1 / 3
Uczestnik Rocznik
Andrzejczak Roman
6
1963
Antkiewicz Agnieszka
183 · Gang Muchomora
1980
Auguścik Marcin
222 · Wielgowo na Biegowo
1992
Bajer Jacek
208
1968
Balcerzak Przemysław
14 · UKL Ósemka Police
1983
Banasiak Andrzej
60
1974
Banaszewski Adam
75
1974
Barański Janusz
239
1967
Barczak Rafał
169
1975
Bartkiewicz Paweł
200 · ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM
1971
Batóg Iwona
92 · Dębnowskie człapaki
1981
Baumgart Grzegorz
209 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Grupa OLX
1980
Białkowska Katarzyna
108 · przystań na kawę
1977
Bieńkowski Mariusz
50 · Wojskowy Klub HDK PCK w Szc...
1973
BŁASZCZAK Janusz
15 · Błękitna Brygada
1967
Błażków Klaudia
113
1998
Bochen Izabela
162 · Raz Szczecin
1975
Boczkowski Jakub
93
1986
Boruc Barbara
110 · Team Biegowy Szczecinek
1969
Bożek Marcin
46
1980
Brykczyński Błażej
184 · Fizjobiegacze Szczecin
1977
Budzyński Radosław
21
1983
Bukowski Ireneusz
178 · 1986 / 1986
1986
Burzyński Przemysław
64 · Orange Polska
1973
Cebula Grzegorz
188
1969
Charowski Marcin
195
1980
Chodowiec Maciej
104 · PGB Sportowa Paczka
1970
Chowanski Bartosz
11 · CJS Biuro Tłumaczeń / Biuro Tłumaczeń CJS
1979
Choynacka-Sańka Alicja
155
1981
Ciołek Katarzyna
71 · Akcja Motywacja
1980
Czajczyńska Klaudia
173 · 1996 / 1996
1996
CZARNECKA Lidia
203 · Czarnecki Run Team
1985
Czarnecki Dariusz
229
1974
CZARNECKI RAFAŁ
202 · Czarnecki Run Team
1979
Czecholiński Piotr
141 · LeszNO Limits Runners
1968
Czosnowski Krzysztof
221 · Kb Hermes Gryfino
1978
Darul Artur
43 · Oddział Żandarmerii Wojskow...
1972
Dobaczewska Ewa
231 · Więcej niż jedno zwierzę
1973
Dołęgowski Mariusz
2 · BBL Police
1984
Domański Henryk
149 · Adidas runners Warsaw
1960
Drymel Sylwia
83
1972
Drzewiecki Andrzej
228
1990
Drzewiecki Waldemar
138
1959
Dziedziula Tomasz
37 · Granica Kościno
1986
El Ouartassy Mustapha
213 · ATHLETIK-CLUB BERLIN e.V.
1990
ELERT Mariusz
74 · PAPRYKARZE
1988
ENGLERT Paweł
41 · BHMW_Gdynia
1976
Fedeńczak Rafał
241
1991
Frąckowiak Cezariusz
176
1965
Frydrykiewicz Oskar
167 · Master transport
1994
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
216
1988
Gałan Leszek
234
1963
Gawrysiak Marek
129 · TextPartner / TextPartner
1972
Gągalski Arkadiusz
67 · Trigym / Meelogic
1981
Anonim
107
1969
Godlewsky Thomas
122
1964
Goliński Łukasz
39 · 3-10 TEAM ŚWIDWIN
1979
Górska Anna
243 · Biegacze Świnoujście
1974
Greczuk Paweł
191 · CzarnaRozpaczTeam
1984
Grudowski Konrad
20 · Aktywne Prawobrzeże
1985
Gryczyński Maciej
82 · NadAktywni Nowe Miasteczko
1974
Gumienik Dariusz
187
1984
Hanć Ryszard
146
1965
Harhaj Piotr
197
1984
Hawrylak Marcin
61 · BBL Szczecin / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
1969
Herzberg Przemysław
179
1988
Iwan Marek
244
1977
Jaksina Anna
220 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubiak Anna
80 · Raz Szczecin
1969
Jankowska-Szemraj Marta
84 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
1984
Jankowski Tom
227 · Wieczorne bieganie Szczecin
1977
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
90 · Bike Team roletki.home.pl
1973
Jastak Paweł
69
1980
Kaczor Piotr
204 · Samotny Wilk Kotowice
1976
Kaliszewski Tomasz
165 · 56KS
1962
Kaluzny Pawel
217 · Szymanowski Team
1978
Kamiński Damian
30 · 12 Brygada Zmechaniziowana/...
1987
Kamyk Piotr
88 · Biegolas Koszalin / MH Kamyk sp. J.
1980
Kędziora Piotr
5
1989
Kiciński Grzegorz
225 · Pantoflarz Szczecin
1963
KISIL VITALII
99 · parkrun Kalisz / Florance sp zoo spk
1979
Klabik Maciej
143 · El Rapido
1972
Klimkiewicz Paweł
131
1986
KLUCZYŃSKI zbigniew
38 · BEZ / nie
1964
Kojder Michał
9 · UMWZ
1983
Kolska Lena
1
1989
Kołodziejska Anita
29
1986
Kontek Michał
55
1982
Kończak Magdalena
206 · Szczecineccy biegacze / Sempre
1986
Kopaniecki Mariusz
77 · BBL Police
1981
Korell Klaus
63 · just crazy
1959
Korkuć Krzysztof
147
1970
Kośla Tomasz
115
1969
Koterba Szymon
198
1975
Kotwicka Ela
94 · Husaria Szczecin
1986
Kowalska Anna
8 · Stonoga
1986
Kowalski Roman
125 · Pan / Pan
1974
Kozłowski Grzegorz
56 · Koziaki Runited
1984
Krępa Daniel
142 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
1976
Królikowski Rafał
45
1994