2020-02-16 · Szczecin

Informacje Rejestracja

1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
64 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Andrzejczak Jessica
144
1997
Bańkowska Inga
242
1971
Basiak Przemysław
31
1973
Bączyk Monika
141 · Monia Gym
1978
Bernacka-Szydlik Karolina
29 · TymTriTeam
1984
Białkowska Katarzyna
140 · przystań na kawę
1977
BIELAWSKA-GÓRNIAK Agnieszka
101
1982
Błachnio Krzysztof
56 · Raz Szczecin
1965
Błachowicz Barbara
172
1969
Bobrowska-Chwat Aleksandra
157 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1986
Bodnarczuk Tomasz
192
1979
Bokszczanin Aneta
164 · Boczek Team
1980
Bokszczanin Jarek
163 · Boczek Team
1976
Bondarczuk Michalina
180
1985
Borkowska Sylwia
132
1995
Borkowski Marek
240
1978
Boruszak Maciej
137 · ANMAPA Bezrzecze
1976
Brożyna Miłosz
155
1993
Budny Wojciech
214
1981
Bujacz Angelika
39 · Ampio Team
1970
Bujnowska Anita
111
1990
Burzych Ireneusz
211 · Stowarzyszenie wodne Leń
1953
Charęza Marcin
10 · Zawadzkiego Szczecin
1980
CHENON Guillaume
11 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
1981
Chłapowska Hanna
130
1977
Chutkowska Katarzyna
59
1984
Cieslak Adam
113
1962
Cybulski Tomasz
231
1986
Czupryńska Paulina
173
1991
Czynszak Krystian
14 · Stargard. Ja się nie ścigam
1979
Czyż Adam
74
1975
Czyżewska Mirosława
161 · Wkurw_Team
1987
Ćwiklińska Agata
124
1989
Dudaronek Paulina
165
1996
Dudka Robert
203 · Tańczący z Wilkami
1989
Dunaj Przemysław
224
1975
Dydek Edyta
43 · SKB DZIK
1996
Fieńko Katarzyna
162
1989
Fijałkowski Karol
66
1980
Fijałkowski Witold
98 · UKS Kodokan Szczecin
1981
Filipowski Dariusz
182 · Świat Biegacza Fehlau Run Team
1972
Frąckiewicz Piotr
88
1977
Gabert Beata
83 · Raz Szczecin
1971
Galor Piotr
177 · Twaróg & Pomidor
1991
garbacz krzysztof
181
1970
Gładysz Artur
87 · N4A
1991
Gładzik Anna
26 · Kompas Team
1982
Głuszyk Anna
133 · 70Club
1995
Godek Cezary
198 · Tańczący z Wilkami
1984
Gołąb Emilia
174
1986
Gołębiewska Marzena
194
1988
Gołubowicz Marzena
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Gołuch Magdalena
151
1992
Góra Patrycja
169 · Migutek
1990
Grewling Anna
49 · Vege Runners
1981
Groniewicz Mateusz
105 · Street Workout Szczecin
1992
Grzegorczyk Marcin
178 · Wolf Team
1988
Grzywaczewska SYLWIA
114
1993
Hałas Renata
12 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Hawryluk Anna
199 · Ampio Team
1991
Hoecken Aneta
218
1978
Horwat Krystian
48 · Klub zimnego piwa
1986
Anonim
115
1986
Hurnowicz Grzegorz
145
1993
Anonim
248
1987
Jakubiak Anna
28 · Raz Szczecin
1969
Anonim
95
1992
Janicka - Kubiak Elżbieta
44
1988
Jarosławska Jowita
84
1986
Jarosławska Sandra
131
1990
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
17 · KB Pionier Szczecin
1973
Jastak Paweł
127
1980
Jaworska Aleksandra
230 · Biegacze Świnoujście
1980
Jęckowska Katarzyna
143
1991
Jędrusik Dorota
54
1976
Kaczmarek Adrianna
72
1980
Kamiński Łukasz
245 · Parkrun Szczecin
1980
Karol Agnieszka
185 · Karolki
1972
Karpa Bartosz
223 · Kalmar Runners / Cargotec
1986
Kasperowicz Marcin
73
1976
Kawka Aleksandra
53
1996
Kaźmierska Bożena
213
1983
Kieszkowski Adam
118 · Tri Rzeźnia
1985
Klimecki Michał
82 · Zabiegani Goleniów
1983
Klimowicz Karolina
9
1980
Kolska Lena
160 · Wkurw_Team
1989
Kołodziejczak Anna
228 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2000
Komarowski Tomasz
90 · Ampio Team
1989
Komorowski Tomasz
176
1978
Kopaniecki Sebastian
138
1974
Kościńska Elżbieta
159 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1979
Anonim
201
1992
Kowalczyk Paweł
120 · HOŻA TEAM
1976
Koziniec Krystian
188 · Drużyna Filipa / 1978
1978
Krawczak Krzysztof
202 · TTSzczecin
1973
Kruczkowska Malwina
210 · Kruczki
1998
Kruszewicz Dalida
33 · Ampio Team
1975
Krymowski Rafał
116
1980
Kubik Kalina
36 · BiegnePoMedal
1989