy
|
-
|
-
|
- |
1983
|
|
Piotrowski Krzysztof
30
· Ampio Team
|
86
|
66
|
00:31:31 |
1977
|
Dyplom
|
Piotrowska Dorota
29
· Ampio Team
|
85
|
20
|
00:31:31 |
1979
|
Dyplom
|
Piotrowska Monika
345
|
-
|
-
|
- |
1978
|
|
Pieczyński Krzysztof
119
|
-
|
-
|
- |
1956
|
|
Pękała Piotr
82
· SP Manowo
|
3
|
3
|
00:20:06 |
1971
|
Dyplom
|
Pelc Marek
66
· 12 Brygada Zmechaniziowana
|
156
|
95
|
01:07:48 |
1983
|
Dyplom
|
Pawłaszek Lech
153
·
|
-
|
-
|
- |
1981
|
|
Pawluś Tomasz
141
|
-
|
-
|
- |
1980
|
|
Paszkowski Karol
97
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Parol Grzegorz
298
|
-
|
-
|
- |
1977
|
|
Parchimowicz Janusz
26
|
-
|
-
|
- |
1955
|
|
Pałamar Krzysztof
269
· Indywidualista
|
-
|
-
|
- |
1967
|
|
Orszulska Magdalena
68
· Medycy na Start
|
113
|
35
|
00:35:39 |
1978
|
Dyplom
|
Orlon Barbara
143
· Bieg Korczaka
|
102
|
32
|
00:34:08 |
1970
|
Dyplom
|
Ochał Artur
112
· Gryfici-team
|
106
|
74
|
00:34:37 |
1967
|
Dyplom
|