1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adamska Barbara
· DuoLife Team
1995
Adamska Karolina
· DuoLife Team
2000
Adamski Janusz
· DuoLife Team
1969
Adrian-Czaboryk Monika
· Więcej niż jedno zwierzę
1973
Aleksandrowicz Joanna
1981
Andryszczuk Daniel
· BIEDRONECZKI
1977
Bujnowska Anita
1990
Bykowski Piotr
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Chabros Jacek
· ExtremE Wolf
1967
Chruściński Kacper
1992
Ciszewski Marek
1972
Czerniak Marcin
· Dzień i noc pełna moc
1984
Dobaczewska Ewa
· Więcej niż jedno zwierzę
1973
Domzalska Aneta
· Więcej niż jedno zwierzę
1975
Dzieciatkowski Jacek
· BIEDRONECZKI
1976
Frąckiewicz Piotr
1977
Galor Piotr
· Twaróg & Pomidor
1991
GUZANEK Łukasz
· S
1986
Halejcio Krzysztof
1977
Hałaczkiewicz Adam
· ExtremeWolf
1973
Hass Aneta
1984
Hetmańska Diana
· LoveLasy
1983
Ignacenko Adrian
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1990
Ignacenko Łukasz
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1991
Jakubczyk Paulina
1987
Jastrzebski Daniel
· SoPure
1977
Jędrak Agnieszka
· Młode Wilki
1980
JÓŹWICKA ANETA
· Wataha hahahaha
1973
Kamińska Dagmara
· Fatalne Jędze
1982
Kamińska Iwona
· Fatalne Jędze
1985
Kimak Radosław
· Arkona
1976
Klett Agnieszka
· ATOMÓWKI
1980
Klimczewski Arkadiusz
1983
Klimek Paweł
· Wataha hahahaha
1980
Klusek Grzegorz
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1970
KONDELA Paweł
· Aktywne Choszczno
1975
Kopaniecka Izabela
1972
Kopaniecki Sebastian
1974
KOPCZYŃSKA MAGDALENA
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1977
Korniago Katarzyna
· BIEDRONECZKI
1976
Korniago Przemysław
· BIEDRONECZKI
1975
Kowaleczko Michał
· Viking 88
1982
Krzemiński Paweł
· Rodzina Zastępcza
1992
Kunze Karolina
· BIEDRONECZKI
1977
Kurek Bogusława
· Więcej niż jedno zwierzę
1982
Kurowska Iwona
1972
Kuźmicz Katarzyna
1979
Lewaniak Elżbieta
1976
Lipiński Adam
1984
Litwińska Monika
1984
Machała Anna
· ATOMÓWKI
1986
MAGDA CEZARY
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1966
MAGDA WIKTORIA
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
2001
Małkowska Edyta
· ATOMÓWKI
1985
Maszczyk Marta
· Żółwie
1982
Mauricz Michał
· PoProstuBiegnę
1986
Mendocha Dariusz
· Twaróg & Pomidor
1993
Michalska Magda
· ATOMÓWKI
1985
Mikołajczyk Kinga
· Trigym Szczecin
1986
Morawiak Krzysztof
· Viking 88
1981
Mróz Aleksandra
· BIEDRONECZKI
1979
Mytych Ilona
· Rodzina Zastępcza
1991
Nowak Maciej
· Koncept / Koncept Sp. z o.o.
1986
Nowak Magdalena
1987
Nowak Piotr
· Koncept / Koncept Sp. z o.o.
1984
Obuchowicz Łukasz
· Dzień i noc pełna moc
1986
Ogrodziński Przemysław
· Arkona
1982
Pakura Krzysztof
· Ławeczka
1979
Pakura Magdalena
· Ławeczka
1980
Pawelec Katarzyna
· Żółwie / 1981
1981
Poźniak Dorota
1994
Rawa Donata
· Więcej niż jedno zwierzę
1974
Anonim
· S
1986
Rosińska Joanna
1987
Rózga Jerzy
· Viking 88
1975
rózga zbigniew
· Viking 88
1977
Saganowski Marcin
· Ławeczka
1977
Anonim
· ZOMBIAKI
1972
Anonim
· ZOMBIAKI
1973
Skaskiewicz Robert
· Ogóry Leśne
1990
SKÓRZEWSKA RENATA
1976
Słowik Jacek
· Ogóry Leśne
1989
Sporny Grzegorz
· Wataha hahahaha
1980
Stasiak Przemysław
1983
Stelmach Konrad
· Wolfs Lair
1992
Stępień Adrian
· Żółwie / PaneleŚwiata
1980
Stępień Agnieszka
· Żółwie / Panele Świata
1981
Szczepanska Ania
· ATOMÓWKI
1977
Szwarc Ewa
· Koncept Sp. z o.o.
1983
Szyntor-Bykowski Anna
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Śliwa Marek
· NUTRILITE XS Sport TEAM / ProEko Consuting Marek Śliwa
1973
Anonim
· ZOMBIAKI
1985
Wereszka Martyna
1991
Wisniewska Marta
· Patobieganie
1985
Wolna Dorota
· ATOMÓWKI
1983
WOSZCZYK RENATA
· Wataha hahahaha
1978
Woźniak Helena
· Wolfs Lair
1988
Wójcik Katarzyna
· Dobra, biegnij!
1982
Wyszkowski Michal
1986
Zabdyr Marta
· Więcej niż jedno zwierzę
1974