Giermakowski Maciej
155
|
53
|
51
|
00:22:09 |
1983
|
Dyplom
|
Wleklińska Agnieszka
403
|
231
|
51
|
00:29:02 |
1979
|
Dyplom
|
Koziniec Krystian
383
· Drużyna Filipa
/ 1978
|
54
|
52
|
00:22:10 |
1978
|
Dyplom
|
Maj Anna
21
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
233
|
52
|
00:29:12 |
1975
|
Dyplom
|
Rybski Mariusz
118
·
|
55
|
53
|
00:22:12 |
1979
|
Dyplom
|
Frymus Anna
409
|
235
|
53
|
00:29:20 |
1971
|
Dyplom
|
Grochowicki Dominik
194
· Biegnę po Rompera
|
56
|
54
|
00:22:13 |
1979
|
Dyplom
|
Susza Małgorzata
228
|
236
|
54
|
00:29:22 |
1979
|
Dyplom
|
Wahn Przemysław
112
|
57
|
55
|
00:22:16 |
1983
|
Dyplom
|
Bujalska Anna
133
|
237
|
55
|
00:29:25 |
1979
|
Dyplom
|
Jasinski Arkadiusz
394
·
|
58
|
56
|
00:22:18 |
1977
|
Dyplom
|
Skarżyńska Anna
255
|
238
|
56
|
00:29:29 |
1993
|
Dyplom
|
Sroga Maciej
106
|
59
|
57
|
00:22:20 |
1987
|
Dyplom
|
Szenasi Eszter
179
· HQ MNC NE
|
243
|
57
|
00:29:35 |
2000
|
Dyplom
|
Prawdzic Michal
320
· AZS AWF KRAKÓW MASTERS
|
60
|
58
|
00:22:22 |
1974
|
Dyplom
|
marchiel jelena
222
|
248
|
58
|
00:29:38 |
1967
|
Dyplom
|
Podleś Rafał
360
· fitInfinit
/ Infinit Codelab
|
61
|
59
|
00:22:26 |
1994
|
Dyplom
|
Manowiecka Aleksandra
2
· Monia Gym
|
249
|
59
|
00:29:42 |
1978
|
Dyplom
|
Bogdanowicz Przemysław
223
· ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGN...
|
62
|
60
|
00:22:26 |
1984
|
Dyplom
|
WOSZCZYK RENATA
183
· Wataha hahahaha
|
250
|
60
|
00:29:44 |
1978
|
Dyplom
|
Ruśkiewicz Wojciech
141
· Deloitte Adventure Team
/ Deloitte
|
63
|
61
|
00:22:27 |
1988
|
Dyplom
|
Jóźwicka Aneta
121
·
|
252
|
61
|
00:29:44 |
1973
|
Dyplom
|
Charlej Ireneusz
9
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
64
|
62
|
00:22:28 |
1972
|
Dyplom
|
Skrobisz Justyna
314
|
253
|
62
|
00:29:48 |
1990
|
Dyplom
|
Kuć Dariusz
418
|
65
|
63
|
00:22:33 |
1963
|
Dyplom
|
KWAPIS ANNA
298
· 1988
/ 1988
|
254
|
63
|
00:29:48 |
1988
|
Dyplom
|
Zalewski Maciej
388
|
66
|
64
|
00:22:36 |
1977
|
Dyplom
|
Fitowska Agnieszka
341
|
257
|
64
|
00:30:01 |
1990
|
Dyplom
|
Janaszek Grzegorz
218
· Byle do mety
|
67
|
65
|
00:22:36 |
1975
|
Dyplom
|
Wolna Dorota
212
· ATOMÓWKI
|
258
|
65
|
00:30:01 |
1983
|
Dyplom
|
Koźmic Ryszard
105
· LEWANDOWSKI
|
68
|
66
|
00:22:40 |
1953
|
Dyplom
|
Hasse Nikola
425
|
260
|
66
|
00:30:03 |
2003
|
Dyplom
|
Nadolny Przemysław
277
· HOŻA TEAM / Parkrun Szczecin
/ INTER-COPY Szczecin
|
69
|
67
|
00:22:44 |
1977
|
Dyplom
|
DUSZA ANNA
12
· Szczecińskie Centrum Trenin...
|
263
|
67
|
00:30:06 |
1969
|
Dyplom
|
Borkowski Dawid
395
· CH10
|
70
|
68
|
00:22:45 |
1984
|
Dyplom
|
Świtalska Edyta
15
· Szczecińskie Centrum Trenin...
|
264
|
68
|
00:30:06 |
1978
|
Dyplom
|
Wolski Tomasz
158
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
71
|
69
|
00:22:45 |
1972
|
Dyplom
|
Szalewicz Małgorzata
146
· SZYBCIEJ NIE MOGĘ
|
265
|
69
|
00:30:07 |
1966
|
Dyplom
|
Mocny Tomasz
340
|
73
|
70
|
00:22:49 |
1984
|
Dyplom
|
Sakowska-Carło Magda
407
|
266
|
70
|
00:30:09 |
1982
|
Dyplom
|
Adamowicz Daniel
111
· KB PIONIER
/ KB PIONIER
|
74
|
71
|
00:22:53 |
1984
|
Dyplom
|
Wiles Magdalena
343
|
267
|
71
|
00:30:11 |
1986
|
Dyplom
|
Hawrylak Marcin
30
· 14 Zachodniopomorska Brygad...
/ 142blp
|
75
|
72
|
00:22:54 |
1969
|
Dyplom
|
Grewling Anna
88
· Vege Runners
|
268
|
72
|
00:30:12 |
1981
|
Dyplom
|
Jaworski Sylwek
191
|
76
|
73
|
00:22:54 |
1981
|
Dyplom
|
Warsińska monika
270
|
270
|
73
|
00:30:13 |
1981
|
Dyplom
|
Miszczak Damian
202
|
77
|
74
|
00:22:54 |
1986
|
Dyplom
|
Niedzielin Aleksandra
387
· Swim2Tri
|
271
|
74
|
00:30:13 |
1989
|
Dyplom
|
Jastrzebski Daniel
177
· Wilki Morskie
/ SoPure Millinery
|
78
|
75
|
00:22:55 |
1977
|
Dyplom
|
Wszeborowska Marta
27
|
273
|
75
|
00:30:16 |
1985
|
Dyplom
|
Paszkowski Karol
350
|
80
|
76
|
00:23:01 |
1988
|
Dyplom
|
Michalak Alina
402
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
275
|
76
|
00:30:18 |
1964
|
Dyplom
|
Gasiewicz Damian
440
|
81
|
77
|
00:23:03 |
1992
|
Dyplom
|
Sodnomgombo Alimaa
327
· Fizjobiegacze Szczecin
/ Fizjobiegacze Szczecin
|
276
|
77
|
00:30:28 |
1962
|
Dyplom
|
KONDELA Paweł
71
· Aktywne Choszczno
|
82
|
78
|
00:23:03 |
1975
|
Dyplom
|
Stępień Aneta
55
· Kołbaskowo
|
278
|
78
|
00:30:30 |
1971
|
Dyplom
|
Kufel Dariusz
176
· Pyrzyce Biegają
|
83
|
79
|
00:23:04 |
1962
|
Dyplom
|
Sokołowska Magdalena
38
|
280
|
79
|
00:30:35 |
1985
|
Dyplom
|
Nawrocki Piotr
119
|
84
|
80
|
00:23:06 |
1968
|
Dyplom
|
Prokocka Joanna
421
|
282
|
80
|
00:30:37 |
1986
|
Dyplom
|
Charowski Michał
413
|
86
|
81
|
00:23:14 |
2003
|
Dyplom
|
Tomczak Agnieszka
231
· Bezrzecze
|
283
|
81
|
00:30:38 |
1976
|
Dyplom
|
Wiktorzak Kamil
204
|
87
|
82
|
00:23:15 |
1979
|
Dyplom
|
Juszkiewicz Małgorzata
285
|
285
|
82
|
00:31:05 |
1971
|
Dyplom
|
Smoliński Stanisław
293
· Maratończyk Team Szczecin
/ Maratończyk Team Szczecin
|
88
|
83
|
00:23:18 |
1953
|
Dyplom
|
Ławkiel Natalia
404
|
289
|
83
|
00:31:11 |
1998
|
Dyplom
|
Szulgo Mirek
250
· Mierzyn Raners
|
89
|
84
|
00:23:20 |
1966
|
Dyplom
|
Ritter Beate
76
· just crazy
|
290
|
84
|
00:31:12 |
1961
|
Dyplom
|
Masztaler Tomasz
358
|
90
|
85
|
00:23:24 |
1988
|
Dyplom
|
Gradys Konrad
182
|
91
|
86
|
00:23:27 |
1984
|
Dyplom
|
Onyszk Marta
273
· Wy-Biegani Szczecin
|
293
|
86
|
00:31:14 |
1982
|
Dyplom
|
Stefaniak Paweł
390
|
92
|
87
|
00:23:31 |
1980
|
Dyplom
|
Kolska Lena
29
· Raz Szczecin
|
294
|
87
|
00:31:15 |
1989
|
Dyplom
|
Chlewiński Łukasz
175
|
93
|
88
|
00:23:37 |
1986
|
Dyplom
|
Nurska Ewa
288
|
295
|
88
|
00:31:16 |
1991
|
Dyplom
|
Pawłaszek Lech
344
·
|
94
|
89
|
00:23:37 |
1981
|
Dyplom
|
Siennicka Izabela
365
|
296
|
89
|
00:31:24 |
1971
|
Dyplom
|
ROSIK Sebastian
195
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
95
|
90
|
00:23:40 |
1980
|
Dyplom
|
Borodziuk Magdalena
408
|
297
|
90
|
00:31:30 |
1975
|
Dyplom
|
HAJDUK MACIEJ
299
· Niebko Terror
|
96
|
91
|
00:23:42 |
1977
|
Dyplom
|
Wilk Justyna
50
· Nowogardzki Klub Biegacza E...
|
298
|
91
|
00:31:33 |
1986
|
Dyplom
|
Sobczak Wojciech
312
|
97
|
92
|
00:23:43 |
1988
|
Dyplom
|
Lipińska Sylwia
73
|
299
|
92
|
00:31:36 |
1990
|
Dyplom
|
Kubik Mateusz
85
· Fizjobiegacze Szczecin
|
98
|
93
|
00:23:44 |
1987
|
Dyplom
|
Nurska Emilia
289
|
301
|
93
|
00:31:46 |
1957
|
Dyplom
|
Kubik Krystian
423
· RunGryf Gryfice
/ RunGryf Gryfice
|
99
|
94
|
00:23:48 |
1993
|
Dyplom
|
Mazurek Ewa
363
· stomatologmazurek.pl
/ stomatologmazurek.pl
|
302
|
94
|
00:31:47 |
1980
|
Dyplom
|
Kowal Tomasz
274
· Fizjobiegacze Szczecin
|
100
|
95
|
00:23:56 |
1970
|
Dyplom
|
Sobolewska-Szwed Ewelina
239
· MGT
|
303
|
95
|
00:31:53 |
1976
|
Dyplom
|
Chlebowski Adam
100
· BOKARO TEAM SZCZECIN
|
102
|
96
|
00:23:56 |
1948
|
Dyplom
|
Orszulska Magdalena
151
· Medycy na Start
|
305
|
96
|
00:31:56 |
1978
|
Dyplom
|
Szumias Paweł
400
|
103
|
97
|
00:23:56 |
1977
|
Dyplom
|
Swacha Anita
385
|
306
|
97
|
00:31:59 |
1973
|
Dyplom
|
Szkudlarek Krzysztof
102
|
104
|
98
|
00:23:57 |
1966
|
Dyplom
|
Kocoń Sylwia
309
|
308
|
98
|
00:32:03 |
1985
|
Dyplom
|
Wolny Mariusz
206
· 1985
|
105
|
99
|
00:24:01 |
1985
|
Dyplom
|
Jaksina Anna
369
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
/ nie
|
309
|
99
|
00:32:03 |
1977
|
Dyplom
|
Borus Tomasz
381
|
106
|
100
|
00:24:08 |
1984
|
Dyplom
|
Pierun Beata
308
|
310
|
100
|
00:32:04 |
1987
|
Dyplom
|
Witkowski Marek
357
·
|
107
|
101
|
00:24:12 |
1962
|
Dyplom
|