Żukowski Andrzej
1280
|
175
|
152
|
01:58:01 |
1980
|
Dyplom
|
Żeromski Dawid
1279
·
|
173
|
151
|
01:57:34 |
1995
|
Dyplom
|
Zwierzchowski Piotr
1033
· Drużyna wybrzeża klatki sch...
|
176
|
153
|
01:58:22 |
1991
|
Dyplom
|
Zubo Daniel
1301
· Jogging klub Dubnica
|
32
|
31
|
01:32:29 |
1969
|
Dyplom
|
Zuba Lucyna
1129
|
276
|
68
|
02:24:56 |
1968
|
Dyplom
|
Ziobrowski Dawid
1357
· USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE FINI...
|
-
|
-
|
- |
1983
|
|
Zielińska Joanna
1243
|
-
|
-
|
- |
1981
|
|
Zgoła Marek
1198
· Runners power śrem
|
221
|
180
|
02:07:00 |
1975
|
Dyplom
|
Zdanowski Dariusz
1046
· TATARA RUNNING TEAM
/ lub wybierz z listy
|
16
|
15
|
01:29:04 |
1978
|
Dyplom
|
Zarobiak Katarzyna
1313
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
243
|
50
|
02:12:23 |
1978
|
Dyplom
|
Zarobiak Piotr
1312
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
242
|
193
|
02:12:21 |
1979
|
Dyplom
|
Zapalowski Krzysztof
1281
· UKL Ósemka Police
|
18
|
17
|
01:29:10 |
1978
|
Dyplom
|
Zakielarz Anna
1117
· Team TERMINATORun
|
219
|
41
|
02:06:50 |
1981
|
Dyplom
|
Zakielarz Piotr
1135
· Team TERMINATORun
|
191
|
163
|
02:00:28 |
1985
|
Dyplom
|
Zajączkowski Damian
1224
·
|
142
|
128
|
01:55:38 |
1979
|
Dyplom
|
Zajączkowski Zbigniew
1225
· Biegam Bo Lubię Luboń
|
73
|
68
|
01:43:57 |
1981
|
Dyplom
|
Zacharski Piotr
1197
|
83
|
77
|
01:44:55 |
1988
|
Dyplom
|
Zabłocki Bartosz
1339
·
|
120
|
110
|
01:51:25 |
1988
|
Dyplom
|
Wróblewski Jarosław
1158
· Raz Szczecin
|
128
|
116
|
01:53:05 |
1973
|
Dyplom
|
Wróblewski Tomasz
1213
· Runners Power
|
-
|
-
|
- |
1972
|
|
Wróbel Marcin
1248
|
72
|
67
|
01:43:51 |
1977
|
Dyplom
|
Wójcik Jacek
1071
|
-
|
-
|
- |
1979
|
|
Wójciak Marcin
1144
· RośnijWWiedzę
|
213
|
175
|
02:05:57 |
1998
|
Dyplom
|
Wołoch Ola
1360
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
Wojtaszak Rafał
1245
·
|
2
|
2
|
01:18:23 |
1977
|
Dyplom
|
Wojewoda Jakub
1374
· Brak klubu
/ Brak firmy
|
198
|
168
|
02:01:20 |
1993
|
Dyplom
|
Wojciechowski Krzysztof
1269
· Baltan Run Team
|
52
|
51
|
01:38:11 |
1972
|
Dyplom
|
Wittula-Prejs Magdalena
1110
·
|
-
|
-
|
- |
1977
|
|
Witkowska Magdalena
1173
·
|
195
|
29
|
02:01:02 |
1981
|
Dyplom
|
Wiśniewski Bartłomiej
1078
· Pola Wito Olo
|
26
|
25
|
01:31:17 |
1986
|
Dyplom
|
Wisznarewski Paweł
1250
|
-
|
-
|
- |
1987
|
|
Wirkus Marek
1284
·
|
14
|
13
|
01:28:22 |
1995
|
Dyplom
|
WILKLISZ WOJCIECH
1021
|
254
|
198
|
02:17:19 |
1970
|
Dyplom
|
Wiktorzak Kamil
1065
|
157
|
141
|
01:56:38 |
1979
|
Dyplom
|
Wiklak Natalia
1051
·
|
76
|
6
|
01:44:11 |
1992
|
Dyplom
|
Więckowski Łukasz
1236
·
|
234
|
187
|
02:09:43 |
1983
|
Dyplom
|
Wesołek Paweł
1182
· Runners Power
|
75
|
70
|
01:44:07 |
1975
|
Dyplom
|
Weinert Artur
1191
· Runners Power
|
38
|
37
|
01:34:27 |
1982
|
Dyplom
|
Wawrzynkiewicz Jarosław
1292
· Runners power śrem
/ P.P.H.U. Euro Kamień Marlen...
|
37
|
36
|
01:34:35 |
1977
|
Dyplom
|
Wawrzyniak Natalia
1107
· Raz Ruchowa Akademia Zdrowi...
|
63
|
5
|
01:42:10 |
1997
|
Dyplom
|
Wawrzyniak Paweł
1261
· Runners Power
|
74
|
69
|
01:44:07 |
1981
|
Dyplom
|
Wasilewski Andrzej
1084
· Wilki z Ciechocinka
|
7
|
7
|
01:24:55 |
1978
|
Dyplom
|
Wajs Sebastian
1294
· HQ MNC-NE
/ HQ MNC-NE
|
55
|
54
|
01:38:59 |
1983
|
Dyplom
|
Vladymyrov Dmytro
1233
· Wataha - Łączy nas bieganie
|
87
|
81
|
01:45:50 |
1980
|
Dyplom
|
Urbański Paweł
1268
· Team TERMINATORun
|
238
|
190
|
02:11:22 |
1991
|
Dyplom
|
Uhlendorf Julia
1295
·
|
287
|
76
|
02:37:57 |
2001
|
Dyplom
|
Twór Sławek
1050
|
230
|
185
|
02:08:40 |
1978
|
Dyplom
|
Trzaska-Gerlecki Bartosz
1096
·
|
35
|
34
|
01:33:52 |
1993
|
Dyplom
|
Trzaska-Gerlecki Piotr
1097
·
|
275
|
208
|
02:24:26 |
1997
|
Dyplom
|
Trojga Karolina
1145
· RunFourFun
|
57
|
2
|
01:39:33 |
1983
|
Dyplom
|
Tokarski Rafał
1088
· Raz Szczecin
|
111
|
102
|
01:49:28 |
1967
|
Dyplom
|
Thomas Daniel
1152
· Precon Polska
|
178
|
155
|
01:58:40 |
1985
|
Dyplom
|
Talaga Tomasz
1347
|
82
|
76
|
01:44:53 |
1983
|
Dyplom
|
Śniec Robert
1218
·
|
-
|
-
|
- |
1973
|
|
Szyszkowski Damian
1267
· Szczeciński Klub Sportowy G...
/ Szczeciński Klub Sportowy G...
|
108
|
100
|
01:49:30 |
1996
|
Dyplom
|
Szyszko Artur
1082
· Szczeciński klub rowerowy G...
|
233
|
186
|
02:09:32 |
1974
|
Dyplom
|
Szymczak Marcin
1305
· Wkurw_Team
|
-
|
-
|
- |
1978
|
|
Szymański Andrzej
1127
· BS Family Team Stargard
|
192
|
164
|
02:00:24 |
1969
|
Dyplom
|
Szymaniak Michał
1252
· MilanClubPolonia
|
28
|
27
|
01:31:37 |
1976
|
Dyplom
|
Szostak Daniel
1042
|
-
|
-
|
- |
1975
|
|
Szostak Małgorzata
1034
· RĘKO-CZYNY
|
-
|
-
|
- |
1962
|
|
Szkudlarek Krzysztof
1244
|
-
|
-
|
- |
1966
|
|
Szczygieł Dorota
1183
·
|
-
|
-
|
- |
1984
|
|
Szczygieł Olgierd
1184
·
|
-
|
-
|
- |
2004
|
|
Szarmach Dariusz
1083
|
102
|
95
|
01:48:09 |
1974
|
Dyplom
|
Szajder Przemek
1242
·
|
223
|
182
|
02:07:06 |
1971
|
Dyplom
|
Szaj-Pawłowska Kamila
1781
· Międzyborska Grupa Biegowa
|
145
|
15
|
01:55:41 |
1981
|
Dyplom
|
Syroka Jan
1199
·
|
194
|
166
|
02:00:24 |
1961
|
Dyplom
|
Sulińska Ewelina
1230
|
180
|
24
|
01:58:52 |
1986
|
Dyplom
|
Strzyżewski Przemysław
1288
·
|
78
|
72
|
01:43:56 |
1978
|
Dyplom
|
Stodolny Paweł
1073
· Szczecin
|
47
|
46
|
01:36:56 |
1988
|
Dyplom
|
Stępniak Lesław
1210
|
132
|
120
|
01:54:31 |
1978
|
Dyplom
|
Stempiński Paweł
1202
· Gryfus Szczecin
|
296
|
218
|
03:26:51 |
1989
|
Dyplom
|
Stempińska Elżbieta
1203
· Gryfus Szczecin
|
297
|
79
|
03:27:33 |
1964
|
Dyplom
|
Stasiak Marek
1272
·
|
189
|
161
|
01:59:55 |
1993
|
Dyplom
|
Stasiak Mateusz
1346
·
|
155
|
139
|
01:56:22 |
1985
|
Dyplom
|
Stańczyk Andrzej
1190
·
|
220
|
179
|
02:06:51 |
1967
|
Dyplom
|
Anonim
1259
· DGS
/ DGS
|
156
|
140
|
01:56:29 |
1982
|
|
Sodnomgombo Alimaa
1115
· Fizjobiegacze Szczecin
/ Fizjobiegacze Szczecin
|
281
|
71
|
02:27:30 |
1962
|
Dyplom
|
Sobkowiak Magda
1089
|
211
|
38
|
02:05:20 |
1972
|
Dyplom
|
SOBKOWIAK ROBERT
1090
· Maraton Świnoujście
|
23
|
22
|
01:30:44 |
1968
|
Dyplom
|
Sobczak-Kufel Ilona
1130
· Patobieganie
|
261
|
62
|
02:18:09 |
1982
|
Dyplom
|
Smerd Grzegorz
1063
· Stargard. Ja się nie ścigam
|
99
|
92
|
01:47:24 |
1987
|
Dyplom
|
Słowińska Joanna
1317
· UKL Ósemka Police
|
200
|
32
|
02:02:08 |
2000
|
Dyplom
|
Sławecka Andżelika
1079
·
|
160
|
17
|
01:56:54 |
1996
|
Dyplom
|
Słaby Piotr
1121
· Biegacze Świnoujście
/ Brak firmy
|
-
|
-
|
- |
1963
|
|
Skrzypkowiak Marcin
1023
·
|
-
|
-
|
- |
1975
|
|
Skrzypczak Maciej
1211
· Runners Power
|
21
|
20
|
01:29:39 |
1979
|
Dyplom
|
Sitek Wiesława
1032
|
241
|
49
|
02:12:44 |
1978
|
Dyplom
|
Singer Wiesław
1275
|
245
|
194
|
02:13:10 |
1958
|
Dyplom
|
Sikora Szymon
1500
· -
/ 5
|
71
|
66
|
01:43:23 |
1990
|
Dyplom
|
Sieradzan Kamil
1355
· Wy-Biegani Szczecin
|
148
|
132
|
01:55:45 |
1995
|
Dyplom
|
Sharawy Magdy
1788
·
|
291
|
213
|
02:44:12 |
1965
|
Dyplom
|
Sękowski Grzegorz
1796
·
|
27
|
26
|
01:31:34 |
1965
|
Dyplom
|
Serkowska Paulina
1160
|
225
|
43
|
02:07:05 |
1994
|
Dyplom
|
Seredyński Grzegorz
1085
· parkrun Gorzów
|
293
|
215
|
02:46:38 |
1982
|
Dyplom
|
Seredyńska Magdalena
1086
· parkrun Gorzów
|
188
|
28
|
01:59:27 |
1982
|
Dyplom
|
Serdyński Adam
1214
|
146
|
131
|
01:55:59 |
1969
|
Dyplom
|
See Wing Wai
1254
·
|
31
|
30
|
01:32:19 |
1988
|
Dyplom
|
Schmidt Grzegorz
1366
·
|
209
|
172
|
02:04:54 |
1981
|
Dyplom
|