1 / 4
Uczestnik Rocznik
Achrem Grzegorz
97 · NIEZRZESZONY
1960
Adamowicz Daniel
31 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Ankowska Maggie
356 · My Medyk Dental and Medical...
1986
Arendt Brühe
389 · Borener SV / 1969
1969
Auguścik Marcin
376 · Wielgowo na Biegowo
1992
Babiński SŁAWEK
198 · Hanmon / Hanmon
1974
Bacior Tomasz
276
1979
Bagrowski Marek
237 · UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOW... / UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOW...
1962
Balcerzak Przemysław
29 · UKL Ósemka Police
1983
Banasiak Andrzej
75
1974
Banaszewski Adam
350
1974
Barański Janusz
87
1967
Baumgart Grzegorz
157 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
1980
Baumgart Katarzyna
158 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
1981
Białkowska Katarzyna
73 · przystań na kawę
1977
Biały Michał
278 · Klub Biegacza Orange
1988
Bielański Krzysztof
403 · 1958 / CRONIMET.PL
1958
Bielicki Paweł
313
1991
BIEŃKOWSKI Mariusz
384 · 12 Brygada Zmechanizowana
1973
BŁASZCZAK Janusz
116 · Błękitna Brygada
1967
Boch Łukasz
191 · das /12BZ
1985
Anonim
142
1983
Bogusz Paweł
245
1980
Anonim
40 · Boczek Team
1980
Bokszczanin Jarek
35 · Boczek Team
1976
Borowiak Piotr
309
1976
Boruc Barbara
64 · Team Biegowy Szczecinek
1969
Borysiuk Arkadiusz
63 · KB Kamień Pomorski
1986
Broniewski Piotr
90
1987
Brykczyński Błażej
167 · Fizjobiegacze Szczecin
1977
Brzeziński Radosław
188
1983
Anonim
10 · Raz Szczecin
1985
Budzyński Przemysław
341 · Budzyńscy Team
1981
Budzyński Radosław
152
1983
Bukowski Ireneusz
265 · 1986 / 1986
1986
Burzyński Przemysław
160 · Orange Polska
1973
Chabros Jacek
195 · ExtremE Wolf
1967
Charęza Marcin
163 · Zawadzkiego Szczecin
1980
Charowski Marcin
373
1980
Chodowiec Maciej
354 · PGB Sportowa Paczka
1970
Chowanski Bartosz
277 · CJS Biuro Tłumaczeń / Biuro Tłumaczeń CJS
1979
Chrapek Gabriel
134
1965
Ciechanowicz Stanisław
393
1999
Cieśla Beata
283 · Zabiegani Goleniów
1963
Cydzik Eugeniusz
386
1980
Czaja Kamil
143
1983
CZARNECKA Lidia
2 · Czarnecki Run Team
1985
Czarnecki Dariusz
334
1974
Czarnecki Dawid
219
1996
CZARNECKI RAFAŁ
1 · Czarnecki Run Team
1979
Czecholiński Piotr
147 · LeszNO Limits Runners
1968
Czerny Tomasz
228
1979
Czylkowski Patryk
27
1985
Danilewicz Wojciech
80 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1966
Darul Artur
320 · Oddział Żandarmerii Wojskow...
1972
Dąbrowski Daniel
298 · Run for Fun Bezrzecze
1977
Debiec Antoni
360 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
1960
Demczuk Paweł
30
1990
Dębczyński Michał
48 · Wild Horse Zurich / Wild Horse & Crazy Bear Pro...
1981
Dmytrów Krzysztof
121 · TT Szczecin
1973
Dobaczewska Ewa
156 · Więcej niż jedno zwierzę
1973
Dolega Darek
215 · BIEGIEM RADOM!
1966
Dołęgowski Mariusz
83 · BBL Police
1984
Drzewiecki Arkadiusz
131 · Biegacze Świnoujście
1966
Drzewiecki Waldemar
206
1959
Dubinskas Arunas
362
1974
Dusza Robert
144 · Biegacze Świnoujście
1979
Dziurbacz-Wenta Agnieszka
132
1975
Ellert Ryszard
396
1959
ENGLERT Paweł
135 · BHMW_Gdynia
1976
Fedeńczak Rafał
286
1991
Fleszar Dariusz
388 · Raz Szczecin
1971
Forczmański Paweł
181 · Trigym Szczecin
1974
Frąckowiak Cezariusz
193
1965
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
307
1988
Gałan Leszek
368
1963
Gancarz Piotr
284 · Drużyna G
1984
Gapski Tomasz
44 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1976
Gawarkiewicz Tomasz
374
1971
Gawlik Wojciech
310
1981
Gazda Mariusz
339 · KROSNO
1971
Anonim
36
1998
Gągalski Arkadiusz
225 · Trigym
1981
Gąska Justyna
118 · biegająca mama
1978
Gębicka Agata
287 · Stargard Ja Się Nie Ścigam
1989
Anonim
49
1969
Golański Maciej
169 · Pozruniacy
1975
Goliński Łukasz
217 · 3-10 TEAM ŚWIDWIN
1979
Gołąb Grzegorz
381
1959
Górska Anna
68 · Biegacze Świnoujście
1974
Grabek Maciej
321 · Fabryka Formy Gorzów Wlkp / Fabryka Formy
1992
Grabowicz Mirosław
394 · Sokólska Grupa Biegowa / Sokólska Grupa Biegowa
1962
Grajek Mariusz
85
1966
Greczuk Paweł
382 · CzarnaRozpaczTeam
1984
Grewling Anna
61 · Vege Runners
1981
Grudowski Konrad
377 · Aktywne Prawobrzeże
1985
Grygielewicz Leszek
223
1963
Grzesik Iza
242 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / BinGo
1972
Hałaczkiewicz Adam
285 · ExtremeWolf
1973
HAŁAS MAREK
221 · PRO-RUN WROCŁAW
1969