Hinnel Grzegorz
267
· Góral Police
|
191
|
170
|
04:54:57 |
1948
|
Dyplom
|
Życiński Jacek
160
· NIEZRZESZONY
/ emeryt
|
162
|
145
|
04:32:33 |
1950
|
Dyplom
|
Dziuba Leszek
268
|
117
|
108
|
04:13:43 |
1955
|
Dyplom
|
Kopacz Mirosław
248
|
124
|
114
|
04:17:17 |
1955
|
Dyplom
|
Wesołowski Tadeusz
31
|
-
|
-
|
- |
1955
|
|
Zimny Tomasz
177
·
|
-
|
-
|
- |
1956
|
|
Singer Wiesław
44
|
229
|
196
|
05:37:51 |
1958
|
Dyplom
|
Drzewiecki Waldemar
138
|
114
|
105
|
04:12:50 |
1959
|
Dyplom
|
Korell Klaus
63
· just crazy
|
171
|
152
|
04:41:18 |
1959
|
Dyplom
|
Domański Henryk
149
· Mr. Spike s Running Team
|
172
|
153
|
04:41:24 |
1960
|
Dyplom
|
Krysiak Dariusz
262
· Uniwersytet Ekonomiczny we ...
|
206
|
182
|
05:06:27 |
1960
|
Dyplom
|
Ślązak Andrzej
291
· FAN CLUB DŻEM
|
-
|
-
|
- |
1960
|
|
Legęć jerzy
72
· Raz Szczecin
|
152
|
136
|
04:27:12 |
1961
|
Dyplom
|
Mickiewicz Wojciech
139
· 100 Marathon Club Poland
|
35
|
32
|
03:39:43 |
1961
|
Dyplom
|
Ritter Beate
62
· just crazy
|
224
|
32
|
05:27:47 |
1961
|
Dyplom
|
Horodko Józef
14
· Zabiegani z Leśnej
/ Zabiegani z Leśnej
|
96
|
88
|
04:00:32 |
1962
|
Dyplom
|
Kaliszewski Tomasz
165
· 56KS
|
105
|
96
|
04:05:35 |
1962
|
Dyplom
|
LEWANDOWSKI GRZEGORZ
154
|
95
|
87
|
03:59:52 |
1962
|
Dyplom
|
Zegarłowicz Paweł
212
|
-
|
-
|
- |
1962
|
|
Andrzejczak Roman
6
|
103
|
94
|
04:04:24 |
1963
|
Dyplom
|
Gałan Leszek
234
|
72
|
67
|
03:54:00 |
1963
|
Dyplom
|
Kiciński Grzegorz
225
· Pantoflarz Szczecin
|
131
|
119
|
04:20:23 |
1963
|
Dyplom
|
Wielgosz Leszek
296
· Spoceni Nowa Sól
|
-
|
-
|
- |
1963
|
|
Godlewsky Thomas
122
|
168
|
149
|
04:38:41 |
1964
|
Dyplom
|
KLUCZYŃSKI zbigniew
38
· BEZ
/ nie
|
-
|
-
|
- |
1964
|
|
Ogrodowski Jarosław
17
· NIEZRZESZONY
|
61
|
57
|
03:51:27 |
1964
|
Dyplom
|
Frąckowiak Cezariusz
176
|
109
|
100
|
04:09:21 |
1965
|
Dyplom
|
Hanć Ryszard
146
|
-
|
-
|
- |
1965
|
|
Rogalski Marcin
58
· VOCALIS Szczecin
|
225
|
193
|
05:29:10 |
1965
|
Dyplom
|
Drzewiecki Arkadiusz
255
· Biegacze Świnoujście
|
222
|
192
|
05:27:17 |
1966
|
Dyplom
|
Racławski Tomasz
288
· Bratniak
|
161
|
144
|
04:31:47 |
1966
|
Dyplom
|
Sadek Jarosław
286
· KB Maniac Poznań
|
120
|
111
|
04:15:52 |
1966
|
Dyplom
|
Barański Janusz
239
|
165
|
147
|
04:34:43 |
1967
|
Dyplom
|
BŁASZCZAK Janusz
15
· Błękitna Brygada
|
160
|
143
|
04:31:34 |
1967
|
Dyplom
|
Wanio Krzysztof
136
|
102
|
93
|
04:04:05 |
1967
|
Dyplom
|
Zembik Grzegorz
148
· Kb Hermes Gryfino
|
34
|
31
|
03:38:53 |
1967
|
Dyplom
|
Bajer Jacek
208
|
-
|
-
|
- |
1968
|
|
Czecholiński Piotr
141
· LeszNO Limits Runners
|
101
|
92
|
04:03:59 |
1968
|
Dyplom
|
DROZDEK IWONA
251
· Charty
|
139
|
13
|
04:22:21 |
1968
|
Dyplom
|
Haber Artur
283
· BBB KIELCE
|
41
|
38
|
03:45:18 |
1968
|
Dyplom
|
Kurlej Mariusz
76
· Kb Hermes Gryfino
|
196
|
174
|
04:59:28 |
1968
|
Dyplom
|
Schmidt Jacek
290
· ŻW - SZCZECIN
/ ŻW - SZCZECIN
|
216
|
189
|
05:16:23 |
1968
|
Dyplom
|
Wojciechowski Krzysztof
189
|
184
|
163
|
04:51:19 |
1968
|
Dyplom
|
Żywicki Janusz
161
· KB Pionier Szczecin
|
15
|
15
|
03:18:48 |
1968
|
Dyplom
|
Boruc Barbara
110
· Team Biegowy Szczecinek
|
193
|
22
|
04:57:18 |
1969
|
Dyplom
|
Cebula Grzegorz
188
|
62
|
58
|
03:51:27 |
1969
|
Dyplom
|
Anonim
107
|
142
|
14
|
04:23:36 |
1969
|
|
Hawrylak Marcin
61
· 14 Zachodniopomorska Brygad...
/ 142blp
|
197
|
175
|
05:00:00 |
1969
|
Dyplom
|
Jakubiak Anna
80
· Dzikie Kuny
|
151
|
16
|
04:27:11 |
1969
|
Dyplom
|
Jastrzębski Leszek
299
· Puszczyk Bukowy
/ Pracownia Projektowa Mostów
|
79
|
73
|
03:56:43 |
1969
|
Dyplom
|
Kośla Tomasz
115
|
92
|
84
|
03:59:31 |
1969
|
Dyplom
|
Murawska Wioletta
158
|
28
|
2
|
03:30:32 |
1969
|
Dyplom
|
Olejnik Przemek
275
· NIEZRZESZONY
|
44
|
41
|
03:45:54 |
1969
|
Dyplom
|
Radtke Robert
47
· 100 Marathon Club Polska
|
-
|
-
|
- |
1969
|
|
Rudziński Jacek
240
· Kb Hermes Gryfino
|
6
|
6
|
03:01:09 |
1969
|
Dyplom
|
Chodowiec Maciej
104
· PGB Sportowa Paczka
|
-
|
-
|
- |
1970
|
|
Korkuć Krzysztof
147
|
203
|
179
|
05:02:03 |
1970
|
Dyplom
|
Kosmalski Sławomir
272
|
177
|
156
|
04:43:31 |
1970
|
Dyplom
|
Piechota Robert
78
· Rozbiegany Koszalin
|
204
|
180
|
05:02:13 |
1970
|
Dyplom
|
Rybak Wojciech
111
· GreenBack
|
213
|
187
|
05:11:26 |
1970
|
Dyplom
|
Sądel Krzysztof
140
|
122
|
113
|
04:16:41 |
1970
|
Dyplom
|
Bartkiewicz Paweł
200
· ADAM DRACZYŃSKI RUNNING TEAM
|
-
|
-
|
- |
1971
|
|
Maciejewski Wojciech
287
|
189
|
168
|
04:53:33 |
1971
|
Dyplom
|
Maier Krzysztof
194
|
219
|
190
|
05:20:30 |
1971
|
Dyplom
|
Reluga Grzegorz
199
· Czarnecki Run Team
|
27
|
26
|
03:28:25 |
1971
|
Dyplom
|
Więzik Sławomir
132
|
42
|
39
|
03:45:39 |
1971
|
Dyplom
|
Darul Artur
43
·
/ Oddział Żandarmerii Wojskow...
|
176
|
155
|
04:42:42 |
1972
|
Dyplom
|
Drymel Sylwia
83
|
166
|
19
|
04:36:19 |
1972
|
Dyplom
|
Gawrysiak Marek
129
· TextPartner
/ TextPartner
|
147
|
132
|
04:25:28 |
1972
|
Dyplom
|
Kita Leszek
247
· ProGdar Marathon Team
|
66
|
62
|
03:51:40 |
1972
|
Dyplom
|
Klabik Maciej
143
· El Rapido
|
104
|
95
|
04:04:28 |
1972
|
Dyplom
|
Łusiak Mariusz
135
|
51
|
47
|
03:49:01 |
1972
|
Dyplom
|
Maślanka Tomasz
236
· KRS TKKF Jastrząb Ruda Ślaska
|
8
|
8
|
03:05:08 |
1972
|
Dyplom
|
Misiak Arkadiusz
242
· TT Szczecin
|
192
|
171
|
04:55:12 |
1972
|
Dyplom
|
Molinska Marlena
65
|
88
|
8
|
03:58:56 |
1972
|
Dyplom
|
Niewadzik Ula
95
· Husaria Szczecin
|
221
|
30
|
05:27:02 |
1972
|
Dyplom
|
REJMAK Paweł
79
|
94
|
86
|
03:59:48 |
1972
|
Dyplom
|
Siwek Jarek
42
· Raz Szczecin
|
57
|
53
|
03:50:50 |
1972
|
Dyplom
|
Szczepanowski Andrzej
175
|
214
|
188
|
05:13:47 |
1972
|
Dyplom
|
Szeliński Adam
174
· brak
/ Policja
|
145
|
130
|
04:24:36 |
1972
|
Dyplom
|
Szymczyk Michał
237
· DRUŻYNA CHROBREGO
|
87
|
80
|
03:58:44 |
1972
|
Dyplom
|
Wolski Tomasz
105
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
113
|
104
|
04:12:22 |
1972
|
Dyplom
|
Bieńkowski Mariusz
50
· Wojskowy Klub HDK PCK Szczecin
/ 12 Brygada Zmechanizowana
|
236
|
200
|
05:48:48 |
1973
|
Dyplom
|
Burzyński Przemysław
64
·
|
115
|
106
|
04:12:56 |
1973
|
Dyplom
|
Dobaczewska Ewa
231
· Więcej niż jedno zwierzę
|
202
|
24
|
05:01:15 |
1973
|
Dyplom
|
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
90
· Driver Bike Team
|
-
|
-
|
- |
1973
|
|
Mackojć Krzysztof
97
· EL-MACKOJĆ
|
10
|
10
|
03:09:10 |
1973
|
Dyplom
|
Malec Mariusz
4
· Niezdiagnozowani W Szale z ...
|
63
|
59
|
03:51:29 |
1973
|
Dyplom
|
Anonim
245
|
200
|
23
|
05:00:57 |
1973
|
|
Pągowski Andrzej
192
|
85
|
78
|
03:58:35 |
1973
|
Dyplom
|
Sitek Dariusz
137
· Puszczykowo/KGB Mosina
|
33
|
30
|
03:36:46 |
1973
|
Dyplom
|
Wróblewski Jarosław
114
· Raz Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1973
|
|
Żygadło Tadeusz
270
· Tadek Team
|
-
|
-
|
- |
1973
|
|
Banasiak Andrzej
60
|
212
|
186
|
05:10:42 |
1974
|
Dyplom
|
Banaszewski Adam
75
· WKS OLEŚNICZANKA
|
17
|
16
|
03:20:14 |
1974
|
Dyplom
|
Czarnecki Dariusz
229
|
98
|
90
|
04:03:14 |
1974
|
Dyplom
|
Forczmański Paweł
250
· Trigym Szczecin
|
31
|
29
|
03:34:17 |
1974
|
Dyplom
|
Górska Anna
243
· Biegacze Świnoujście
|
123
|
10
|
04:16:43 |
1974
|
Dyplom
|
Gryczyński Maciej
82
· NadAktywni Nowe Miasteczko
|
30
|
28
|
03:31:27 |
1974
|
Dyplom
|
KLAPENDA MARIUSZ
282
· MARIO TEAM
|
90
|
82
|
03:59:10 |
1974
|
Dyplom
|