Rejestracja trwa!

Informacje Rejestracja

1 / 3
Uczestnik Rocznik
Abouqora Emilia
209 · Parkrun Szczecin
1985
Adamowicz Daniel
111 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Adamski Janusz
172 · Duo Life Team
1969
Babiński SŁAWEK
192 · Hanmon / Hanmon
1974
Bałdyga Sławek
101
1973
Bartosiewicz Adam
227 · OCR Polska
1977
Bartosiński Piotr
78 · Raz Szczecin
1964
Bączyk Adam
58 · Monia Gym
1977
Bączyk Monika
56 · Monia Gym
1978
Białkowska Katarzyna
44 · Kobiece Bieganie
1977
Białkowska Monika
41 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1975
Bieniek Sławomir
145
1959
Birula Michał
174 · xRunners
1987
Błaziak Sebastian
153
1982
Bogdanowicz Przemysław
223 · ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGN...
1984
Borg Norbert
115 · HQ MNC NE
1980
Borowczyk-Machola Katarzyna
143 · Monia Gym
1978
Borys-Gut Magdalena
65
1977
Bratko Przemysław
37
1992
Buda Bartosz
157
1983
Bujalska Anna
133
1979
Bujnowska Anita
87
1990
Chabros Jacek
75 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1967
Charęza Marcin
13 · Zawadzkiego Szczecin
1980
Charlej Ireneusz
9 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1972
Chlebowski Adam
100 · BOKARO TEAM SZCZECIN
1948
Chlewiński Łukasz
175
1986
Chrzan Piotr
173 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
1973
Cichocki Jakub
18 · HKS Skaut Szczecin
1978
Cieciorowski Robert
23
1977
Cywińska Ewa
226
1976
Czerwiński Dariusz
160 · LoveLasy
1969
Dąbrowska Karolina
120
1986
Dąbrowski Kamil
208
1981
Denisiuk Krzysztof
70 · Szczecin / Szczecin
1957
Dębczyński Michał
63 · Wild Horse Zurich / Wild Horse & Crazy Bear Pro...
1981
Dudzińska Maja
99 · Parkrun Szczecin
1975
Dunaj Przemysław
59
1975
DUSZA ANNA
12
1969
Filipowski Dariusz
221 · Świat Biegacza Fehlau Run Team
1972
Fudro Edward
253
1958
Furmański Marcin
35 · Green Essence / 1986
1986
Gałamaga Radosław
93 · LoveLasy / Grupa Azoty
1978
Gasiewicz Anna
162 · Król Gór / Król Gór
1967
Gasiewicz Roman
161 · Król Gór / Król Gór
1965
Genda Jadwiga
83 · Raz Szczecin
1954
Giermakowski Maciej
155
1983
Gieryga Mateusz
234 · Czerwona Nutka
2001
Glura Adam
42
1962
Gorszka Damian
4 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1997
Góra Katarzyna
135
1982
Gradys Konrad
182
1984
Grewling Anna
88
1981
Grochowicki Dominik
194 · Ćwiego, Szwejro and Pinejro
1979
Grygielewicz Leszek
152
1963
Grzesik Iza
210 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / BinGo
1972
Grzeszczak Małgorzata
64
1991
Gucze Anna
244
1983
GUZANEK Łukasz
154 · ...
1986
Gwardiak Bartłomiej
51 · Prime Cargo Poland
1992
Hałaczkiewicz Adam
217
1973
HATTYAR Istvan
180 · HQ MNC NE
1974
HATTYAR Zsuzsanna
181 · HQ MNC NE
1978
Hawrylak Marcin
30 · SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
1969
HOFMAN Katarzyna
232
1981
HOFMAN TOMASZ
184
1986
Hudecka Evelyn
14
1986
Janaszek Ewa
219 · Byle do mety
1976
Janaszek Grzegorz
218 · Byle do mety
1975
Janka Joanna
171
1974
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
57 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1973
Jastrzebski Daniel
177
1977
Jaworska Izabela
190
1978
Jaworski Sylwek
191
1981
JÓŹWICKA ANETA
121 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1973
Kacprzyk Piotr
207
1994
KAPŁANIAK Adrian
140 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1985
Kapłun Beata
130
1968
Karasińska-Milchert Sylwia
89
1978
Karczmarska Aleksandra
96
1994
Karpa Bartosz
236 · Kalmar Runners / Cargotec
1986
Karpowicz Ewelina
220
1987
Kędzierski Mieczysław
114 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1959
Kierszka Agnieszka
92 · Bio-spa.eu
1976
Kolska Lena
29
1989
KONDELA Paweł
71 · Aktywne Choszczno
1975
Korell Klaus
77 · MTP Hersbruck
1959
Kornel Maja
109
1980
Kos Piotr
215 · DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
1956
Kosińska Agnieszka
98 · Szczecińskie Centrum Trenin...
1976
Kosiński Mateusz
17 · DRUŻYNA SZPIKU
1990
Kościńska Elżbieta
235
1979
Koźmic Ryszard
105 · LEWANDOWSKI
1953
Król Marcin
139 · 14 batalion Ułanów Jazłowie...
1980
Kruszewska Anetta
123
1977
Kruszewski Piotr
124
1974
Krych Wioletta
252
1990
Krzyżewski Tomek
254 · Ridersclub Kijewo Szczecin
1980
Kubik Mateusz
85
1987
Kubisztal Wojtek
237 · KB Pionier Szczecin
1983
0.03 s