Biaduń Lucjan
330
|
388
|
235
|
00:45:21 |
1934
|
Dyplom
|
Kropidłowski Florian
416
|
386
|
234
|
00:43:44 |
1935
|
Dyplom
|
Wondołowski Stanisław
297
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
205
|
168
|
00:28:16 |
1946
|
Dyplom
|
Chlebowski Adam
100
· BOKARO TEAM SZCZECIN
|
102
|
96
|
00:23:56 |
1948
|
Dyplom
|
Plata Tadeusz
292
· Maratończyk Team Szczecin
/ Maratończyk Team Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1951
|
|
Wiśniewski Czesław
6
· Maratończyk Szczecin
|
125
|
115
|
00:24:44 |
1951
|
Dyplom
|
Peda Leszek
117
|
274
|
199
|
00:30:17 |
1952
|
Dyplom
|
Koźmic Ryszard
105
· LEWANDOWSKI
|
68
|
66
|
00:22:40 |
1953
|
Dyplom
|
Smoliński Stanisław
293
· Maratończyk Team Szczecin
/ Maratończyk Team Szczecin
|
88
|
83
|
00:23:18 |
1953
|
Dyplom
|
Genda Jadwiga
83
· Raz Szczecin
|
319
|
105
|
00:32:31 |
1954
|
Dyplom
|
Parchimowicz Janusz
165
|
361
|
227
|
00:35:36 |
1955
|
Dyplom
|
Finkielman Pawel
295
· NCDC
/ NCDC
|
229
|
180
|
00:28:59 |
1956
|
Dyplom
|
Kos Piotr
215
· DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
|
234
|
182
|
00:29:13 |
1956
|
Dyplom
|
Denisiuk Krzysztof
70
· Szczecin
/ Szczecin
|
180
|
155
|
00:27:05 |
1957
|
Dyplom
|
Nurska Emilia
289
|
301
|
93
|
00:31:46 |
1957
|
Dyplom
|
Fudro Edward
253
|
158
|
138
|
00:26:09 |
1958
|
Dyplom
|
Bartnik Paweł
275
· Raz Szczecin
|
326
|
216
|
00:33:15 |
1959
|
Dyplom
|
Bieniek Sławomir
145
|
183
|
157
|
00:27:23 |
1959
|
Dyplom
|
Błochowiak Andrzej
374
· Puszczyk Bukowy
|
347
|
223
|
00:34:37 |
1959
|
Dyplom
|
Kędzierski Mieczysław
114
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
279
|
201
|
00:30:31 |
1959
|
Dyplom
|
Korell Klaus
77
· just crazy
|
291
|
207
|
00:31:12 |
1959
|
Dyplom
|
Niedzielin Krzysztof
399
|
269
|
197
|
00:30:12 |
1959
|
Dyplom
|
Kamiński Ryszard
435
|
127
|
117
|
00:24:53 |
1960
|
Dyplom
|
Sokołowska Anna
39
|
350
|
127
|
00:34:50 |
1960
|
Dyplom
|
Suleja Joanna
132
· szwla stargard
|
-
|
-
|
- |
1960
|
|
Ritter Beate
76
· just crazy
|
290
|
84
|
00:31:12 |
1961
|
Dyplom
|
Wojtat Adam
32
|
177
|
153
|
00:26:56 |
1961
|
Dyplom
|
Glura Adam
42
|
199
|
163
|
00:27:56 |
1962
|
Dyplom
|
Kufel Dariusz
176
· Pyrzyce Biegają
|
83
|
79
|
00:23:04 |
1962
|
Dyplom
|
Sodnomgombo Alimaa
327
· Fizjobiegacze Szczecin
/ Fizjobiegacze Szczecin
|
276
|
77
|
00:30:28 |
1962
|
Dyplom
|
Witkowski Marek
357
·
|
107
|
101
|
00:24:12 |
1962
|
Dyplom
|
Grygielewicz Leszek
152
|
119
|
110
|
00:24:36 |
1963
|
Dyplom
|
Kuć Dariusz
418
|
65
|
63
|
00:22:33 |
1963
|
Dyplom
|
Bartosiński Piotr
78
· Raz Szczecin
|
144
|
130
|
00:25:34 |
1964
|
Dyplom
|
Michalak Alina
402
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
275
|
76
|
00:30:18 |
1964
|
Dyplom
|
Szlarb Paweł
251
· Raz Szczecin
|
147
|
132
|
00:25:52 |
1964
|
Dyplom
|
Frąckowiak Cezariusz
347
|
165
|
144
|
00:26:23 |
1965
|
Dyplom
|
Gasiewicz Roman
161
· Król Gór
/ Król Gór
|
176
|
152
|
00:26:55 |
1965
|
Dyplom
|
Osiński Grzegorz
43
|
307
|
210
|
00:32:02 |
1965
|
Dyplom
|
PAJKOWSKI Mirosław
185
|
228
|
179
|
00:28:52 |
1965
|
Dyplom
|
Pietruszka Sławomir
16
· BBL Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1965
|
|
Sienkiewicz Jolanta
49
· Dmuchawiec Goleniów
/ ZAZ Goleniów
|
-
|
-
|
- |
1965
|
|
Wojtat Halina
67
·
|
380
|
148
|
00:39:03 |
1965
|
Dyplom
|
Ławkiel Paweł
166
|
374
|
232
|
00:38:13 |
1966
|
Dyplom
|
Romanowicz Marek
108
· Parkrun Szczecin
|
272
|
198
|
00:30:13 |
1966
|
Dyplom
|
Szalewicz Małgorzata
146
· SZYBCIEJ NIE MOGĘ
|
265
|
69
|
00:30:07 |
1966
|
Dyplom
|
Szkudlarek Krzysztof
102
|
104
|
98
|
00:23:57 |
1966
|
Dyplom
|
Szulgo Mirek
250
· Mierzyn Raners
|
89
|
84
|
00:23:20 |
1966
|
Dyplom
|
WILK KRZYSZTOF
281
|
120
|
111
|
00:24:38 |
1966
|
Dyplom
|
Gasiewicz Anna
162
· Król Gór
/ Król Gór
|
216
|
44
|
00:28:29 |
1967
|
Dyplom
|
Hałacz
75
· ExtremE Wolf
|
256
|
193
|
00:29:56 |
1967
|
Dyplom
|
marchiel jelena
222
|
248
|
58
|
00:29:38 |
1967
|
Dyplom
|
Ochał Artur
342
· Gryfici-team
|
321
|
215
|
00:32:40 |
1967
|
Dyplom
|
Pałamar Krzysztof
339
· Indywidualista
|
286
|
204
|
00:31:08 |
1967
|
Dyplom
|
Walczak Tadeusz
128
· Grupa Azoty Police Serwis
|
-
|
-
|
- |
1967
|
|
Zielińska Renata
201
|
312
|
101
|
00:32:09 |
1967
|
Dyplom
|
Kapłun Beata
130
|
387
|
153
|
00:44:47 |
1968
|
Dyplom
|
Nawrocki Piotr
119
|
84
|
80
|
00:23:06 |
1968
|
Dyplom
|
Stachowski Andrzej
47
· NocNyPoYeb
|
340
|
219
|
00:34:15 |
1968
|
Dyplom
|
ZARZYCKI PIOTR
86
· 1968
|
134
|
122
|
00:25:09 |
1968
|
Dyplom
|
Adamski Janusz
172
· DuoLife Team
|
194
|
161
|
00:27:49 |
1969
|
Dyplom
|
Czerwiński Dariusz
160
· LoveLasy
|
138
|
124
|
00:25:21 |
1969
|
Dyplom
|
Czerwoniuk Arkadiusz
269
|
198
|
162
|
00:27:53 |
1969
|
Dyplom
|
DUSZA ANNA
12
· Szczecińskie Centrum Trenin...
|
263
|
67
|
00:30:06 |
1969
|
Dyplom
|
Hawrylak Marcin
30
· 14 Zachodniopomorska Brygad...
/ 142blp
|
75
|
72
|
00:22:54 |
1969
|
Dyplom
|
Jakubiak Anna
355
· Dzikie Kuny
|
117
|
9
|
00:24:33 |
1969
|
Dyplom
|
Martyna Janusz
147
|
-
|
-
|
- |
1969
|
|
Murawska Wioletta
337
|
79
|
4
|
00:22:57 |
1969
|
Dyplom
|
Osica Elżbieta
97
|
364
|
137
|
00:35:46 |
1969
|
Dyplom
|
Sokół Mirosław
60
· Król Gór
|
217
|
173
|
00:28:29 |
1969
|
Dyplom
|
Śliżewski Marcin
131
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
232
|
181
|
00:29:12 |
1969
|
Dyplom
|
Wasylów Katarzyna
81
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
314
|
103
|
00:32:13 |
1969
|
Dyplom
|
Kowal Tomasz
274
· Fizjobiegacze Szczecin
|
100
|
95
|
00:23:56 |
1970
|
Dyplom
|
Łukasiewicz Robert
122
|
157
|
137
|
00:26:06 |
1970
|
Dyplom
|
Moskwa Grzegorz
326
· 12 Brygada Zmechaniziowana
|
288
|
206
|
00:31:11 |
1970
|
Dyplom
|
Frymus Anna
409
|
235
|
53
|
00:29:20 |
1971
|
Dyplom
|
Juszkiewicz Małgorzata
285
|
285
|
82
|
00:31:05 |
1971
|
Dyplom
|
Kohlman Wojciech
296
· NiebkoRunTerror
|
311
|
211
|
00:32:07 |
1971
|
Dyplom
|
Maik Magdalena
19
· DKS Poziomkowa
|
334
|
117
|
00:34:04 |
1971
|
Dyplom
|
Owczarz Krystyna
241
|
333
|
116
|
00:34:01 |
1971
|
Dyplom
|
Siennicka Izabela
365
|
296
|
89
|
00:31:24 |
1971
|
Dyplom
|
Stępień Aneta
55
· Kołbaskowo
|
278
|
78
|
00:30:30 |
1971
|
Dyplom
|
Szych Katarzyna
364
· Raz Szczecin
/ Raz Szczecin
|
189
|
29
|
00:27:41 |
1971
|
Dyplom
|
Szych Robert
361
· Raz Szczecin
|
188
|
160
|
00:27:41 |
1971
|
Dyplom
|
Tadych Beata
68
|
383
|
151
|
00:41:56 |
1971
|
Dyplom
|
Charlej Ireneusz
9
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
64
|
62
|
00:22:28 |
1972
|
Dyplom
|
Drop Sławomir
371
|
185
|
158
|
00:27:29 |
1972
|
Dyplom
|
Filipowski Dariusz
221
· Świat Biegacza Fehlau Run Team
|
15
|
15
|
00:19:00 |
1972
|
Dyplom
|
Grzesik Iza
210
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
/ BinGo
|
184
|
27
|
00:27:26 |
1972
|
Dyplom
|
Kozłowski Adam
338
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
/ Praktyka Dentystyczna KAdent
|
166
|
145
|
00:26:30 |
1972
|
Dyplom
|
Kubaj Artur
427
|
115
|
107
|
00:24:31 |
1972
|
Dyplom
|
Potasznik Artur
291
· Maratończyk Team Szczecin
|
20
|
20
|
00:19:29 |
1972
|
Dyplom
|
Sokół Katarzyna
61
· Król Gór
|
215
|
43
|
00:28:26 |
1972
|
Dyplom
|
Surdacki Jerzy
3
· DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runn...
|
143
|
129
|
00:25:31 |
1972
|
Dyplom
|
SZYDŁOWSKI NORBERT
103
· AVENIR NORBERT SZYDŁOWSKI
|
178
|
154
|
00:27:02 |
1972
|
Dyplom
|
Wolski Tomasz
158
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
71
|
69
|
00:22:45 |
1972
|
Dyplom
|
Bałdyga Sławek
101
|
121
|
112
|
00:24:39 |
1973
|
Dyplom
|
Chrzan Piotr
173
· Kolarze z górki Ciśnij TEAM
|
30
|
29
|
00:20:52 |
1973
|
Dyplom
|
Hałaczkiewicz
217
· ExtremeWolf
|
284
|
203
|
00:30:39 |
1973
|
Dyplom
|
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
57
· Driver Bike Team
|
27
|
26
|
00:20:35 |
1973
|
Dyplom
|