Uczestnik Rocznik
Adamczuk Tomasz
10
1975
Adamkiewicz Maciej
122
1971
BARTKIEWICZ JULITA
153
1978
Bartkiewicz Zdzisław
161
1972
Brzyski Łukasz
11 · Grupa Cichy - Seat Team / Grupa Cichy - Seat
1987
Bursiak Adamkiewicz Aleksandra
120
1979
Buszkiewicz Jarosław
121
1981
Cieślicka Aleksandra
5 · Grupa Cichy - Seat
1997
Fic Bartek
148
1998
Grędziński Artur
180 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
1978
Grochot Karol
34 · LZS Skarbimierzyce
1984
Hendrysiak Angelika
144 · Angelika Hendrysiak
1984
Hetmańska Diana
88 · LoveLasy
1983
Hetmański Arek
83 · LoveLasy
1982
Janowicz Katarzyna
6
2001
Konior Mariola
163
1972
Krasnodębski Konrad
23 · BBL Police
1977
Kroehnke Artur
48
1975
Krywald Rafal
140 · brak / brak
1977
Kuranc Kamil
146
2001
Kurowska Iwona
62
1972
Kuźmicz Katarzyna
93
1979
Kuźmicz Tomasz
99 · Viking Bike Team
1979
Kwit Jan
127 · Wilki / Animex
1960
Lech Jarek
95
1975
Ledzion Robert
40
1970
Lewandowska Elżbieta
119
1971
Lubinski Tomasz
164
1969
Łempkowska Beata
80 · BBL Police
1973
Łempkowski Janusz
77 · BBL Police
1973
Majewski Mariusz
66
1972
Marks Katarzyna
42 · Stowarzyszenie na Rzecz Roz...
1975
Michalik-Cały Kasia
124 · Kobiece Bieganie
1985
Michniewicz Adam
106
1950
Michniewicz Joanna
104
1951
Anonim
85 · Bartłomiej Miluch / Bartłomiej Miluch
1977
Obrycki Norbert
19
1972
Paduch Barbara
46
1975
Paprocki Maciej
185 · Centrum Biegowe Run Expert
2000
Paprocki Marcin
183 · Centrum Biegowe Run Expert
1976
Prusinowska Ewa
115
1965
Prusinowski Marcin
114
1972
Rajczyk-Paprocka Anna
184 · Centrum Biegowe Run Expert
1970
Rewers Aleksandra
92 · Stowarzyszenie Bliżej Siebie
1981
Rewers Artur
94 · Stowarzyszenie Bliżej Siebie
1973
Rumowska Agnieszka
54
1985
Rumowski Marcin
57
1982
Suszek Marcin
111
1982
Anonim
112
1956
Urbanowicz Magdalena
167 · Bar u Urbana / Bar u Urbana
1995
Urbanowicz Marek
166 · Bar u Urbana / Bar u Urbana
1974
Wika Marta
37 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1990
Władyka Paweł
4
1980
Wójtowicz Edyta
81 · LoveLasy
1972
Ziemczonek Agnieszka
39
1979
Żmurkiewicz Małgorzta
168
1974