1 / 4
Uczestnik Rocznik
Adamski Paweł
135
1988
Aleksandrowicz Joanna
132
1981
Anikiej Maciej
158
1990
Anioła-Kusz Dominik
129
1979
Bandkowski Sylwester
243
1960
Bartczak Arkadiusz
152 · Kb Hermes Gryfino / PGE Dol...
1976
Bartnik Pawel
212 · RAz
1959
Bartosik Maciej
142
1986
Bartosik Przemysław
143 · HRmax BARTOSIK
1976
Baumgart Katarzyna
262 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
1981
BAUMGART RAFAŁ
250
1988
bednarz ireneusz
256
1975
BEDNARZAK TADEUSZ
185 · YULO RUN TEAM SIEDLCE / -
1958
Białkowska Ewa
125
1971
Bilski Sławek
176 · SKS Husaria
1981
Błachnio Dorota
119 · Raz Szczecin
1966
Bober Kamil
23 · szymiteam
1985
Bobryk Joanna
229
1984
Bogusz Paweł
161
1980
Borger Krzysztof
277
1978
Borodyn Andrzej
39 · Farty Puszczy
1976
Bratko Przemysław
231
1992
Brudnowski Igor
197
1981
Brzozowski Wojciech
219 · Raz Szczecin
1985
Bukowska Magda
36 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
1979
Cabaj Krzysztof
259
1988
Cabaj Michał
258
1982
Cabaj Tomasz
257
1996
Chadaś Jarosław
109 · Ingram Micro
1988
Chełchowska Ewa
206 · BRBK - biegli w podatkach
1992
Chełchowski Michał
114
1998
Chrobocińska Elżbieta
12
1966
Chrobociński Daniel
18
1993
Chruściński Kacper
63 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1992
Chyba Konrad
275
1992
Ciesielski Dariusz
153
1969
Cieszyńska Marika
17 · Raz Szczecin
1991
Cieśla Beata
245 · Zabiegani Goleniów
1963
CZUBRYT Jacek
228
1974
Czyżewski Łukasz
54 · Patobieganie
1986
Darda Maciej
304
1987
Darda Tomasz
305
1989
DĄBROWSKI PIOTR
131
1977
Delor Piotr
89
1983
Dobrucki Janusz
108
1974
Doliński Paweł
234
1985
Domański Maciej
61 · Rozbiegany Goleniów
1977
Domański Waldek
14
1981
Drzewiecka Agnieszka
62 · Biegacze Świnoujście
1971
Drzewiecka Maria
146
1962
Duda Monika
116 · Raz Szczecin
1978
Anonim
279 · Parkrun Szczecin
1975
Dudziński Kamil
139
1985
Dzbanuszek Krzysztof
2 · Wieczorne bieganie Szczecin / 1980
1980
Dzbanuszek Mariusz
283 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1984
Dziczek Ireneusz
118 · Raz Szczecin
1964
Dzik Joanna
268 · Spartakus
2001
Dzikowski Łukasz
178
1979
efimienko edward
128 · Lokator Piła / Lokator
1964
Fit Tomasz
301 · Czarnecki Run Team
1976
Fiuk Aleksander
287
1996
Flieger Joanna
141
1978
Fudali Marcin
162
1979
Furmański Marcin
6 · Green Essence
1986
Gabert Beata
68 · Raz Szczecin
1971
Gawęcka Maja
137 · Rozbiegany Goleniów
1979
Getman Daniel
237
1975
Getman Dawid
235 · POLGET TEAM Dębno
1977
Getman Wiktor
236 · POLGET TEAM Dębno
2004
Gidelski Rafał
200
1978
Goliński Krzysztof
172 · K.B. Sprint Świdwin
1981
Gorszka Damian
4 · Szczecin Biega
1997
Anonim
59 · Raz Szczecin
1978
Grabowska Małgorzata
297
1987
Grenda Piotr
302
1981
Grewling Anna
273 · Vege Runners
1981
Grzegorczyk Jarosław
9 · Wierzbicki Running Project
1978
Grzegorczyk Maja
10 · Wierzbicki Running Project
1978
Grzeszczak Radosław
64 · 12 Brygada Zmechanizowana
1987
Gudaczewska Ela
124
1989
GUILLEMANT CHRISTOPHE
224
1977
Gumienik Monika
202
1987
HAJDUK MACIEJ
75 · Niebko Terror
1977
Hałka Justyna
199 · Trucht Łobez
1980
Helon Radosław
272 · MKL Szczecin
1994
Hindziuk Artsiom
253
1988
Iwan Małgorzata
160 · MajaTeam
1984
Jagodziński Paweł
293
1994
Janczarek Michał
147
1989
Jankowski Jerzy
156 · Pozytywni Biegacze
1959
Jastrzębski Kamil
72 · NadAktywni Nowe Miasteczko
1978
Jaśkiewicz Przemysław
226
1981
Jaworska Katarzyna
255
1993
Jawór Magdalena
15 · Wielgowo na Biegowo
1986
Jewiarz Jolanta
289
1972
Judek Krzysztof
149
1953
Jurczak Robert
154
1978
Jurkowska Joanna
173
2000
Kaczor Marcin
222 · ADJ
1975
Kalisz Irena
104
1981