Marsz-o-bieg 2019

Informacje Rejestracja

1 / 6
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Kamila
159 · Zumbarany
1984
Adamowicz Sylwia
154 · Torpedy
1976
aleksandruk-dutkiewicz agnieszka
28
1979
Andrzejewska Sylwia
23
1989
Balsam Helena
226
1949
Balsam Monika
224
1983
Bamber Aleksander
331
2012
Bamber Hanna
330
2016
Bamber Uleńka
334 · Ostre dzidy
2016
Bamber Wiki
333 · Ostre dzidy
2015
Baran Aleksandra
366
2011
Baran Elżbieta
431
1962
Baran Lucyna
430
1990
Baran Michał
367
1984
Barczak Malgorzata
450
1990
BARCZYŃSKA-Bamber Iwona
332 · Ostre dzidy
1981
Baryła DOROTA
595
1968
Benedyczak Agnieszka
369
1978
Benedyczak Franciszek
371
2015
Benedyczak Rafał
372
1975
Betker Anna
573
1978
Białczak Wioletta
247
1975
Białczak-Postawa Zdzisława
192
1954
Białowąs Alicja
483
1988
Białożyńska Agnieszka
250 · Zumbarany / Zumbarany
1980
Biernacka Helena
256 · niezrzeszona
1961
Błaszczyk Anita
147
1993
Bobowik Aleksandra
95 · Syrena Gocław
1970
Bobrowska-Chwat Aleksandra
582 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1986
Bogacka Ewa
312 · Słoneczne Babeczki
1984
Bogacka Iskra Dagmara
398 · DDB Auto Bogacka / DDB Auto Bogacka
1983
Bogacki Cezary
318
2011
Bogacki Jakub
317
2008
Bogdańska Katarzyna
262
1991
Boguszewski Kacper
453
2012
Bojarun Arkadiusz
228
1967
Borkowska Janina
374
1979
Borkowska Klaudia
86
1995
BOROWSKA ALEKSANDRA
381
2006
Borowska Karolina
380
1980
Borowska Magdalena
449
1974
Bronicka Małgorzata
338 · Wieczorne Bieganie w Gryfinie
1970
Brożyna Miłosz
242
1993
Bryła Agnieszka
543
1978
Anonim
541
1978
Anonim
542
2012
Brysiewicz Katarzyna
465 · RRRR / RRRR
1991
Brysiewicz Paweł
472 · RRRR / RRRR
1991
Anonim
285
1990
Bukowska Magda
125 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
1979
Bukowska Martyna
287
2006
Bukowski Maksymilian
126
2012
Bukowski Marek
127
1980
Burdzińska Ela
290
1982
Burdziński Leon
291
2014
Butryn Dariusz
275
1980
Butryn Kacper
273
2006
Butryn Magda
169
1980
Butryn Wiktoria
274
2012
Celary Justyna
339 · BBL Police
1986
chachuła sylwia
508 · Dolice / Dolice
1983
Chalimoniuk Elżbieta
479
1990
charów karolina
490
2009
charów katarzyna
493
1982
Chmielewska Sabina
68 · CHMIEL - TEAM
1980
CHMIELEWSKI MACIEJ
39 · CHMIEL - TEAM
2013
CHMIELEWSKI TOMASZ
43 · CHMIEL - TEAM
2009
Chojnacka Natalia
271
1991
Chudy Krzysztof
556 · 1964
1964
Chudzik Jakub
77 · Centrum Mistrzostwa Sportowego
2009
Chybowska Renata
83 · Kompas Team
1978
Chylewska - Kęsy Danuta
409 · My z podwórka
1959
Ciecierska Magdalena
439
1969
Ciesielska Roksana
314
1978
Czerwińska-Cendrowska Karolina
341
1984
Czerwonka Alicja
560
1990
Czerwonka Lukasz
559
1987
Anonim
544
1982
Dąbek Barbara
309
1989
Dąbrowska Edyta
329
1975
Dąbrowska Katarzyna
129
2009
Dąbrowski Krzysztof
328
1970
Dębek Monika
358
1991
Domańska-Bamber Marta
310
1981
Drapińska Agnieszka
538 · Zumbarany
1980
dudra michalina
47
2001
Działowska Małgorzata
481
1967
Działowska Sara
480 · śRUNdunia Szczecin
1992
dziedziela katarzyna
342
1982
Dziendzik Ewa
80
1978
Dzoć Joanna
415
1970
Faleński Rafał
85
1978
Fiedziuszko Jan Robert
130
2013
Fiedziuszko Robert
585
1968
Filipowska Janina
418 · Bille materiały biurowe
1952
Franecka-Nowak Katarzyna
373 · Zumbobarany / Zumbobarany
1974
Frontczak Ireneusz
378
1971
Furmański Marcin
441 · Green Essence / 1986
1986
Gaj Kacper
504
2010
Gajda Marcela
402
1992