1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamowicz Daniel
43 · KB PIONIER / KB PIONIER
24 23 00:22:54 1984
Aleksandrov Denys
217 · Trigym
9 9 00:20:31 1992
Ampuła Paweł
170
187 107 00:36:30 1979
Andrzejewska Sylwia
167
200 88 00:39:00 1989
Anielska Ania
177
30 2 00:23:06 1988
Aszkiełowicz Dariusz
142
64 57 00:25:43 1979
Babiło Natalia
51
96 23 00:28:06 1990
Baczulis Magdalena
13 · KOS BnO Szczecin
- - - 1977
Bandosz Weronika
153
31 3 00:23:14 1990
Białkowska Katarzyna
31 · przystań na kawę
124 36 00:29:49 1977
Bieganski Tomasz
81
80 68 00:27:06 1982
Biegański Piotr
127
151 97 00:32:14 1986
Bińkowska Sara
48
179 74 00:35:25 1987
Bodnar Zbigniew
115 · Bieg Korczaka
192 109 00:37:46 1948
Brożyna Miłosz
156
45 42 00:24:38 1993
Budzowski Roman
195 · World Uncovered
55 49 00:25:18 1978
Burek Andrzej
58 · K,S,P im,Św,Rodziny w Szcze...
120 87 00:29:20 1952
Charęza Marcin
300 · Zawadzkiego Szczecin
34 31 00:23:26 1980
Chruściński Kacper
39 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1 1 00:18:21 1992
Cybulski Tomasz
9
- - - 1986
Czuba Emilia
118
104 25 00:28:28 1984
Dajnowiec Konrad
151
56 50 00:25:16 1988
Desz Sebastian
106
157 101 00:32:35 1989
DUSZA ANNA
211 · Szczecińskie Centrum Trenin...
188 81 00:37:06 1969
Efemberg Joanna
14 · Stajnia Balona
85 16 00:27:24 1975
Fąferek Piotr
158 · Trigym
23 22 00:22:52 1987
Gajewski Wojciech
201
42 39 00:24:23 1983
Galant Ryszard
206 · HB
18 17 00:21:50 1990
Gapiński Rafał
22 · ProGdar Marathon Team
154 100 00:32:21 1975
Glaza Aleksandra
154
- - - 1982
Gładzik Aleksander
124 · Kompas Team
134 91 00:30:43 1984
Golba Jerzy
68
38 35 00:24:02 1960
Gołuch Magdalena
98
82 14 00:27:16 1992
Gołuch Mateusz
97
112 84 00:28:51 1992
Gońka Iwona
173 · Szczecińskie Centrum Trenin...
86 17 00:27:27 1968
Gorszka Damian
208 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
36 33 00:23:51 1997
Góreczny Karol
216 · 12BZ
6 6 00:19:55 1986
Grygorcewicz Justyna
23 · GS
46 4 00:24:43 1991
Guzowska Weronika
99
172 68 00:33:50 1995
Hałas Renata
171 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
203 90 00:41:47 1969
Haman Kacper
180
102 78 00:28:24 1985
Harcej Sylwia
74
205 92 00:50:41 1986
Helman Mariusz
85
8 8 00:20:26 1987
Imianowska Ewa
77
159 57 00:32:34 1976
Inglot Marcin
192 · Jedi Training Academy / Jedi Training Academy
152 98 00:32:07 1987
Anonim
84
50 5 00:24:55 1987
Jabłoński Piotr
95
132 90 00:30:37 1987
Jaksina Anna
131 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
133 43 00:30:42 1977
Anonim
182 · Leśne Ścierwa
- - - 1981
Jarczewska Renata
200
182 77 00:35:45 1967
Jarosławska Jowita
6
139 47 00:30:59 1986
Jarosławska Sandra
1
75 11 00:26:25 1990
Jarosz Artur
89
191 108 00:37:47 1982
Jaworska Izabela
35
194 84 00:38:24 1978
Jaworska Katarzyna
155
195 85 00:38:27 1993
Jaworski Hubert
57
193 110 00:38:22 2002
Jaworski Sylwek
69
197 112 00:38:25 1981
Kaczmarek Arleta
82 · Kobiece Bieganie
165 62 00:33:14 1981
Kamionka Andrzej
37
73 63 00:26:04 1983
Kantorski Michał
128
- - - 1993
Kasprzak Kamil
213
37 34 00:23:47 1987
Kassner Julita
50
168 65 00:33:19 1979
Kędziora Piotr
176
27 26 00:23:06 1989
Kępka Karol
4 · Ampio Team / Ampio
22 21 00:22:51 1993
Kęsicka-Bloch Aneta
49
148 53 00:32:00 1981
Kiełkowska Kasia
40
206 93 00:50:42 1985
Komorowski Michał
168 · Wydział Pościgowy
92 72 00:27:51 1986
Kondzioła Monika
55
160 58 00:32:39 1981
Anonim
214
54 48 00:25:10 1998
Konratowska Ola
86 · Termoorganika
109 27 00:28:34 1980
Korowiec Michał
8
32 29 00:23:15 1986
Kos Piotr
164 · DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
121 88 00:29:21 1956
Kościelniak Szymon
47
153 99 00:32:14 1988
Kowalczyk Krzysztof
101 · PB 27
41 38 00:24:21 1980
Koziniec Ewelina
46 · Drużyna Filipa
145 51 00:31:45 1978
Koziniec Krystian
45 · Drużyna Filipa / 1978
21 20 00:22:29 1978
Kozłowski Łukasz
207 · ZS Crossfit Szczecin
147 95 00:31:43 1992
Król Magdalena
94
204 91 00:42:37 1986
Krymowski Rafał
65
105 80 00:28:34 1980
Kubik Krystian
199 · RunGryf Gryfice / RunGryf Gryfice
44 41 00:24:33 1993
Kubisztal Wojtek
70 · KB Pionier Szczecin
2 2 00:19:09 1983
Kwaśniewski Bartosz
102 · PB 27
20 19 00:22:09 2002
Lachera Alicja
96
146 52 00:31:44 1990
Ledzion Robert
117 · PRAWA STRONA MIASTA
174 105 00:34:31 1970
Leonavičus Marius
172
163 103 00:33:00 1984
Lewandowski Daniel
76 · Aktywne Lisewo
- - - 1990
Lewandowski Piotr
63 · 12 Dywizja Zmechanizowana
11 11 00:20:46 1987
Lewaniak Elżbieta
197
60 7 00:25:27 1976
Lewicki Piotr
215 · STAIRS UP
39 36 00:24:05 1981
Liashenko Liliia
163 · Misza
101 24 00:28:24 1994
Lipka Radosław
136
70 61 00:25:54 1981
Lipski Łukasz
221 · Biegohollica / Squiz Poland
149 96 00:31:48 1985
Ludew Tomasz
123
107 81 00:28:33 1992
Ludwinek Bartosz
198
52 46 00:25:00 1988
Łebkowski Karol
161 · Wilki z Ciechocinka
115 85 00:28:59 1980
Łoś Jarosław
175 · rusz4litery
25 24 00:22:54 1989
Łukasik Michał
204
43 40 00:24:30 1983
Łuszczewski Sebastian
83
33 30 00:23:18 1978
Maculewicz Norbert
188 · Tekno Terror Squad
141 93 00:30:55 1987
Madejak Tomasz
120 · Team Morsiej
158 102 00:32:35 1991