1 / 2
Uczestnik Rocznik
MAGDA CEZARY
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1966
Hałacz
· ExtremE Wolf
1967
Adamski Janusz
· DuoLife Team
1969
Klusek Grzegorz
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1970
Ciszewski Marek
1972
Kopaniecka Izabela
1972
Kurowska Iwona
1972
Anonim
· ZOMBIAKI
1972
Adrian-Czaboryk Monika
· Więcej niż jedno zwierzę
1973
Dobaczewska Ewa
· Więcej niż jedno zwierzę
1973
Hałaczkiewicz
· ExtremeWolf
1973
JÓŹWICKA ANETA
· Wataha hahahaha
1973
Anonim
· ZOMBIAKI
1973
Śliwa Marek
· NUTRILITE XS Sport TEAM / ProEko Consuting Marek Śliwa
1973
Kopaniecki Sebastian
1974
Rawa Donata
· Więcej niż jedno zwierzę
1974
Zabdyr Marta
· Więcej niż jedno zwierzę
1974
Domzalska Aneta
· Więcej niż jedno zwierzę
1975
KONDELA Paweł
· Aktywne Choszczno
1975
Korniago Przemysław
· BIEDRONECZKI
1975
Rózga Jerzy
· Viking 88
1975
Dzieciatkowski Jacek
· BIEDRONECZKI
1976
Kimak Radosław
· Arkona
1976
Korniago Katarzyna
· BIEDRONECZKI
1976
Lewaniak Elżbieta
1976
SKÓRZEWSKA RENATA
1976
Andryszczuk Daniel
· BIEDRONECZKI
1977
Frąckiewicz Piotr
1977
Halejcio Krzysztof
1977
Jastrzebski Daniel
· Wilki Morskie
1977
KOPCZYŃSKA MAGDALENA
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1977
Kunze Karolina
· BIEDRONECZKI
1977
rózga zbigniew
· Viking 88
1977
Saganowski Marcin
· Ławeczka
1977
Szczepanska Ania
· ATOMÓWKI
1977
WOSZCZYK RENATA
· Wataha hahahaha
1978
Bykowski Piotr
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Kuźmicz Katarzyna
1979
Mróz Aleksandra
· BIEDRONECZKI
1979
Pakura Krzysztof
· Ławeczka
1979
Szyntor-Bykowski Anna
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Jędrak Agnieszka
· Młode Wilki
1980
Klett Agnieszka
· ATOMÓWKI
1980
Klimek Paweł
· Wataha hahahaha
1980
Pakura Magdalena
· Ławeczka
1980
Sporny Grzegorz
· Wataha hahahaha
1980
Stępień Adrian
· Żółwie / Panele Świata
1980
Aleksandrowicz Joanna
1981
Morawiak Krzysztof
· Viking 88
1981
Pawelec Katarzyna
· śRUNdunia / 1981
1981
Stępień Agnieszka
· Żółwie / Panele Świata
1981
Kamińska Dagmara
· Fatalne Jędze
1982
Kowaleczko Michał
· Viking 88
1982
Kurek Bogusława
· Więcej niż jedno zwierzę
1982
Maszczyk Marta
· Marvel Team
1982
Ogrodziński Przemysław
· Arkona
1982
Wójcik Katarzyna
· Fizjobiegacze Szczecin
1982
Hetmańska Diana
· LoveLasy
1983
Klimczewski Arkadiusz
· Rozbiegany Szczecin / -
1983
Stasiak Przemysław
1983
Szwarc Ewa
· Koncept Sp. z o.o.
1983
Wolna Dorota
· ATOMÓWKI
1983
Żółtowski Krzysztof
· PoProstuBiegnę
1983
Czerniak Marcin
· Dzień i noc pełna moc
1984
Hass Aneta
1984
Lipiński Adam
1984
Litwińska Monika
1984
Nowak Piotr
· Koncept / Koncept Sp. z o.o.
1984
Kamińska Iwona
· Fatalne Jędze
1985
Małkowska Edyta
· Wofly Ińsko
1985
Michalska Magda
· ExtremE Wolf
1985
Anonim
· ZOMBIAKI
1985
Wisniewska Marta
· Patobieganie
1985
GUZANEK Łukasz
· S
1986
Machała Anna
· ATOMÓWKI
1986
Mauricz Michał
· PoProstuBiegnę
1986
Mikołajczyk Kinga
· Trigym Szczecin
1986
Nowak Maciej
· Koncept / Koncept Sp. z o.o.
1986
Obuchowicz Łukasz
· Dzień i noc pełna moc
1986
Anonim
· S
1986
Wyszkowski Michal
1986
Żółtowski Kornel
· PoProstuBiegnę
1986
Jakubczyk Paulina
1987
Nowak Magdalena
1987
Rosińska Joanna
1987
Woźniak Helena
· Wolves
1988
Słowik Jacek
· Ogóry Leśne
1989
Bujnowska Anita
1990
Ignacenko Adrian
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1990
Skaskiewicz Robert
· Ogóry Leśne
1990
Galor Piotr
· Twaróg & Pomidor
1991
Ignacenko Łukasz
· Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1991
Mytych Ilona
· Hamilton Team
1991
Wereszka Martyna
1991
Chruściński Kacper
· 12 Brygada Zmechaniziowana
1992
Krzemiński Paweł
· Hamilton Team
1992
Stelmach Konrad
· Wolves
1992
Zawadzki Maciej
· Hamilton Team
1992
Mendocha Dariusz
· Twaróg & Pomidor
1993
Zawadzki Michał
· Hamilton Team
1993