Uczestnik Rocznik
Adamczyk Zuzanna
1048
2001
Adamowicz Oskar
1017
2002
Barczak Anna
1026
1974
Barczak Ireneusz
1025
1974
Charkiewicz Aleksander
1071
1985
Charkiewicz Oksana
1067
1986
chojnacka agnieszka
1010
1984
chojnacka julia
1012
2011
chojnacki wiktor
1011
2013
Cuprych Jan
1073
2011
Cuprych Marcin
1072 · KONSBUD
1979
Dobrowolska Dorota
1018 · ALS Szczecin
1964
Furmański Marcin
1050 · Green Essence / 1986
1986
Goździak Michał
1033
2003
Grabowski Krzysztof
1060 · Bull W Nogach / PetroTech Sp. z o.o.
1973
Jastak Karol
1056
2010
Jastak Milena
1055
2006
Jastak Paweł
1052
1980
Kabat-Jastak Magdalena
1057
1980
Kaczmarek Beata
1027 · Torpedy
1973
Kłysiewcz Anna
1029
1981
Kotynia Aleksandra
1007
1984
Kotynia Jan
1009
1984
Kotynia Miłosz
1008
2006
Kowalska Iwona
1002
1985
Krakowiak Alicja
1047
2008
Krakowiak Grzegorz
1045
1971
Krakowiak Joanna
1046
2012
Lewandowicz Aleksandra
1024
2003
Lis Jarosław
1079
1965
Lorent Agnieszka
1000 · DRUŻYNA SZPIKU
1983
Łatko-Nowak Agnieszka
1042
1975
Łocman Daniel
1039
1976
Łocman Konrad
1040
2009
Małowiecka Alicja
1070
2007
Nowak Jakub
1043
2006
Pawlik Danuta
1041
1972
Pietraszuk Karol
1061 · Delf Gryfino / Grawerowanie3D.pl
1979
Pilitowska Katarzyna
1064
1981
Pilitowski Stanisław
1080
2008
Pilitowski Szymon
1065
1981
Preuss Anna Rosa
1004
2010
Preuss Dora
1005
2008
Preuss Joanna
1003
1971
Pyza Amelia
1016
2011
Pyza Magda
1015
1984
Raciborski Marek
1001 · TRUCHTowo 42.195 / Drużyna ...
1971
Rojewska Ewa
1013
1985
Rojewski Franciszek
1077
2015
Rojewski Józef
1078
2017
Serafin Rafał
1059
1977
SIKORA ARTUR
1062 · Kompas Team
2003
Smiechowska Anna
1034 · Tenentka Team
1982
Smiechowski Mateusz
1035 · Tenentka Team
2010
Smolicz Grzegorz
1020 · Gmina Kołbaskowo Biega
1974
Smolicz Jan
1023 · Gmina Kołbaskowo Biega
2001
Smolicz Katarzyna
1021 · Gmin
1972
Smolicz Piotr
1022 · Gmina Kołbaskowo Biega
2006
Sobolewska-Szwed Ewelina
1068 · MGT
1976
Sobolewski-Szwed Wojciech
1069
2009
Sokołowska Anna
1063
1960
Steinka Bożena
1006
1962
Syga-Włosińska Joanna
1058
1975
Sypniewska Hanna
1074
2017
Sypniewski Jacek
1066
1989
Szymańska Aleksandra
1019
1981
Szymański Mikołaj
1028
2005
Szymczyk Martyna
1051
2005
Świątek Joanna
1044 · SKS Husaria / SKS HUSARIA
1980
Świątek Marcin
1049 · SKS Husaria
2007
Tenentka Konrad
1037 · TenentkaTeam
1982
Tenentka Kornel
1036 · Tenentka Team
2014
Wasylów Emil
1014
1960
Wasylów Karolina
1032
1998
Wierzycka Agata
1031
1978
Wierzycki Wit
1030
2011
Włosiński Maciej
1054
2013
Włosiński Mariusz
1053
1975
Wojciechowski Ziemowit
1038
2002
Wojtysiak Tomasz
1075
1986
Wojtysiak Zofia
1076
2013