1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamowicz Daniel
111 · KB PIONIER / KB PIONIER
88 71 00:27:03 1984
Aleksieieva Anna
237
220 100 00:38:00 1985
Ampuła Paweł
162
193 113 00:33:34 1979
Andrzejewska Sylwia
100
212 95 00:35:34 1989
Anielska Ania
161
35 3 00:23:16 1988
Antosik Nataniel
83
140 98 00:29:54 1999
Aszkiełowicz Dariusz
76
76 62 00:26:20 1979
Babiło Natalia
205
141 43 00:30:00 1990
Baczulis Magdalena
165 · KOS BnO Szczecin
- - - 1977
Barański Przemysław
212 · MLUKS Trzebiatów / MLUKS Trzebiatów
4 4 00:19:06 1993
Białkowska Katarzyna
7 · przystań na kawę
117 31 00:28:37 1977
Biegański Piotr
124
172 108 00:31:34 1986
Bińkowska Sara
29
187 75 00:33:05 1987
Bodnar Zbigniew
61 · Bieg Korczaka
216 118 00:37:05 1948
Bodnarczuk Iwona
221 · Fizjobiegacze Szczecin
145 47 00:30:16 1978
Borkowska Agnieszka
84
69 13 00:25:16 1989
Borowiak Marlena
248
162 57 00:30:58 1976
Anonim
4
125 92 00:28:58 1997
Bosacka Jadwiga
110 · GS
65 12 00:25:00 1994
Brożyna Miłosz
155
51 46 00:24:17 1993
Budzowski Ignacy
227 · World Uncovered
196 114 00:33:47 2008
Budzowski Roman
158 · World Uncovered
34 32 00:23:12 1978
Bujacz Angelika
138 · Ampio Team
115 30 00:28:32 1970
Bujnowska Anita
30
225 105 00:45:57 1990
Burek Andrzej
200 · K,S,P im,Św,Rodziny w Szcze...
114 85 00:28:30 1952
Charowski Marcin
194
37 34 00:23:17 1980
Chaus Vlad
106
- - - 2001
Anonim
219
163 58 00:31:04 1986
Chruściński Kacper
95 · 12 Brygada Zmechaniziowana
2 2 00:18:24 1992
Cieśla Agnieszka
78
178 69 00:31:55 1987
Cieśla Paweł
79
73 59 00:25:35 1987
Cyba Łukasz
132 · Ampio Team
92 74 00:27:20 1978
Dajnowiec Konrad
157
60 52 00:24:54 1988
Desz Sebastian
32
182 110 00:32:30 1989
DUSZA ANNA
245 · Szczecińskie Centrum Trenin...
213 96 00:36:18 1969
Dziugiel Tomasz
125
210 117 00:35:28 1979
Falandysz Hubert
163
83 67 00:26:52 2002
Falandysz Magdalena
152
- - - 1977
Fąferek Sylwia
182 · Wolin / Wolin
195 82 00:33:57 1992
Fraszczyk Agata
59
194 81 00:33:38 1983
Gajewski Wojciech
17
40 37 00:23:19 1983
Gajo Natalia
126
- - - 1994
Anonim
202 · HB
- - - 1990
Gapiński Rafał
42 · ProGdar Marathon Team
- - - 1975
Gładzik Aleksander
48 · Kompas Team
161 105 00:30:51 1984
Godlewski Marcin
65
29 28 00:22:44 1975
Gołebiewska Marta
234 · Nie Jesteśmy Sofciarzami / Nie Jesteśmy Sofciarzami
138 41 00:29:40 1994
Gołuch Magdalena
117
- - - 1992
Gonerka Jakub
154
86 70 00:27:00 2002
Gońka Iwona
246 · Szczecińskie Centrum Trenin...
98 22 00:27:34 1968
Grygorcewicz Justyna
96 · GS
64 11 00:25:00 1991
Guzikowski Tomasz
254 · GUZIK Team
99 77 00:27:45 1979
Guzowska Weronika
49
175 66 00:31:56 1995
Hałas Renata
105 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
224 104 00:45:42 1969
Haman Kacper
151
102 80 00:27:52 1985
Harcej Sylwia
102
226 106 00:46:53 1986
Hawrylak Marcin
140 · BBL Szczecin / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
42 39 00:23:33 1969
Hojdycz Justyna
171
168 62 00:31:18 1987
Horożaniecki Michał
134 · Kuny Stare Łysogórki
- - - 1980
Imianowska Ewa
47
174 65 00:31:43 1976
Imianowska Magda
119
- - - 1989
Iznerowicz Monika
109 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
146 48 00:30:15 1984
Anonim
18
61 9 00:24:58 1987
Jackiewicz Izabela
252
- - - 1987
Jaksina Anna
239 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
205 90 00:34:35 1977
Jakubowski Grzegorz
185 · Daleko Jeszcze
- - - 1985
Jarczewska Renata
181
189 77 00:33:08 1967
Jarosławska Jowita
46
- - - 1986
Jarosz Artur
224
203 115 00:34:18 1982
Jarzabek Robert
188
116 86 00:28:36 1973
Jaworska Izabela
69
192 80 00:33:23 1978
Jaworska Katarzyna
24
- - - 1993
Jędrzejek Katarzyna
120 · Kuny Stare Łysogórki
- - - 1991
Jędrzejek Wojciech
116 · Kuny Stare Łysogórki
- - - 1986
Jonczak Łukasz
201
133 96 00:29:19 1988
Anonim
197 · ⋆⋆⋆⋆⋆ ⋆⋆⋆
148 100 00:30:20 1993
Kaczmarek Arleta
8 · Kobiece Bieganie
153 51 00:30:29 1981
Kamińska Karolina
250 · ZS Crossfit Szczecin
139 42 00:29:39 1997
Kasperska Adriana
97
171 64 00:31:22 1986
Kędziora Piotr
180
25 24 00:22:22 1989
Kępka Karol
143 · Ampio Team / Ampio
23 22 00:21:54 1993
Kęsicka-Bloch Aneta
241
- - - 1981
Kiełkowska Kasia
101
227 107 00:46:54 1985
Kircuń Paweł
236
77 63 00:26:20 1975
Komorowski Michał
130 · Wydział Pościgowy
85 69 00:26:42 1986
Kondzioła Monika
13
180 71 00:32:18 1981
Konicki Leszek
233
63 53 00:24:58 1998
Konratowska Ola
6 · Termoorganika
- - - 1980
Korell Klaus
142 · just crazy
80 65 00:26:27 1959
Korkuć-Sałata Monika
60
223 103 00:40:33 1975
Korowiec Michał
68
53 48 00:24:33 1986
Kos Piotr
184 · DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
119 88 00:28:36 1956
Kościelniak Szymon
31
120 89 00:28:38 1988
Kowalska Kamila
251
112 28 00:28:18 1994
Kowalski Adrian
247
9 9 00:20:00 1992
Kozłowska Iwona
231
197 83 00:33:58 1969
Kozłowski Łukasz
167 · ZS Crossfit Szczecin
209 116 00:35:31 1992
Król Magdalena
62 · Siostry Sąsiadki
221 101 00:38:10 1986
Krukowski Mirosław
189
129 94 00:29:00 1976
Kruszewicz Aleksander
135 · Ampio Team
109 83 00:28:23 1976