1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamska Jolanta
1273 ·
1987
BAHLAY Mykola
1137 ·
1985
Balcerzak Aleksandra
1256 · UKL Ósemka Police
1985
Balcerzak Przemysław
1255 · UKL Ósemka Police
1983
Bald Małgorzata
1290 ·
1983
Bartnik Paweł
1200 · Raz Szczecin
1959
Bernacka-Szydlik Karolina
1223 · TymTriTeam
1984
Białas Jarosław
1276 ·
1971
Bieńkowska-Gliga Anna
1151 ·
1977
Biernacik Michał
1105
1985
Bilski Sławek
1054 · SKS Husaria
1981
Bogusław Łukasz
1106
1990
Borger Krzysztof
1092
1978
Borkowski Grzegorz
1167 · Brak klubu / Brak firmy
1976
Boroń Damian
1141 · Team TERMINATORun
1993
Bożek Marcin
1091
1980
Anonim
1047
1978
Brudło Artur
1283 · / FHU Partner
1981
Bryszewski Adam
1122 ·
1974
Bujalski Konrad
1041 ·
1999
Celary Justyna
1067 · BBL Police
1986
Charowski Marcin
1075
1980
Cholewa Izabela
1175 · Kazik Team
1991
Chruściński Kacper
1264 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1992
Cichowski Michał
1159 ·
1984
Ciołek Katarzyna
1128 · Akcja Motywacja
1980
Ciurzyński Adam
1113 · mojeBezrzecze.pl
1978
Anonim
1235 ·
1973
DĄBROWSKI PIOTR
1094
1977
Depko Daniel
1038 · Pyrzyce Biegają
1976
Dębska Beata
1302 ·
1977
Domagała Łukasz
1119 ·
1980
DRABIK MARCIN
1037 · IKB TWARDY SOKÓŁ WROCŁAW / TEAM S&A SERWICE WROCŁAW
1971
Dreszler Wiesław
1237 ·
1971
DROZDEK Włodzimierz
1093 · Charty
1968
Drzewiecka Maria
1031
1962
Dudziński Kamil
1194
1985
Dzbanuszek Mariusz
1163 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1984
Dziakowicz Karol
1274 · Fizjostore
1989
Dzik Joanna
1058
2001
Dzioch Jakub
1265 ·
1997
Dziuba Leszek
1209 ·
1955
Dziuba Monika
1206
1982
Dziwiszek Radosław
1126 · Prawobrzeże
1983
Dżuchil Katarzyna
1241 · Żyj z całych sił
1999
Eidorowicz Justyna
1222
1984
Fagasiński Grzegorz
1150 ·
1977
Fajfer Jacek
1112
1960
Fijałkowska Aleksandra
1028 · Wilczy MROK
1980
Fijałkowski Karol
1027 · Wilczy MROK
1980
Franczak Piotr
1124 ·
1978
Furmański Marcin
1025 ·
1986
Garbień Tomasz
1064
1984
Anonim
1257 ·
1984
Gawęcka Maja
1266 · Rozbiegany Goleniów
1979
Gembicka Małgorzata
1099 · Wilki z Ciechocinka
1981
Gidelski Rafał
1055
1978
Gierchowska Monika
1161 · BBL Police
1992
Goliński Krzysztof
1220 · K.B. Sprint Świdwin
1981
Gozdur Kasia
1249 ·
1983
Grabowska Małgorzata
1045
1987
Grewling Anna
1020 · Vege Runners
1981
Groniewicz Mateusz
1162 · Street Workout Szczecin
1992
Grudziński Bogdan
1132 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1964
Grzeszczak Radosław
1146 · / 12 BZ
1987
Guerra Fabrizio
1154 · Italy Running Club / TELCAVOIP INTERNATIONAL EU
1966
Gumienik Monika
1076
1987
Guzik Przemysław
1207 ·
1969
HAJDUK MACIEJ
1100 · Niebko Terror
1977
Hofman Dariusz
1139 · Team TERMINATORun
1984
Horak Monika
1195 · Blok_B
1977
Horbatowski Grzegorz
1176 · Kazik Team
1986
Horowski Adrian
1227 · / Adrian Horowski
1990
Horwat Agnieszka
1134 ·
1986
Hryhoriev Oleksandr
1304 ·
1997
Huszcza Bernardeta
1262 · Akcja Motywacja
1979
Huzarska Katarzyna
1216 ·
1997
Iberhan Piotr
1297 ·
1991
Ignatiuk Marta
1188 ·
1981
Jacyna Miroslaw
1187 · Trigym Szczecin / Hapag Lloyd
1964
Jaminov Amir
1231 · Homerun
1986
Janowicz Mateusz
1026
1986
Janus Krzysztof
1212 · KGHM ZG RUN / ŚlęzakTeam
1985
Jastrzębski Jarosław
1148 · Płonia
1983
Jaszczuk Mateusz
1246 ·
1984
Jaworska Katarzyna
1062 ·
1993
Jawór Magdalena
1168 · Wielgowo na Biegowo
1986
Jewiarz Jolanta
1108
1972
Jeżak Ewa
1081 ·
1977
Jordan Marek
1172 · Netto Grupa Biegowa 42,195 ...
1986
Judek Krzysztof
1174
1953
Judkiewicz Piotr
1201
1972
Kaczmarek Bartłomiej
1277 · Fizjostore
1991
Kaczmarek Łukasz
1053 · KS Ironman Szczecin
1986
Kaczyńska Paulina
1120 ·
1979
Kadushka Leanid
1057
1983
Kaliciak Rafał
1196 ·
1983
Kalisz Irena
1260
1981
Kaluta Mariusz
1014
1986
Kamiński Roman
1044 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
1956