Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Barsch Detlef
1 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
11 5 00:45:03 1967 Dyplom
Barsch Jenny
45 · Universität Potsdam
18 12 00:46:49 2000 Dyplom
Boldt Pia Joelina
42 · SC Laage
22 16 00:50:37 2007 Dyplom
Borowska Magdalena
15
- - - 1974
Butryn Magda
7
6 3 00:40:46 1980 Dyplom
Chudy Krzysztof
19 · Szalone Wilczyce / 1964
25 7 01:06:55 1964 Dyplom
Chudzik Jakub
44
- - - 2002
Dobrowolska Dorota
40
17 11 00:46:29 1964 Dyplom
Dziuba Monika
21
- - - 1982
Faleński Rafał
34
7 4 00:41:58 1978 Dyplom
Fiedziuszko Jan Robert
18
- - - 2013
Gołubowicz Aleksandra
47
26 19 01:30:05 1983 Dyplom
Gołubowicz Daniel
29 · Enea Operator Sp. z o. o.
27 8 01:30:08 1982 Dyplom
Anonim
48
4 2 00:39:20 1988
Górska Agnieszka
20 · Szalone Wilczyce
- - - 1976
Grzywacz Małgorzata
41
19 13 00:48:06 1974 Dyplom
Heuck Johanna
30 · SC Laage
- - - 2008
Heuck Sophia
32 · SC Laage
- - - 1979
Jaksina Anna
36 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
- - - 1977
Janka Joanna
28
- - - 1974
Jardzioch Urszula
43
- - - 1986
Koconowska Małgorzata
38
21 15 00:49:55 1979 Dyplom
Kroog Sebastian
54 · SC Laage
- - - 1979
Krugły Magdalena
46 · Nelcia team
- - - 1985
Krześniowska Zuzanna
23 · Rowerowy Załom
28 20 02:00:00 2008 Dyplom
Krześniowski Marcin
5 · Rowerowy Załom
- - - 1978
Krzychowiec Agata
13
- - - 1976
Kwiatkowska Katarzyna
27 · Szczecin
14 9 00:45:44 1979 Dyplom
Lasek Anna
3 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1975
Ledzion Dagmara
10
12 7 00:45:12 1973 Dyplom
Ledzion Robert
11 · PRAWA STRONA MIASTA
3 2 00:38:39 1970 Dyplom
Łukojć Bernadetta
8
8 4 00:43:13 1971 Dyplom
Łukojć Kornelia
9
20 14 00:49:13 1996 Dyplom
marchiel jelena
25
- - - 1967
Michael Heuck
31 · SC Laage
- - - 1966
Orszulska Magdalena
6 · SPSK2 Biega
24 18 00:56:17 1978 Dyplom
Ostertag Josephine
56 · SC Laage
- - - 2006
Ostertag Manuela
55 · SC Laage
- - - 1973
Reisberg Dirk
57 · SC Laage
- - - 1971
Reisberg Manuela
58 · SC Laage
- - - 1973
Romanowski Sebastian
26 · Raz Szczecin
16 6 00:45:57 1976 Dyplom
Skubik Arkadiusz
39
5 3 00:39:22 2004 Dyplom
Skubik Renata
37
9 5 00:45:01 1975 Dyplom
Stachowicz-Hawrylak Sylwia
4 · Zachpom.Centrum Onkologii
1 1 00:34:42 1972 Dyplom
Stankiewicz Michał
49 · Mr. / Mr.
2 1 00:37:47 1988 Dyplom
Szczerbińska Barbara
35
13 8 00:45:26 1956 Dyplom
Szewczuk Aleksandra
52
- - - 2005
Szewczuk Małgorzata
53
- - - 1973
Szulc Anna
2 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
10 6 00:45:01 1983 Dyplom
TOMASZEWSKA JOANNA
24
- - - 1974
Turbo Marta
33 · Bike Team
15 10 00:45:47 1979 Dyplom
Turski Bogdan
14
- - - 1960
Wendt Carmen
22 · Sportclub Laage
- - - 1979
Woźniewska Grażyna
16 · Szalone Wilczyce
23 17 00:55:06 1962 Dyplom
Wróblewska Elwira
50 · ZUT w Szczecinie
- - - 1972
Wróblewski Jakub
51
- - - 2007