Pańko Andrzej
184
|
1
|
1
|
01:15:41 |
1993
|
Dyplom
|
Iwan Małgorzata
160
· MajaTeam
|
19
|
1
|
01:27:19 |
1984
|
Dyplom
|
Manikowski Piotr
210
· KP PSP Złotów
/ KP PSP Złotów
|
2
|
2
|
01:16:21 |
1978
|
Dyplom
|
Anonim
279
· Parkrun Szczecin
|
28
|
2
|
01:28:50 |
1975
|
|
Malinowski Paweł
326
· K2 Running Team
|
3
|
3
|
01:16:53 |
1988
|
Dyplom
|
Szabałowska Małgorzata
175
· Szczecineccy biegacze
|
34
|
3
|
01:31:19 |
1998
|
Dyplom
|
Helon Radosław
272
· MKL Szczecin
|
4
|
4
|
01:18:04 |
1994
|
Dyplom
|
Kosztowny Agata
139
· SKSG KORONA Szczecin
/ Migające Dłonie
|
35
|
4
|
01:32:13 |
1987
|
Dyplom
|
niepokój patryk
78
|
5
|
5
|
01:20:26 |
1979
|
Dyplom
|
Kierczyńska Wioletta
242
· Biegnę, żeby Bartek mógł bi...
|
38
|
5
|
01:32:46 |
1976
|
Dyplom
|
Gromala Krzysztof
364
· SobasTeam
|
6
|
6
|
01:23:07 |
1981
|
Dyplom
|
Palińska Aneta
376
· TS REGLE Szklarska Poręba
|
52
|
6
|
01:37:22 |
1975
|
Dyplom
|
Konarski Bartosz
7
· Era Kawy
|
7
|
7
|
01:23:18 |
1977
|
Dyplom
|
Cieszyńska Marika
17
· Raz Szczecin
|
64
|
7
|
01:40:03 |
1991
|
Dyplom
|
Sören Schulz
45
· Laufteam Erfurt
|
8
|
8
|
01:23:29 |
1980
|
Dyplom
|
Gordijenko Anna
336
· Vege Runners
/ VEGE RUNNERS
|
71
|
8
|
01:42:23 |
1986
|
Dyplom
|
Opas Adam
298
· UKL Ósemka Police
|
9
|
9
|
01:23:46 |
1980
|
Dyplom
|
Hałka Justyna
199
·
|
73
|
9
|
01:42:57 |
1980
|
Dyplom
|
Chruściński Kacper
63
· 12 Brygada Zmechaniziowana
|
10
|
10
|
01:24:10 |
1992
|
Dyplom
|
Laburda Kinga
221
· Brzyski TRI TEAM
|
74
|
10
|
01:43:01 |
1980
|
Dyplom
|
Domański Waldek
14
|
11
|
11
|
01:24:48 |
1981
|
Dyplom
|
Trojga Karolina
66
· RunFourFun
|
95
|
11
|
01:48:18 |
1983
|
Dyplom
|
Kuriata Robert
122
· ZLB Złotoryja
|
12
|
12
|
01:25:24 |
1966
|
Dyplom
|
Wiklak Natalia
136
·
|
100
|
12
|
01:49:13 |
1992
|
Dyplom
|
Żebrowski Juliusz
28
· Czarnecki Run Team
|
13
|
13
|
01:25:44 |
1991
|
Dyplom
|
Reluga Małgorzata
217
· Czarnecki Run Team
|
102
|
13
|
01:49:45 |
1968
|
Dyplom
|
Fit Tomasz
301
· Czarnecki Run Team
|
14
|
14
|
01:26:10 |
1976
|
Dyplom
|
Replińska Magdalena
232
· parkrun Chrzanów
|
104
|
14
|
01:50:03 |
1976
|
Dyplom
|
Wojnach Andrzej
394
· 79 minut po pięćdziesiątce
|
15
|
15
|
01:26:22 |
1970
|
Dyplom
|
Botkiewicz Agnieszka
346
· Wkurw_Team
|
108
|
15
|
01:50:18 |
1978
|
Dyplom
|
SOBKOWIAK ROBERT
110
· Maraton Świnoujście
|
16
|
16
|
01:26:54 |
1968
|
Dyplom
|
Borkowska Katarzyna
386
|
110
|
16
|
01:50:29 |
1992
|
Dyplom
|
Skrzypkowiak Marcin
171
·
|
17
|
17
|
01:27:00 |
1975
|
Dyplom
|
Duda Monika
116
· Raz Szczecin
|
114
|
17
|
01:50:38 |
1978
|
Dyplom
|
Bartosik Maciej
142
|
18
|
18
|
01:27:01 |
1986
|
Dyplom
|
Machtelewska Alicja
373
· TS REGLE Szklarska Poręba
|
123
|
18
|
01:52:02 |
1975
|
Dyplom
|
Kolasa Konrad
371
|
20
|
19
|
01:27:23 |
1977
|
Dyplom
|
Sobkowiak Magda
111
|
136
|
19
|
01:55:03 |
1972
|
Dyplom
|
ZYGMUNT Tomasz
16
· Żandarmeria Wojskowa
|
21
|
20
|
01:27:24 |
1978
|
Dyplom
|
Drozdek Magdalena
315
· Charty
/ WCKMED
|
148
|
20
|
01:58:13 |
1998
|
Dyplom
|
Zapalowski Krzysztof
313
· UKL Ósemka Police
|
22
|
21
|
01:28:24 |
1978
|
Dyplom
|
Gudaczewska Ela
124
|
150
|
21
|
01:58:43 |
1989
|
Dyplom
|
Lamiri Yacine
397
|
23
|
22
|
01:28:26 |
1974
|
Dyplom
|
Seredyńska Magdalena
19
· parkrun Gorzów
|
155
|
22
|
01:59:03 |
1982
|
Dyplom
|
Mikołajczak Marcin
208
|
24
|
23
|
01:28:26 |
1992
|
Dyplom
|
Kowalska Agata
52
|
162
|
23
|
01:59:52 |
1995
|
Dyplom
|
Brzozowski Wojciech
219
· Raz Szczecin
|
25
|
24
|
01:28:28 |
1985
|
Dyplom
|
Pasztor Anna
205
· zaliniametyteam
|
163
|
24
|
01:59:58 |
1990
|
Dyplom
|
Anonim
53
· Kb Hermes Gryfino
|
26
|
25
|
01:28:41 |
1987
|
|
Czyż Weronika
86
· Ciuwer Team
|
165
|
25
|
02:00:44 |
1992
|
Dyplom
|
Kędziora Rafał
339
|
27
|
26
|
01:28:48 |
1977
|
Dyplom
|
Linkiewicz-Manna Eliza
174
· Raz Szczecin
|
166
|
26
|
02:01:10 |
1982
|
Dyplom
|
Nawrocki Konrad
325
· Raz Szczecin
|
29
|
27
|
01:29:03 |
1984
|
Dyplom
|
Kubiak Gosia
337
|
170
|
27
|
02:01:34 |
1993
|
Dyplom
|
Wolender Tomasz
191
· Maratończyk Team Szczecin
|
30
|
28
|
01:29:07 |
1967
|
Dyplom
|
Gawęcka Maja
137
· Rozbiegany Goleniów
|
175
|
28
|
02:03:02 |
1979
|
Dyplom
|
Potasznik Artur
168
· Maratończyk Team Szczecin
|
31
|
29
|
01:29:17 |
1972
|
Dyplom
|
Kisiel Kamia
383
· Bridgestone Stargard Runners
/ Bridgestone Stargard
|
176
|
29
|
02:03:02 |
1995
|
Dyplom
|
Pacek Tomasz
396
· Fizjobiegacze Szczecin
|
32
|
30
|
01:29:31 |
1990
|
Dyplom
|
Drzewiecka Agnieszka
62
· Biegacze Świnoujście
|
177
|
30
|
02:03:10 |
1971
|
Dyplom
|
Bartosik Przemysław
143
· HRmax BARTOSIK
|
33
|
31
|
01:29:32 |
1976
|
Dyplom
|
Marciniak Kasia
106
· Maraton Dębno
|
180
|
31
|
02:03:16 |
1980
|
Dyplom
|
Janczarek Michał
147
|
36
|
32
|
01:32:20 |
1989
|
Dyplom
|
Batóg Iwona
369
· Dębnowskie człapaki
|
181
|
32
|
02:03:17 |
1981
|
Dyplom
|
Szczupaczyński Arkadiusz
38
· RunGryf Gryfice
/ RunGryf Gryfice
|
37
|
33
|
01:32:39 |
1963
|
Dyplom
|
Matuszak Anita
251
· Matuszak Team/TriGym Szczecin
/ Matuszak Sp. z o.o.
|
183
|
33
|
02:03:24 |
1975
|
Dyplom
|
Nowacki Damian
148
· Kuny Stare Łysogórki
|
39
|
34
|
01:32:58 |
1992
|
Dyplom
|
Nikipirowicz Marzena
169
|
185
|
34
|
02:03:36 |
1971
|
Dyplom
|
Chenon Guillaume
395
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
/ Education Nationale
|
40
|
35
|
01:33:04 |
1981
|
Dyplom
|
REINHOLZ ELŻBIETA
159
|
186
|
35
|
02:03:40 |
1979
|
Dyplom
|
Wasilewski Andrzej
44
· Wilki z Ciechocinka
|
41
|
36
|
01:33:07 |
1978
|
Dyplom
|
Wołoch Ola
345
|
187
|
36
|
02:03:56 |
1990
|
Dyplom
|
Pietrasik Dawid
99
|
42
|
37
|
01:33:10 |
1981
|
Dyplom
|
Sowińska Anetta
307
· BBL
/ A
|
188
|
37
|
02:03:56 |
1974
|
Dyplom
|
Niparko Bartosz
88
· Stowarzyszenie Maraton Dębno
|
43
|
38
|
01:33:53 |
1989
|
Dyplom
|
Sulińska Ewelina
261
|
191
|
38
|
02:04:34 |
1986
|
Dyplom
|
Kowalski Tomasz
107
· Stowarzyszenie Maraton Dębno
|
44
|
39
|
01:34:11 |
1985
|
Dyplom
|
Werner Anita
194
|
194
|
39
|
02:05:05 |
1978
|
Dyplom
|
Wieliczko Kamil
349
· Brak klubu
/ Brak firmy
|
45
|
40
|
01:34:16 |
1980
|
Dyplom
|
Gumienik Monika
202
|
200
|
40
|
02:05:59 |
1987
|
Dyplom
|
Domański Maciej
61
· Rozbiegany Goleniów
|
46
|
41
|
01:35:03 |
1977
|
Dyplom
|
Cioch Aleksandra
338
· Aktywnie w Pniewach
|
201
|
41
|
02:06:14 |
1995
|
Dyplom
|
Niedoba Oliwier
322
· ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWA
|
47
|
42
|
01:35:33 |
1994
|
Dyplom
|
Anonim
260
|
203
|
42
|
02:06:46 |
1982
|
|
Łoszyński Marcin
97
· Rozbiegany Goleniów
|
48
|
43
|
01:35:40 |
1982
|
Dyplom
|
Kęsicka-Bloch Aneta
87
|
206
|
43
|
02:07:29 |
1981
|
Dyplom
|
Łukaszewicz Łukasz
230
· Czarnecki Run Team
|
49
|
44
|
01:36:00 |
1972
|
Dyplom
|
Chełchowska Ewa
206
· BRBK - biegli w podatkach
|
209
|
44
|
02:08:06 |
1992
|
Dyplom
|
Przelazły Sylwester
263
· Wierzbicki Running Project
/ Wierzbicki Running Project
|
50
|
45
|
01:36:05 |
1980
|
Dyplom
|
Rolicz Klaudia
41
|
213
|
45
|
02:08:34 |
1995
|
Dyplom
|
Niewiadomski Filip
187
· AC MILAN
|
51
|
46
|
01:36:24 |
2002
|
Dyplom
|
Krawczyk-Danak Marta
3
· KOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
|
214
|
46
|
02:08:44 |
1982
|
Dyplom
|
Kaczor Marcin
222
· ADJ
|
53
|
47
|
01:37:34 |
1975
|
Dyplom
|
Konratowska Ola
100
· Gotham City Sirens
/ Termo Organika
|
218
|
47
|
02:09:30 |
1980
|
Dyplom
|
Przekopowicz Bartosz
265
· Adam Draczyński Running Tea...
/ teamSzwarc
|
54
|
48
|
01:37:34 |
1992
|
Dyplom
|
Wijas Karolina
247
|
219
|
48
|
02:09:38 |
1996
|
Dyplom
|
Sečnik Tim
324
|
55
|
49
|
01:38:02 |
1996
|
Dyplom
|
Grabowska Małgorzata
297
|
220
|
49
|
02:09:44 |
1987
|
Dyplom
|
Podwyszyński Sylwester
188
· KW PSP Szczecin
/ KW PSP Szczecin
|
56
|
50
|
01:38:07 |
1973
|
Dyplom
|
Wyglądacz Alicja
319
· Wielgowo na Biegowo
|
222
|
50
|
02:10:01 |
1975
|
Dyplom
|