Bieg Niepodległości 2019 - Bieg 5km

Informacje Rejestracja

1 / 2
Uczestnik Rocznik
Albrechcińska Kasia
90
1979
Anielski Michał
60
1989
Bober Kamil
132
1985
Broniewicz Paweł
108
1994
Burchacki Maciej
36
1993
Charęza Ilona
126
1985
Charęza Marcin
1 · Zawadzkiego Szczecin
1980
Charkot Magda
82
1991
Chłapowska Hanna
71
1977
Chłapowska Sara
72
2000
Chłapowski Jacek
70
1969
Chrobocińska Elżbieta
122
1966
Chrobociński Daniel
123
1993
Chruściński Kacper
65
1992
Czuba Emilia
68
1984
Anonim
24
1982
Dominiak Anna
10
1981
Dzbanuszek Krzysztof
115 · Wieczorne bieganie Szczecin / 1980
1980
Dzbanuszek Mariusz
38 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1984
Fedyszyn Anna
67 · śRUNdunia
1984
Furmański Marcin
35 · Green Essence / 1986
1986
Furtak-Jaworska Beata
129
1976
Galor Piotr
33 · Twaróg & Pomidor
1991
Gębala Piotr
47
1985
Gierasimowicz Szymon
84 · TOTALSPORT.PL / TOTALSPORT
1979
Gołuch Mateusz
45
1992
Gorszka Damian
64 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1997
Górecka Joanna
145 · Thriatlon Lipiany
1984
Górska Maja
44
1998
Gralak Justyna
134 · 12 Brygada Zmechanizowana
1989
Gralla Lukasz
34
1983
Grobelna Małgorzata
99
1992
GUZANEK Łukasz
87 · S
1986
Guziak Joanna
138
1983
Hader Grzegorz
28 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1984
Hawryluk Anna
148 · Ampio Team
1991
Ilcewicz Karolina
58
1986
Jakubowska Patrycja
95
1992
Jaworska Izabela
119
1978
Jaworski Paweł
128 · CKS
1974
Jezierska Marta
91
1982
Jurkiewicz Marcin
112 · Champion Police
1977
Karlin-Grażewicz Katarzyna
116
1978
Kędziora Piotr
56
1989
Kieliszek Anna
49 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1982
Kobylnik Agata
146 · Fizjoterapia na kółkach / Fizjoterapia na kółkach
1981
Kois Ewa
140
1983
Anonim
113
1983
Kołodziejski Wojtek
25
1983
Kończak Jakub
121
1990
Kordela Dominika
77
1980
Kościńska Elżbieta
42 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1979
Kościński Jacek
48 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1973
Krzemionka Daniel
133 · 12 BZ
1978
Krzywiec Marcin
23
1984
Kucharczyk Katarzyna
147 · Fizjoterapia na kółkach
1981
Kupniewska Aleksandra
29 · Kompas Team
1982
Kurzawa Filip
8
1991
Lasota Jacek
88
1967
Lech Remigiusz
80 · Pogoń Prawobrzeże
2006
Lelek Paulinaa
59
1996
Lencewicz Grzegorz
31
1984
Lewak Arkadiusz
107 · Lewaczki Team
1976
Lignowska Martyna
86
1993
Łozińska Olga
9
1987
Maj Ewa
54
1981
Makuchowski Arkadiusz
75
1989
Manowiecka Aleksandra
30 · Monia Gym
1978
Miner Artur
40
1979
Mingielewicz Karolina
76 · Kalmar Runners
1984
Anonim
105
1988
Mizgalski Maciek
103
1985
Motyka Małgorzata
21
1989
Niedźwiecki Maciej
55
1991
Niezgoda Mariusz Adam
26 · Kompas Team
1973
Nürnberg Sylwia
114
1977
Olejarz Damian
124 · POL-BUD POLICE
1987
Olejnik Wojciech
137
1996
Oleśkiewicz Michał
142
1982
Owczarska Joanna
66
1985
Padok Magdalena
62
1979
Pasek Adam
102
1981
Pawełczak Damian
97 · KB Pionier Szczecin
1990
Pieczyńska Hanna
22
1986
Pierun Paweł
135
1984
Pietek Michał
39 · Pietek Team
1994
PŁASKOWICZ Anna
117
1975
Płuciennik PATRYK
136
1992
Pomorska Anna
61
1977
Pontus Tomek
141 · Aktywne Prawobrzeże
1985
Radawiec Kamil
120 · GO2Tri/ Ks Ironman Prodmar ...
1978
Radczuk Karolina
37
1981
Rajkiewicz Wioletta
32
1977
Rewers Aleksandra
110 · Stowarzyszenie Bliżej Siebie
1981
Rostrygin Katarzyna
50
1981
Rostrygin Maciej
63 · Wkurw_Team
1983
Rózga Jerzy
101 · Viking 88
1975
Rubaj -Fiedziuszko Anna
89
1985
Sarzynska Luiza
109 · 1987
1987
Sikora Magdalena
78
1986