1 / 5
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
TARASZKIEWICZ-MICHALSKA EMILIA
144 · ALIEN TEAM / ALIEN Nauka Jazdy Emilia Ta...
382 164 00:39:12 1982
MICHALSKI PIOTR
153 · ALIEN TEAM / ALIEN Nauka Jazdy Emilia Ta...
381 218 00:39:09 1961
Świderska Magdalena
255 · Goleniow / USŁUGI Fizjoterapeutyczne
380 163 00:38:05 1982
Zielińska Jowita
253 · Goleniów Team
379 162 00:38:05 1992
Kobielska Dorota
209 · Dorota Kobielska
378 161 00:36:29 1972
Kobielski Maciej
210
377 217 00:36:28 1969
Rink Tomasz
417
376 216 00:36:19 1986
Dziemiańczyk Joanna
347
375 160 00:36:23 1970
Wodzicki Maciej
12
374 215 00:36:23 1971
Wartalska Daria
204
373 159 00:36:07 1985
ZIMNICKA JOANNA
387 · IŃSKO
372 158 00:35:28 1976
Lewkowicz Paulina
93
371 157 00:35:26 1991
Lignowska Martyna
86
370 156 00:35:30 1993
Góra Patrycja
298 · Migutek
369 155 00:35:27 1990
Kieliszek Anna
49 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
368 154 00:35:07 1982
Lewak Arkadiusz
107 · Lewaczki Team
367 214 00:34:46 1976
Iwachów Marek
326 · JW 3741
366 213 00:34:59 1986
Majewicz Remigiusz
415
365 212 00:34:38 1992
Rogulski Łukasz
198
364 211 00:34:36 1982
szymaniak Konrad
192
363 210 00:34:36 1986
Wolska Aleksandra
168
362 153 00:34:30 1994
Kobylnik Agata
146 · Fizjoterapia na kółkach / Fizjoterapia na kółkach
361 152 00:33:24 1981
Kucharczyk Katarzyna
147 · Fizjoterapia na kółkach
360 151 00:33:23 1981
WELENS Anna
358
359 150 00:33:01 1979
Garbowska Monika
305
358 149 00:33:15 1981
Krych Wioletta
281
357 148 00:33:14 1990
Kurasińska Dorota
190 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
356 147 00:32:47 1972
Podgórski-Baran Adrian
340
355 209 00:33:05 1987
Szewczyk Łukasz
401
354 208 00:32:31 1988
Krugły Magdalena
231 · Nelcia team
353 146 00:32:50 1985
Rózga Jerzy
101 · Viking 88
352 207 00:32:52 1975
Pasek Adam
102
351 206 00:32:49 1981
Owczarska Joanna
66
350 145 00:32:33 1985
Brzezińska Anna
424 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Wieczorne Bieganie w Szczec...
349 144 00:32:32 1979
Dzień Paulina
374
348 143 00:32:42 1984
Piętak Agnieszka
296
347 142 00:32:47 1984
Staszczyk Kinga
375
346 141 00:32:22 1989
Anonim
24
345 140 00:32:22 1982
Anonim
105
344 139 00:32:18 1988
Kawka Aleksandra
335
343 138 00:32:22 1996
Kmetyk Magdalena
196
342 137 00:32:00 1984
Płosa Monika
352
341 136 00:31:58 1981
Sorbjan Jarosław
79
340 205 00:32:02 1975
Stejka Adrian
152
339 204 00:31:42 1996
Kozłowska Iwona
325
338 135 00:31:45 1969
Stachurska Agata
356
337 134 00:31:36 1985
Kuszyk Małgorzata
312 · Autonomiczna Akademia Aikido
336 133 00:31:23 1977
Niezgoda Mariusz Adam
26 · Kompas Team
335 203 00:31:39 1973
Jaworski Paweł
128 · CKS
334 202 00:31:28 1974
Furtak-Jaworska Beata
129
333 132 00:31:26 1976
Jakubowski Maciej
161
332 201 00:31:11 1993
Cybulska Aleksandra
160 · WOPR Biega
331 131 00:31:11 1994
Kałuzińska Aleksandra
421
330 130 00:31:16 1978
Charęza Ilona
126
329 129 00:31:32 1985
Górska Agnieszka
181 · NordicoweLove Police
328 128 00:31:20 1976
Jaksina Anna
283 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
327 127 00:31:18 1977
Kowalska Anna
200
326 126 00:31:18 1985
Królikowski Artur
229 · 1971 / 1971
325 200 00:31:13 1971
Anonim
420 · CZ / CZ
324 199 00:30:51 1988
Łochowicz Katarzyna
371 · Wieczorne bieganie Szczecin
323 125 00:30:50 1987
Łuczyńska Katarzyna
362 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
322 124 00:30:49 1983
Kasperowicz Marcin
369
321 198 00:30:56 1976
Kasperowicz Aleksandra
368 · Vege Runners
320 123 00:30:56 1983
Hinca Patrycja
373
319 122 00:30:56 1984
Michalczuk Karolina
177
318 121 00:30:47 1988
Zielińska Joanna
46
317 120 00:30:42 1981
Romański Wojciech
176
316 197 00:30:40 1977
Bugorska Agata
399
315 119 00:30:40 1987
Szubski Mateusz
419 · Biegam, bo kocham pizzę.
314 196 00:30:32 1986
Lelek Paulinaa
59
313 118 00:30:50 1996
Krosman Grzegorz
398
312 195 00:30:38 1988
Głogowski Jan
423
311 194 00:30:30 1962
Antończak Łukasz
260 · Borsuki
310 193 00:30:26 1981
Koncowik-Przydatek Beata
294
309 117 00:30:28 1984
Kozicki Sławomir
254
308 192 00:30:24 1981
Murawski Wojtek
265 · Łowcy kilometrów
307 191 00:30:12 1975
Góra Gracjan
304 · Migutek
306 190 00:30:19 1987
Dziwosz Anna
393 · Kobiece Bieganie
305 116 00:30:14 1979
Anonim
213
304 115 00:30:26 1995
Karlin-Grażewicz Katarzyna
116
303 114 00:30:19 1978
Rogalewska Agnieszka
264
302 113 00:30:21 1988
Kościńska Elżbieta
42 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
301 112 00:30:11 1979
Ortel-Chmielewska Anna
314
300 111 00:30:08 1988
Bobrowska-Chwat Aleksandra
392 · Na przypale,albo wcale!
299 110 00:30:07 1986
Anonim
242
298 109 00:30:02 1990
Łokaj Karolina
16
297 108 00:30:06 1981
Kunicka Paulina
223
296 107 00:29:57 1994
Bielawska Katarzyna
237
295 106 00:30:10 1991
Zaborowski Zbigniew
300 · MONTEAM
294 189 00:29:58 1975
Kowal Łukasz
297 · MONTEAM
293 188 00:29:58 1988
Szałek Przemysław
299 · MONTEAM
292 187 00:29:57 1989
Przydatek Wojciech
259
291 186 00:29:45 1983
Stańczak Marcin
127 · Farty Puszczy / Marcin Stańczak
290 185 00:30:05 1984
Żak Dominika
271 · Farty Puszczy
289 105 00:30:05 1985
Stankiewicz Kosma
214
288 184 00:30:01 1995
Dybała Agata
344 · Agata Dybała
287 104 00:30:05 1978
Kościński Jacek
48 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
286 183 00:29:52 1973
Bodnarczuk Iwona
163
285 103 00:29:43 1978
Siwek Paula
51 · Wielgowo na Biegowo
284 102 00:29:36 1986
Siwek Tomasz
52 · Wielgowo na Biegowo
283 182 00:29:33 1985