Zobacz bardziej szczegółowe wyniki biegu : Tutaj
1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
APANOWICZ BARTOSZ
87
47 41 01:27:52 1989
Bartkowski Radoslaw
80 · TriBar
5 5 01:08:24 1982
Bialy Marcin
78 · Souly.pl / Souly.pl
21 21 01:20:15 1984
Biernacka Sylwia
11 · Morsy Ośno Lubuskie
57 10 01:29:35 1970
Bobrowicz Artur
54 · Rozbiegany Goleniów
4 4 01:07:57 1984
Borek Adam
32
- - - 1990
Czarnota Krzysztof
99 · Triathlon Lipiany Team
23 23 01:21:39 1972
Czarnota Paulina
100 · Triathlon Lipiany Team
90 27 01:47:52 1999
Czerwiński Michał
97 · TriDarKo
43 38 01:26:36 1989
Dębowski Marek
4 · BeCYKL Sulęcin / Radio SOK Sulęcin
60 50 01:30:32 1983
Doleżek Agnieszka
45 · WBWSzczecinie
34 3 01:24:28 1982
Donigiewicz Gosia
70 · CZAS APOKALIPSY
83 24 01:42:37 1979
Dubiec Iga
88 · KS Kasztelanka MMS Triathlo...
67 14 01:32:17 2002
dutczak Wojciech
31
52 45 01:28:46 1983
Dziedzic Paweł
79
69 55 01:32:23 1980
Fiedot Filip
73
37 33 01:25:47 1997
Fita Roman
75 · bez klubu / brak
- - - 1954
Flaszyński Mateusz
19
35 32 01:25:26 1991
Flisikowska Ariane
95 · Morsy Ośno Lubuskie
77 19 01:37:22 1996
Garczyk Ewelina
71 · Morsy Ośno Lubuskie
80 21 01:38:51 1982
Gnat Jakub
110 · Trigym Szczecin
61 51 01:30:33 1977
Grędziński Artur
20 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
9 9 01:14:46 1978
Grzelak Kacper
38
10 10 01:15:40 2001
Gurgul Michał
8 · Patriodzik Triathlon Team
6 6 01:10:25 1992
Hołubowicz Gabrysia
102 · Klub Sportowy Kasztelanka M...
41 5 01:26:25 2002
Jackowski Daniel
55 · Maszynka team
20 20 01:20:05 1989
JAKUBOWSKI PIOTR
89 · Sąsiedzka Wataha / Osoba prywatna
38 34 01:26:00 1972
Jaszkul Wojciech
62
53 46 01:28:47 1988
Jodko Paweł
61 · Jodko Brothers Running Team
24 24 01:21:42 1979
Jodko Piotr
58 · Jodko Brothers Running Team
84 60 01:43:10 1979
Juvonen Milja
82
72 16 01:35:23 1994
Kacprzyk Sylwia
44
- - - 1986
Kapturska Anna
90 · Go2Tri Szczecin
50 7 01:28:20 1979
Karpienia Ewa
47 · KS ORKA
36 4 01:25:43 1969
Klincewicz Adrian
96 · Ks Ironman Prodmar Szczecin
1 1 01:06:52 1997
Kochańska Cecylia
10 · Morsy Ośno Lubuskie
85 25 01:43:50 1992
Kos Dariusz
46
16 16 01:17:26 1981
Kos Tomasz
51
51 44 01:28:22 1982
Kowalów Damian
107
44 39 01:26:58 1988
Kowalski Maciej
21 · Morsy Ośno Lubuskie
15 15 01:17:13 1975
Kozłowski Stanisław
25
- - - 1965
Krzyzanowski Marek
23
- - - 1963
Krzyżek Michał
76 · SanFilippo Team
- - - 1983
Kulka Łukasz
40 · Sąsiedzka Wataha
- - - 1985
Kurasiński Jakub
84 · SeeCom Team
68 54 01:32:21 1977
Kuraszkiewicz Dawid
56
18 18 01:18:50 1991
Kuś Adam
28 · UKS Cityzen_/BE3
3 3 01:07:36 1997
Lech Jarek
66
25 25 01:22:18 1975
Lenc Karolina
14
65 13 01:32:05 1993
Leszczyński Michał
12 · Syberian Husky Team
13 13 01:16:22 1978
Lewandowski Mateusz
57
66 53 01:32:13 1989
Lichocka Agata
24
82 23 01:41:10 1983
Lukoszek Patryk
17
56 47 01:28:57 1990
Łukaszewicz Wojciech
108 · Litwin triathlon team
22 22 01:20:39 2004
Łyszczak Roman
77
59 49 01:29:57 1966
Makowicz Józef
13 · Saint-Gobain Squad / SGIM STD Żary
32 31 01:24:04 1956
Malachowska Joanna
48
- - - 1979
Malinowski Bartosz
59 · Pędzące Maliny
14 14 01:16:28 1979
Marcinkowska Eliza
83 · SZWLA/trirun
28 1 01:22:43 1978
Marcinkowski Michał
85
42 37 01:26:36 1970
Masłowski Marcin
29 · parkrun Gorzów
91 64 01:49:31 1976
Matla-Fink Monika
22 · Morsy Ośno Lubuskie / Morsy Ośno Lubuskie
55 9 01:28:52 1984
Matluch Piotr
36 · A-T / A-T
74 17 01:35:33 1974
Michalak Ania
65
33 2 01:24:26 1973
Miler Przemysław
15 · KWP Szczecin
27 27 01:22:30 1975
Misiukiewicz Adam
6 · Patriodzik Triathlon Team
12 12 01:16:22 1994
Misiukiewicz Arek
2 · Patriodzik Triathlon Team
45 40 01:27:07 1992
Nowak Tomasz
94 · OMEGA RZEPIN
26 26 01:22:25 1970
Olechnowicz-Bartkowska Hanna
81 · TriBar
46 6 01:27:09 1979
Olejnik Wiktoria
63
54 8 01:28:51 1994
Oleksiuk Przemysław
30
31 30 01:23:29 1991
Pawlak Piotr
18 · PKO Bank Polski / PKO Bank Polski
48 42 01:28:10 1975
Przybylski Sławomir
101
40 36 01:26:21 1962
Pysiak Damian
1
75 58 01:36:25 1980
Rachlewicz Ryszard
3 · Chantrel / Chantrel
89 63 01:47:32 1962
Radys Paulina
53
64 12 01:31:28 1990
Rud Martyna
52 · REHAkompleks
71 15 01:35:03 1994
Ryś Jerzy
41 · Ronin team
11 11 01:16:13 1987
Rzeźnik Przemysław
67 · EDITEAM Zgorzelec
- - - 1993
Sadowski Krzysztof
74 · Morsy Ośno Lubuskie
30 29 01:23:20 1969
Schiffler Marcin
106
- - - 1969
Skrocki Dariusz
109
19 19 01:19:14 1967
Słota Renata
64 · VANILLA MTB TEAM Świebodzin
87 26 01:45:20 1981
Spychała Robert
93 · MMS Triathlon Team
88 62 01:46:29 1984
Szczepkowski Mateusz
98
39 35 01:26:00 2003
Szombierska Monika
35
63 11 01:31:03 1985
Szombierski Robert
34 · Tri Aktywni Lubsko
7 7 01:11:45 1984
Szurmiej Piotr
68 · VITADENT Clinic
70 56 01:34:10 1987
Szymański Sebastian
43 · 1983
- - - 1983
Tajduś Maciej
91
93 66 02:02:38 1986
Talkowska Magdalena
50
81 22 01:40:03 1983
Tatarewicz Karina
26
- - - 1975
Truszkowski Michał
42 · Ronin team / Gabinet Weterynaryjny GRYF
17 17 01:17:46 1987
Voigt Juana
5
- - - 1988
Wagner Viktoria
60 · TSG grün-weiß möser e.v.
- - - 1990
Walczak Robert
16 · Cytadela by Night / Cytadela by Night
2 2 01:07:11 1980
Wieja Szymon
37 · Kwaśny Anyż
8 8 01:14:02 1978
Wiza Artur
104 · Asseco Active Team / Asseco Poland S.A.
73 57 01:35:30 1971
Włudarski Maciej
72 · Żary Runners Team
29 28 01:23:19 1965
Wysocki Tomasz
69
49 43 01:28:14 1997