1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Banasiak Andrzej
55
8 8 00:48:42 1974 Dyplom
Barsch Detlef
1 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
3 3 00:40:42 1967 Dyplom
Bartnik Krzysztof
83
2 2 00:39:55 1992 Dyplom
Bartnik Paweł
82 · Raz Szczecin
36 26 01:17:00 1959 Dyplom
Behn Petra
68 · SC Laage
- - - 1981
Behn Ronny
67 · SC Laage
6 6 00:45:19 1977 Dyplom
Bendschneider André
84 · SC Laage
- - - 1985
Beu Jens
85 · SC Laage
- - - 1983
Biedrzyński Roman
53
- - - 1984
Biernacik Michał
49
- - - 1985
Błachnio Dorota
104 · Ruchowa Akademia Zdrowia w ...
25 4 00:59:52 1966 Dyplom
Błachnio Krzysztof
20 · Raz Szczecin
24 21 00:59:37 1965 Dyplom
Bober Martyna
50
- - - 1985
Bodnarczuk Iwona
81 · Fizjobiegacze Szczecin
30 7 01:05:58 1978 Dyplom
Chyba Konrad
16
- - - 1992
Cieszyńska Marika
12 · Raz Szczecin
- - - 1991
Dziuba Maciej
39
- - - 1994
Dziuba Monika
36
- - - 1982
Dziwisz Bogusława
13
35 10 01:13:00 1971 Dyplom
Fischer Jana
86 · SC Laage
- - - 1973
Folkman Grzegorz
37
- - - 1988
Gabert Beata
4 · Raz Szczecin
- - - 1971
Gładyszak Michał
66
14 13 00:54:03 1980 Dyplom
Głogowski Jan
78
31 24 01:06:08 1962 Dyplom
Gołubowicz Daniel
45 · Enea Operator Sp. z o. o.
29 23 01:03:38 1982 Dyplom
Gołubowicz Marzena
52 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1983
Gozdur Rafał
63 · Raz Szczecin
- - - 1991
Gozdyra Dariusz
61 · Raz Szczecin
41 28 02:08:40 1978 Dyplom
Górecka-Pawlak Edyta
46
9 1 00:49:00 1986 Dyplom
Górska Agnieszka
34 · Szalone Wilczyce
- - - 1976
Greiner-Mai Frank
99 · SV Einheit Ueckermünde
27 22 01:00:18 1967 Dyplom
GRUSZKA ADAM
72 · METRO-SERVICES
22 20 00:57:56 1966 Dyplom
HAJDUK MACIEJ
14 · Niebko Terror
7 7 00:47:14 1977 Dyplom
Hałas Renata
11 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
- - - 1969
Heuck Sophia
47 · SC Laage
- - - 1979
Howiszczak Kamil
71
- - - 1992
Hudecka Evelyn
58
- - - 1986
Iznerowicz Monika
2
37 11 01:18:26 1984 Dyplom
Jakubiak Anna
101 · Raz Szczecin
18 2 00:55:25 1969 Dyplom
Kalisz Irena
56
33 9 01:08:41 1981 Dyplom
Kamiński Roman
105 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
- - - 1956
Kawczyńska Magdalena
26 · Raz Szczecin
- - - 1975
Kawczyńska Zuzanna
24 · Raz Szczecin
- - - 2002
Kawczyński Maciej
25 · Raz Szczecin
- - - 1973
Kęsicka-Bloch Aneta
57
26 5 01:00:14 1981 Dyplom
Koch Alexander
87 · SC Laage
- - - 1975
Kowalczyk Iwon
103
- - - 1969
Kraczowski Mirosław
54 · Hells Heaven Szczecin / Hells Heaven Szczecin
17 16 00:54:44 1972 Dyplom
Krugły Magdalena
69 · Nelcia team
- - - 1985
Krześniowski Marcin
15 · Rowerowy Załom
34 25 01:12:40 1978 Dyplom
Kulow Mario
97
- - - 1969
Kupiński Mieczysław
75 · Modlitwa Biegania Gryfino
19 17 00:55:26 1977 Dyplom
Landrock Tom
100 · SV Einheit Ueckermünde
5 5 00:45:03 1993 Dyplom
Legęć jerzy
33 · Raz Szczecin
15 14 00:54:09 1961 Dyplom
Lemke Manja
88 · SC Laage
- - - 1981
Leszcz Jarosław
29 · Leszcz / Leszcz
- - - 1978
Łubian Małgorzata
23 · Rowerowy Załom
39 13 01:30:52 1980 Dyplom
Maily Mayelin
44
- - - 1972
Maliszewski Piotr
77 · Raz Szczecin
- - - 1981
Menge Jan
42 · SC Laage
- - - 1977
Michael Heuck
48 · SC Laage
- - - 1966
Michałowski Tomasz
10
21 19 00:57:00 1979 Dyplom
Niewadzik Ula
21 · Husaria Szczecin
- - - 1972
Nowak Marta
62 · Raz Szczecin
- - - 1989
Orlon Barbara
9
32 8 01:08:22 1970 Dyplom
Orszulska Magdalena
7 · SPSK2 Biega
38 12 01:19:07 1978 Dyplom
Ostertag Steffen
89 · SC Laage
- - - 1966
Pasek Adam
19
13 12 00:52:11 1981 Dyplom
Pawlak Marek
3
- - 00:41:56 1987
Pawłowski Dawid
102 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
- - - 1993
Pietrzykowska Magdalena
79
- - - 1976
Pietrzykowski Tomasz
80 · Dom Kultury SŁOWIANIN / Dom Kultury SŁOWIANIN
- - - 1976
Piętka Grzegorz
18 · Hells Heaven Szczecin / Hells Heaven Szczecin
20 18 00:56:32 1973 Dyplom
Plesiński Mariusz
65 · 10BKPanc / Jw2399
- - - 1973
Pommerehne Lena
90 · Sportclub Laage
- - - 2005
Pommerehne Sophie
91 · Sportclub Laage
- - - 2005
Przyłuska Mirosława
51 · Raz Szczecin
- - - 1952
Raith Marcel
38 · Sportclub Laage
- - - 1980
Reinholdt Ole
92 · SC Laage
1 1 00:38:54 1992 Dyplom
Rugbarth Claudia
93 · SC Laage
- - - 1982
Ruh Susanne
98
- - - 1976
Seidel Ricardo
94 · SC Laage
- - - 1984
Selwasiuk Tomasz
8
- - - 1976
Serdyński Adam
40
- - - 1969
Seta Błażej
27
4 4 00:43:33 2000 Dyplom
Stanek Fabian
41 · Raz Szczecin
- - - 1975
Stankiewicz Michał
73 · Mr. / Mr.
12 11 00:51:34 1988 Dyplom
Sułkowski Marek
64 · Raz Szczecin
10 9 00:49:40 1973 Dyplom
Szlachta Jakub
28
- - - 1985
Szlarb Paweł
106 · Raz Szczecin
- - - 1964
Szulc Anna
5 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
23 3 00:58:28 1983 Dyplom
Szuster Jacek
76 · Modlitwa Biegania Gryfino
11 10 00:51:27 1970 Dyplom
Szymczak Marcin
59 · Wkurw_Team
- - - 1978
Tomczyk Ferdynand
74 · Modlitwa Biegania Gryfino
40 27 01:49:29 1963 Dyplom
W K
35 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
28 6 01:02:48 1990 Dyplom
Wolff Annett
43 · TSV 62 Prenzlau
- - - 1967
Woźniewska Grażyna
31 · Szalone Wilczyce
- - - 1962
Wrębiak Dariusz
30 · Raz Szczecin
16 15 00:54:09 1974 Dyplom
Wróblewski Jarosław
22 · Raz Szczecin
- - - 1973
Wróblewski Krzysztof
70 · Choszczeńskie Dziki
- - - 1993