III Edycja Extreme Wolf - Bieg na 6km

Informacje Rejestracja

Uczestnik Rocznik
Aleksandrowicz Joanna
63
1981
Andryszczuk Daniel
43 · BIEDRONECZKI
1977
Basiak Katarzyna
58
1973
Basiak Przemysław
57
1973
Bobrowska-Chwat Aleksandra
71 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1986
Bodnar Zbigniew
75
1948
Bokszczanin Aneta
23 · Boczek Team
1980
Bokszczanin Jarek
19 · Boczek Team
1976
Borodyn Andrzej
52 · śRUNdunia Szczecin
1976
Bykowski Piotr
48 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Całka Barbara
70 · Kobiece Bieganie
1971
Chmielewski Michał
81
1988
Czerwiński Dariusz
74 · LoveLasy
1969
Dybka Katarzyna
88 · 12 BZ/das
1983
Dzieciatkowski Jacek
49 · BIEDRONECZKI
1976
Fijałkowska Aleksandra
83
1980
Fijałkowski Karol
82
1980
Fręch Radosław
84
1980
Glina Rafał
91
1979
Górecka-Pawlak Edyta
56
1986
Grygielewicz Leszek
41
1963
Hałaczkiewicz Katarzyna
64 · ExtremE Wolf
1984
Herba Zbigniew
60 · Stargard. Ja się nie ścigam
1953
Hetmański Arek
72 · LoveLasy
1982
Ignacenko Adrian
33 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1990
Ignacenko Łukasz
32 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1991
Jankowska-Szemraj Marta
66 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
1984
Jasińska Natalia
18 · ExtremE Wolf
1982
JÓŹWICKA ANETA
79 · Wataha hahahaha
1973
Kimak Radosław
25 · Arkona
1976
Klimek Paweł
10 · Wataha hahahaha
1980
Korniago Katarzyna
37 · BIEDRONECZKI / Katarzyna Korniago
1976
Korniago Przemysław
36 · BIEDRONECZKI
1975
Kowalczyk Tomasz
3 · Wilki z Ciechocinka
1980
Kowaleczko Michał
50 · Viking 88
1982
Kubiś Marek
35
1986
kudra grażyna
42 · Morsole Szczecin
1959
Kunze Karolina
38 · BIEDRONECZKI
1977
Lange Damian
77 · Sons of Poseidon
1985
Liebner Patryk
76 · Trigym Szczecin / AKA Dochodzenie Odszkodowań
1982
Łebkowski Karol
12 · Wilki z Ciechocinka
1980
MAGDA CEZARY
34 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1966
Marczak Mikołaj
59 · Armada Szczecin
1997
Maszczyk Marta
2 · Żółwie
1982
Michalska Magda
62 · ATOMÓWKI
1985
Michalski Piotr
53 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1975
Mróz Aleksandra
39 · BIEDRONECZKI
1979
Nierzwicki Krzysztof
46
1992
Ogrodziński Przemysław
26 · Arkona
1982
Ortel-Chmielewska Anna
78
1988
Paluszyńska Malgorzata
68
1969
Parzych Radosław
44 · Terragis
1986
Perrot Magdalena
9 · Wilki z Ciechocinka
1979
Pląsek Sylwester
73 · LoveLasy
1971
Pupek Małgorzata
11 · Wilki z Ciechocinka
1981
Rajchowiak Jakub
24
1981
Skiba-Stefaniak Sylwia
29 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1978
Sobolewska Agata
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1988
Stachowski Andrzej
45 · MoniaGym
1968
Stępień Agnieszka
55 · Żółwie / Panele Świata
1981
Sulżyńska-Kowalczyk Izabella
5 · Wilki z Ciechocinka
1980
Szalewicz Małgorzata
54 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1966
Szczepanska Ania
61 · ATOMÓWKI
1977
Szymański Artur
13 · BS Family Team
1976
Szyntor-Bykowski Anna
47 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Świtalska Edyta
65 · Szczecińskie Centrum Trenin...
1978
Tokarz Joanna
89 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1978
Warkoczyński Marcin
51 · Dla Eluni
1975
Więcław Monika
31
1980
Wika Marta
67 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1990
WILKLISZ WOJCIECH
87
1970
Witorzęć Dariusz
30 · Młode Wilki
1973
WOSZCZYK RENATA
1 · Wataha hahahaha
1978
Wódecka Aneta
28
1975
Wódecki Marek
27
1976
Zielińska-Maciąg Agnieszka
86
1978
Zienda Magdalena
90 · Choszczno
1976
Żak Dominika
80 · Puszczyk Bukowy
1985