Uczestnik Rocznik
Staniszczak Zenon
· Staniszczak TEAM
1963
Roszak Krystyna
· Gryfus Szczecin
1964
Szymkiewicz Robert
· Gang Muchomora
1968
Konieczna Anna
· For-Rest-Run.Wolni Ludzie Lasu
1969
Beker Jan
· TymTriTeam
1970
Orlon Barbara
· Szczeciński klub rowerowy G...
1970
Żyluk Bożena
· Wataha Wiecznego Szczęścia
1971
Niewadzik Ula
· Husaria Szczecin
1972
Roganowski Rafał
· For-Rest-Run Koszalin
1972
Tokarska Agnieszka
· Gang Muchomora
1972
Hałaczkiewicz
· ExtremeWolf
1973
Młynarczyk Krzysztof
· Gang Muchomora
1973
Piętka Grzegorz
· Husaria Szczecin
1973
Witorzęć Dariusz
· Młode Wilki
1973
Zgutka Tomasz
· Husaria Szczecin
1973
Bryła Krzysztof
· For-Rest-Run Koszalin
1974
Bochen Izabela
· Gang Muchomora
1975
Maciaszczyk Magdalena
· Gang Muchomora
1975
Piwowarski Darek
· Wataha Wiecznego Szczęścia
1975
Sobczak Jarosław
· Młode Wilki
1975
Strzelec Tomasz
· Kb Hermes Gryfino
1975
Szymański Artur
· BS Family Team/Moczymordy C...
1976
Bamber Jacek
· Leniwe Buły Mierzyn
1977
Dul Magdalena
· Kb Hermes Gryfino
1977
Haściło Krzysztof
· Gryfus Szczecin
1977
Głowacki Krzysztof
· Wilki w tropikach
1978
Jaruga Artur
· For-Rest-Run . Wolni Ludzie...
1978
Olejarz Jacek
· For-Rest-Run Koszalin
1978
Maksymiak Anna
· Stonoga
1979
Maryniak Agata
1979
Pawłowska Anna
· Stonoga
1979
Wojtkowiak Rafał
· Drozdy
1979
Antkiewicz Agnieszka
· Gang Muchomora
1980
Gąsiorowski Mariusz
· Moczymordy Chociwel
1980
Kowalczyk Tomasz
· Wilki z Ciechocinka
1980
Lewkowicz Bartłomiej
1980
Łebkowski Karol
· Wilki z Ciechocinka
1980
Majdan-Adamska Agnieszka
· Husaria Szczecin
1980
Milczanowska Magdalena
1980
Nowak Małgorzata
· Wataha Wiecznego Szczęścia
1980
Rabka Monika
· For-Rest-Run. Wolni Ludzie ...
1980
Rychłowski Piotr
· Leniwe Buły Mierzyn
1980
Rzymska Marta
· Ostre dzidy
1980
Sitek Alfred
· Wild&Crazy
1980
Sulżyńska-Kowalczyk Izabella
· Wilki z Ciechocinka
1980
Dębczyński Michał
· Wild Horse Zurich / Wild Horse & Crazy Bear Pro...
1981
Hetman Tomek
· Młode Wilki
1981
Jaworski Sylwek
1981
Kwaśniewska Patrycja
· śRUNdunia Szczecin
1981
Pupek Małgorzata
· Wilki z Ciechocinka
1981
Starosta Monika
· Wilki w tropikach
1981
Żmuda Krzysztof
· Husaria Szczecin
1981
Bobrowicz Jakub
· SGO Szczecin
1982
Jasińska Natalia
· ExtremE Wolf
1982
Kawczyński Damian
· ENDORFINY WAŁCZ
1982
Linke Rafał
· Dzika wataha
1982
Wielgus-Ulatowska Joanna
1982
Roganowska Danuta
· For Rest Run Koszalin
1983
Stachów Kasia
· BIEGAM Z ŻEGLUGĄ / 1983
1983
Adamowicz Daniel
· KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Bylewski Robert
· TKKF PRZEŁAJ CHOCIWEL / DarkLight s.c.
1984
Godek Cezary
· Tańczący z Wilkami
1984
Kawczyńska Marta
· ENDORFINY WAŁCZ
1984
Lewandowski Marek
· For-Rest-Run Koszalin
1984
Mazur Katarzyna
· ATOMÓWKI
1984
Stachów Kacper
· ZS Training Center / 1983
1984
Hetman Marika
· Młode Wilki
1985
Hovsepyan Ewa
1985
Moskal Tomasz
· Moczymordy Chociwel
1985
Rumowska Agnieszka
· Młode Wilki
1985
Baran Mateusz
· Moczymordy Chociwel / Door Project
1986
Korczynska Natalia
· Juggernaut Gold Team
1986
Parzych Radosław
· ExtremE Wolf / SBM
1986
Adamski Radosław
· Vege Runners/ Wieczorne Bie...
1987
Gladysz Jarosław
· Mustangi Kobylanka
1987
Klimek Aleksandra
· Wilki w tropikach
1987
Rojewski Mateusz
· Pozytywnie zabiegani
1987
Baran Michał
· TKKF PRZEŁAJ CHOCIWEL / PANELDOOR S.C.
1988
Kramer Krzysztof
· Dzika wataha
1988
Pańczyk Tomasz
· Pozytywnie zabiegani
1988
Dudka Robert
· Tańczący z Wilkami
1989
Dzięgielewski Grzegorz
· Mustangi Kobylanka
1989
Piotrowska Marta
· Husaria Szczecin
1989
Staniszczak Paweł
· Staniszczak TEAM
1989
Trela Krzysztof
· Tańczący z Wilkami
1989
Zieliński Bartosz
· Moczymordy Chociwel
1989
Szopińska Katarzyna
· Husaria Szczecin
1990
Świszcz Sylwia
· Stonoga
1990
Jakubik Anna
· Husaria Szczecin
1991
Adamowicz Monika
· run happy
1993
Kulis Piotr
· Staniszczak TEAM
1993
Staniszczak Łukasz
· Staniszczak TEAM
1993
Gołebiewska Marta
· Nie Jesteśmy Sofciarzami / Nie Jesteśmy Sofciarzami
1994