1 / 3
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Abouqora Emilia
271 · Parkrun Szczecin
127 43 00:40:00 1985 Dyplom
Adamowicz Daniel
17 · KB PIONIER / KB PIONIER
41 37 00:26:59 1984 Dyplom
Adamska Anna
76 · DuoLife Team
- - - 1968
Adamski Janusz
65 · DuoLife Team
- - - 1969
Anielska Ania
318
131 47 00:41:20 1988 Dyplom
Antosiak Małgorzata
133
52 8 00:28:17 1979 Dyplom
Antosiak Zbigniew
134
62 53 00:29:17 1976 Dyplom
Bacior Tomasz
123
58 50 00:28:55 1979 Dyplom
Bać Wiesław
142
145 89 00:46:18 1973 Dyplom
Banasiak Andrzej
86
- - - 1974
Barnaś Anna
138 · SKS Husaria
129 45 00:40:10 2004 Dyplom
Bejster Przemysław
130 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1958
Białkowska Katarzyna
67 · przystań na kawę
- - - 1977
Bielecka Monika
88 · TupTup Team
160 65 01:21:41 1978 Dyplom
Bigos Grzegorz
114 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
155 94 01:03:50 1979 Dyplom
Bodnar Zbigniew
21 · Bieg Korczaka
- - - 1948
Bodnarczuk Dominik
42
110 78 00:35:15 2004 Dyplom
Bodnarczuk Iwona
41 · Fizjobiegacze Szczecin
97 28 00:33:09 1978 Dyplom
Bodnarczuk Tomasz
43 · Fizjobiegacze Szczecin
- - - 1979
Bojko Marek
107 · IKEA Industry Stepnica
31 29 00:25:19 1972 Dyplom
Borg Franziska
103
- - - 1983
Borg Norbert
102 · HQ MNC NE
- - - 1980
Borkowski Dawid
115 · CH10
50 43 00:28:13 1984 Dyplom
Borowiak Piotr
61
- - - 1973
Brożyna Miłosz
289
- - - 1993
Brudnicka Emilia
14
133 49 00:41:35 2004 Dyplom
Anonim
163
48 7 00:28:04 1990
budnicki grzegorz
98
38 35 00:26:08 1986 Dyplom
Bujnowska Anita
7
- - - 1990
Anonim
328
66 56 00:29:45 1988
Charęza Marcin
266 · Zawadzkiego Szczecin
- - - 1980
Charlej Ireneusz
25 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1972
Chlebowski Adam
35 · BOKARO TEAM SZCZECIN
- - - 1948
Chromicz Łukasz
140
- - - 1980
Chruściński Kacper
44 · 12 Brygada Zmechaniziowana
- - - 1992
Chrzan Piotr
256 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
25 23 00:24:38 1973 Dyplom
CIEPŁUCHA MARCIN
264 · Szczecin
9 9 00:22:19 1976 Dyplom
Czuba Emilia
121
- - - 1984
Dawid Marcin
277
18 17 00:24:20 1994 Dyplom
Dąbrowska Natalia
288 · Agencja Redakcyjna Dobrze N...
- - - 1980
Dominiak Anna
16
43 6 00:27:09 1981 Dyplom
Drzewiecka Agnieszka
323 · Biegacze Świnoujście
- - - 1971
Drzewiecki Arkadiusz
321 · Biegacze Świnoujście
- - - 1966
DUSZA ANNA
34 · Szczecińskie Centrum Trenin...
- - - 1969
Elbińska-Krawczuk Monika
322 · Biegacze Świnoujście
143 55 00:45:35 1977 Dyplom
Emieljaniuk Adam
27
115 80 00:36:44 1986 Dyplom
Fladzinski Bartłomiej
161
- - - 1991
Florek Tomasz
164
- - - 1978
Frąckowiak Cezariusz
64
28 26 00:25:03 1965 Dyplom
Frymus Anna
310
87 21 00:31:57 1971 Dyplom
Furmański Marcin
58 · Green Essence
98 70 00:33:12 1986 Dyplom
Gawlik Jacek
116
124 84 00:38:37 1980 Dyplom
Gawlik Kinga
105
39 4 00:26:42 1980 Dyplom
Gębka Kamila
296 · SMT Szczecin
65 10 00:29:36 1988 Dyplom
Glaza Aleksandra
132
- - - 1982
Główczyńska Emilia
127 · AciveHead
- - - 1982
Główczyński Bartosz
126 · ActiveHead
- - - 1982
Gołębiewska Marzena
251
96 27 00:33:01 1988 Dyplom
Gorszka Damian
258 · Szczecin Biega
35 33 00:25:47 1997 Dyplom
Gorszko Ella
157
- - - 1988
Górska Agnieszka
32 · Szalone Wilczyce
- - - 1976
Grochowicki Dominik
53 · Ćwiego, Szwejro and Pinejro
6 6 00:21:18 1979 Dyplom
GRUSZKA ADAM
22 · METRO-SERVICES
- - - 1966
Grygielewicz Leszek
96
37 34 00:25:59 1963 Dyplom
Grzelak Ryszard
263 · Kb Hermes Gryfino
4 4 00:20:13 1977 Dyplom
Grzeszczak Radosław
149 · 12 Brygada Zmechanizowana
11 11 00:22:28 1987 Dyplom
Grzywacz Małgorzata
87
- - - 1974
Gucma Maciej
156 · JW5951 / 14 Zachodniopomorska Brygad...
75 63 00:30:55 1979 Dyplom
Guerra Fabrizio
128 · Italy Running Club
- - - 1966
Guzanek Karolina
78
94 25 00:32:56 1986 Dyplom
GUZANEK Łukasz
77 · S
92 69 00:32:43 1986 Dyplom
Hałas Renata
92 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
- - - 1969
Haman Kacper
272
76 64 00:31:01 1985 Dyplom
Horwat Krystian
313 · Klub zimnego piwa
141 88 00:44:38 1986 Dyplom
Hrynkiewicz-Pawłaszek Anna
154
- - - 1981
Huchenko Serhii
290 · Mondi
70 60 00:30:37 1986 Dyplom
Anonim
159
154 61 00:59:36 1986
Iskra Paweł
100 · Kamsoft
- - - 1987
Iznerowicz Monika
46
82 17 00:31:25 1984 Dyplom
Jacyna Miroslaw
80 · Turowski rowery team / Hapag Lloyd
- - - 1964
Jadczak danuta
294
144 56 00:46:02 1955 Dyplom
Jadczak Waldemar
292
147 91 00:48:10 1958 Dyplom
Jaksina Anna
344 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
- - - 1977
Jakubiak Anna
36 · Raz Szczecin
- - - 1969
Janka Joanna
51
15 1 00:24:02 1974 Dyplom
Januszewska Kamila
160 · Leśne Ścierwa / Beauty Academy
- - - 1981
Jarczewska Renata
267
149 57 00:49:35 1967 Dyplom
Jarnutowska Agnieszka
325 · Biegacze Świnoujście
84 19 00:31:30 1975 Dyplom
Jaworska Izabela
283
89 22 00:32:21 1978 Dyplom
Jaworska Katarzyna
255
137 52 00:42:49 1993 Dyplom
Jaworski Sylwek
281
40 36 00:26:51 1981 Dyplom
Juszkiewicz Małgorzata
94 · Fizjobiegacze Szczecin
100 30 00:33:41 1971 Dyplom
Kaczmarek Arleta
129 · Kobiece Bieganie
- - - 1981
Kalisz Tomasz
169
21 20 00:24:33 1992 Dyplom
Karboowiak Patryk
8
- - - 1983
Karczewicz Piotr
122
- - - 1991
Karlin-Grażewicz Katarzyna
71
- - - 1978
Karpiński Maciej
331
53 45 00:28:18 1967 Dyplom
Kaźmierczak Norbert
89 · TupTup Team
161 96 01:23:23 1976 Dyplom
Kądys Marcin
135 · Trigym
17 16 00:24:17 1978 Dyplom