1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Kuchta Piotr
131 · KB Pionier Szczecin
1 1 00:03:06 1988 Dyplom
Pawlak Marek
9 · KB Pionier Szczecin
2 2 00:03:11 1987 Dyplom
Greiner-Mai Fabian
132 · SV Einheit Ueckermünde
3 3 00:03:12 2010 Dyplom
Nawrocki Konrad
2 · Raz Szczecin
4 4 00:03:12 1984 Dyplom
Rudziński Jacek
67 · Kb Hermes Gryfino
5 5 00:03:18 1969 Dyplom
Jarocki Bartosz
35
6 6 00:03:19 1991 Dyplom
Krześniowski Marcin
4 · Rowerowy Załom / RAZ SZCZECIN
7 7 00:03:24 1978 Dyplom
Chyba Konrad
39
8 8 00:03:27 1992 Dyplom
Barsch Detlef
68 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
9 9 00:03:30 1967 Dyplom
Podhajny Piotr
20 · Rozbiegani Chojnów
10 10 00:03:33 1981 Dyplom
Freitag Tomasz
93
11 11 00:03:36 2003 Dyplom
Kaczmarek Paulina
79
12 1 00:03:39 1995 Dyplom
Górecka-Pawlak Edyta
1
13 2 00:03:42 1986 Dyplom
Raith Lennox
125 · Sportclub Laage
14 12 00:03:43 2009 Dyplom
Dziamara Kacper
14
15 13 00:03:50 1996 Dyplom
Najduk Daniel
99 · Rozbiegani Chojnów
16 14 00:03:51 1985 Dyplom
HAJDUK MACIEJ
55 · Niebko Terror
17 15 00:03:52 1977 Dyplom
Michałowski Tomasz
21
18 16 00:03:53 1979 Dyplom
Żakowski Bartek
113 · UKL Ósemka Police
19 17 00:03:58 2011 Dyplom
Boldt Pia Joelina
115 · SC Laage
20 3 00:04:00 2010 Dyplom
Heuck Johanna
121 · SC Laage
21 4 00:04:02 2009 Dyplom
Kwiatkowski Olaf
45 · KOS BnO Szczecin
22 18 00:04:11 2005 Dyplom
Janka Joanna
71
23 5 00:04:16 1974 Dyplom
Nicolin Maurice
145 · SV Einheit Ueckermünde
24 19 00:04:18 2007 Dyplom
Jakubiak Anna
29 · Raz Szczecin
25 6 00:04:23 1969 Dyplom
Piepke Lara
122 · SC Laage
26 7 00:04:27 2009 Dyplom
Szulc Anna
85 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
27 8 00:04:36 1983 Dyplom
Karczewska Magdalena
41 · Szalone Wilczyce
28 9 00:04:38 1989 Dyplom
Schultz Alexandra
136 · SV Einheit Ueckermünde
29 10 00:04:46 2008 Dyplom
Beu Hannah
120 · SC Laage
30 11 00:04:55 2012 Dyplom
Najduk Jakub
102 · Rozbiegani Chojnów
31 20 00:04:55 2003 Dyplom
Schaffranke Max
140 · SV Einheit Ueckermünde
32 21 00:04:56 2010 Dyplom
Romanowski Sebastian
38 ·
33 22 00:04:58 1976 Dyplom
Ledzion Robert
12 · Muffinkowe Morsy
34 23 00:05:00 1970 Dyplom
Schliepat Oskar
153 · SV Einheit Ueckermünde
35 24 00:05:01 2011 Dyplom
Paeschke Paola Alegra
118 · SC Laage
36 12 00:05:02 2012 Dyplom
Stachowicz-Hawrylak Sylwia
8 · Zachpomorskie Centrum Onkol...
37 13 00:05:02 1972 Dyplom
Beu Emma
119 · SC Laage
38 14 00:05:09 2006 Dyplom
Pożyczka Andrzej
36
39 25 00:05:14 1985 Dyplom
Strojny Joanna
61 · Raz Szczecin
40 15 00:05:18 1970 Dyplom
Zerwinski Liam
149 · SV Einheit Ueckermünde
41 26 00:05:19 2007 Dyplom
Wolak D.
17
42 27 00:05:20 1983 Dyplom
Arndt Stephanie
133 · SV Einheit Ueckermünde
43 16 00:05:24 2008 Dyplom
Selwasiuk Joanna
46 · Uks Mkl Szczecin
44 17 00:05:25 2009 Dyplom
Kadow Emily
135 · SV Einheit Ueckermünde
45 18 00:05:27 2008 Dyplom
Drescher Max
138 · SV Einheit Ueckermünde
46 28 00:05:28 2012 Dyplom
Wesołowski Marcin
78 · OBSESJA BIAGANIA
47 29 00:05:32 1984 Dyplom
Kowalska Joanna
31
48 19 00:05:35 1985 Dyplom
Krüger Ole
157 · SV Einheit Ueckermünde
49 30 00:05:37 2008 Dyplom
Hannig Colin-Noah
156 · SV Einheit Ueckermünde
50 20 00:05:39 2007 Dyplom
Michalczyk-Kaca Katarzyna
127 · SKB DZIK
51 21 00:05:39 1982 Dyplom
Woroniak Zuzanna
76 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
52 22 00:05:40 2006 Dyplom
Milewski Mateusz
64
53 31 00:05:41 2009 Dyplom
Ledzion Dagmara
32
54 23 00:05:44 1973 Dyplom
Hawrylak Marcin
23 · Drużyna Korczaka/14ZBOT/142...
55 32 00:05:45 1969 Dyplom
Zielonka Olaf
18 · Rozbiegany Goleniów
56 33 00:05:47 2001 Dyplom
Sosin Jacek
56
57 34 00:05:48 1961 Dyplom
Greiner-Mai Frank
155 · SV Einheit Ueckermünde
58 35 00:05:51 1967 Dyplom
Schliepat Dietmar
154 · SV Einheit Ueckermünde
59 36 00:05:55 1955 Dyplom
Pierścińska Marzena
6 · Hulk Team Police
60 24 00:05:58 1979 Dyplom
Gozdyra Antek
112 · Szczecińska akademia motoryki
61 37 00:05:59 2010 Dyplom
Gołubowicz Marzena
16 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
62 25 00:06:01 1983 Dyplom
Funke Matti
139 · SV Einheit Ueckermünde
63 38 00:06:04 2011 Dyplom
Cieślak Małgorzata
49 · Raz Szczecin
64 26 00:06:05 1976 Dyplom
Dragert Anni
114 · SC Laage
65 27 00:06:06 2012 Dyplom
Ogrodowicz Karla Marie
123 · SC Laage
66 28 00:06:06 2014 Dyplom
Nicolin Dominik
146 · SV Einheit Ueckermünde
67 39 00:06:07 2008 Dyplom
Landrock Tom
137 · SV Einheit Ueckermünde
68 40 00:06:07 1993 Dyplom
Schultz Emma
142 · SV Einheit Ueckermünde
69 29 00:06:08 2010 Dyplom
Schönberg Joyce Tamara
141 · SV Einheit Ueckermünde
70 30 00:06:10 2007 Dyplom
Bodnarczuk Iwona
44
71 31 00:06:15 1978 Dyplom
Duda Martyna
151 · Ruchowa Akademia Zdrowia
72 32 00:06:22 2012 Dyplom
Gołubowicz Teresa
30 · Brak klubu / Brak firmy
73 33 00:06:29 1960 Dyplom
Nicolin Pascal
144 · SV Einheit Ueckermünde
74 41 00:06:33 2010 Dyplom
Kwiatkowska Katarzyna
53 · Szczecin
75 34 00:06:34 1979 Dyplom
Lewicka Bogna
97 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
76 35 00:06:35 1977 Dyplom
Lewicki Zbyszek
96 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
77 42 00:06:35 1973 Dyplom
Gołubowicz Emilia
74
78 36 00:06:46 2011 Dyplom
Zerwinski Tyler
148 · SV Einheit Ueckermünde
79 43 00:06:59 2012 Dyplom
Gabert Beata
26 · Raz Szczecin
80 37 00:07:00 1971 Dyplom
Kasper Jaaro
116 · SC Laage
81 44 00:07:01 2003 Dyplom
Anonim
42
82 38 00:07:03 1985
Łukojć Bernadetta
65
83 39 00:07:04 1971 Dyplom
Anonim
63
84 45 00:07:06 2008
Marquardt Anton
124 · Rostocker Nasenbären
85 46 00:07:10 2012 Dyplom
Kurasz Marian
59 · Aktywna Kcynia
86 47 00:07:13 1954 Dyplom
Grzywacz Małgorzata
87
87 40 00:07:13 1974 Dyplom
Gołubowicz Aleksandra
22 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
88 41 00:07:19 1983 Dyplom
wrębiak Elżbieta
70
89 42 00:07:20 1963 Dyplom
Szczerbińska Barbara
10
90 43 00:07:31 1956 Dyplom
Krześniowska Karolina
62 · Rowerowy Załom
91 44 00:07:35 2011 Dyplom
Rewers Ania
69
92 45 00:07:40 2011 Dyplom
Woźniewska Grażyna
15 · Szalone Wilczyce
93 46 00:07:44 1962 Dyplom
Wolff Michał
72 · Aktywna Kcynia
94 48 00:07:46 1983 Dyplom
Turbo Marta
5
95 47 00:07:50 1979 Dyplom
Łubian Małgorzata
27 · Rowerowy Załom
96 48 00:07:53 1980 Dyplom
Sosin Irena
58
97 49 00:07:55 1962 Dyplom
Rieck Toni
143 · SV Einheit Ueckermünde
98 49 00:07:57 2012 Dyplom
Tomczyk Ferdynand
84 · Modlitwa Biegania Gryfino / Modlitwa Biegania Gryfino
99 50 00:08:19 1963 Dyplom
Tesch Lysanne
134 · SV Einheit Ueckermünde
100 50 00:08:32 2011 Dyplom