1 / 5
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
CZARNECKI RAFAŁ
2 · Czarnecki Run Team
1 1 02:32:24 1979 Dyplom
Kalinowski Zbigniew
1 · JKLA JAWOR JAWORZNO
2 2 02:37:11 1982 Dyplom
Urbański Marek
274 · Kb Hermes Gryfino
3 3 02:48:20 1975 Dyplom
Chmiel Piotr
445 · Czarnecki Run Team
4 4 02:50:31 1970 Dyplom
Braun Grzegorz
401 · MKL Szczecin / Gryfice
5 5 02:51:55 1994 Dyplom
Wyrozębski Łukasz
269
6 6 02:54:01 1982 Dyplom
Gawel Marcin
78
7 7 02:55:22 1990 Dyplom
Masnyk Iryna
451
8 1 02:55:56 1983 Dyplom
Borysiuk Arkadiusz
29 · KB Kamień Pomorski
9 8 02:56:10 1986 Dyplom
Banaszewski Adam
155
10 9 02:57:32 1974 Dyplom
CZARNECKA Lidia
3 · Czarnecki Run Team
11 2 02:59:21 1985 Dyplom
Naglacki Grzegorz
434 · Raz Szczecin / 1972
12 10 02:59:28 1972 Dyplom
MYDLO RADOSLAW
311
13 11 02:59:39 1978 Dyplom
Sabkerich Ihesa
17
14 3 03:01:07 1992 Dyplom
Szczepański Adam
425 · KB Pionier Szczecin
15 12 03:01:26 1985 Dyplom
Gałamaga Radosław
15 · LoveLasy / Grupa Azoty
16 13 03:03:02 1978 Dyplom
Białas Jarosław
381
17 14 03:03:31 1971 Dyplom
Piotrowski Konrad
58
18 15 03:04:14 1987 Dyplom
Grzegórzek Paulina
5 · Szczecin
19 4 03:04:36 1987 Dyplom
Kieszkowski Adam
320 · Tri Rzeźnia
20 16 03:06:04 1985 Dyplom
Jajuga Arkadiusz
500 · ANTONTEAM
21 17 03:07:58 1971 Dyplom
Woźniak Marek
80 · Makadoma Błyskawica / Makadoma Błyskawica
22 18 03:08:02 1975 Dyplom
Wolender Tomasz
414 · Maratończyk Team Szczecin
23 19 03:08:25 1967 Dyplom
Czosnowski Krzysztof
156 · Kb Hermes Gryfino
24 20 03:08:34 1978 Dyplom
Foustok Mo
403
25 21 03:09:21 1981 Dyplom
Szabuńko Jarosław
127
26 22 03:09:18 1975 Dyplom
Żywicki Janusz
259 · KB Pionier Szczecin
27 23 03:09:26 1968 Dyplom
Gula Mateusz
333 · Carne Runner
28 24 03:10:40 1986 Dyplom
Sambak Tadeusz
201 · Zadyszka Oświęcim
29 25 03:10:47 1969 Dyplom
Talarczyk Krzysztof
464 · TALAR TEAM
30 26 03:11:24 1980 Dyplom
Wójtowicz Grzegorz
386
31 27 03:11:29 1971 Dyplom
Czaja Kamil
360
32 28 03:13:01 1983 Dyplom
Kadziszewski Radoslaw
382
33 29 03:13:08 1989 Dyplom
Ambroży Mariusz
145 · Raz Szczecin
34 30 03:15:24 1974 Dyplom
Wójciak Marcin
309 · Vege Runners
35 31 03:15:23 1998 Dyplom
KAMIŃSKI ANTONI
439 · MLUKS Trzebiatów
36 32 03:16:03 1959 Dyplom
Stachura Damian
288
37 33 03:16:37 1985 Dyplom
Iwan Marek
125
38 34 03:16:51 1977 Dyplom
Mackojć Krzysztof
148 · EL-MACKOJĆ
39 35 03:18:00 1973 Dyplom
POŁOŃSKI ANDRZEJ
413 · BIEGIEM RADOM!
40 36 03:18:14 1966 Dyplom
Suder Piotr
368
41 37 03:18:24 1978 Dyplom
Oszmałek Agata
473 · Snufkinbiega.wordpress.com / Snufkinbiega.wordpress.com
42 5 03:19:12 1986 Dyplom
Lipertowicz Sebastian
88 · LoveLasy
43 38 03:19:13 1983 Dyplom
Grzegorczyk Marcin
236 · Wolf Team
44 39 03:20:59 1988 Dyplom
Wujda Mirosław
83 · Erni Rulez / Erni Rulez
45 40 03:22:05 1975 Dyplom
Juszkiewicz Zbigniew
428
46 41 03:22:12 1966 Dyplom
Horodko Józef
75 · Zabiegani z Leśnej / Zabiegani z Leśnej
47 42 03:22:13 1962 Dyplom
Bacior Tomasz
270
48 43 03:23:38 1979 Dyplom
szeliński adam
427 · brak / Policja
49 44 03:24:02 1972 Dyplom
MYSZKOWSKI JAN
336 · 1958 / 1958
50 45 03:24:23 1958 Dyplom
Staniszczak Łukasz
113 · Staniszczak TEAM
51 46 03:24:28 1993 Dyplom
Mendyka Łukasz
411 · KB Aktywni Środa Wielkopolska
52 47 03:25:12 1986 Dyplom
Burzyński Przemysław
141 · Orange Polska
53 48 03:25:48 1973 Dyplom
Bukowski Ireneusz
224 · 1986 / 1986
54 49 03:26:00 1986 Dyplom
Kadziszewski Maciej
379
55 50 03:25:59 1964 Dyplom
Zembik Grzegorz
167 · Kb Hermes Gryfino / PGE GiEKSA DOLNA ODRA
56 51 03:26:16 1967 Dyplom
CZERWIŃSKI ARTUR
146 · ALFA SERVICE
57 52 03:26:29 1974 Dyplom
Podsiadło Adam
210
58 53 03:26:40 1981 Dyplom
Mirowski Blazej
200 · UKL Ósemka Police / Meelogic
59 54 03:26:52 1986 Dyplom
Zakrzewski Patryk
162 · Dominikanie
60 55 03:26:59 1978 Dyplom
Kozłowski Krzysztof
230
61 56 03:27:15 1982 Dyplom
Kordek Jan
157
62 57 03:27:12 1959 Dyplom
Witkowski Łukasz
111
63 58 03:27:27 1981 Dyplom
Augustyniak Mariusz
97
64 59 03:27:36 1972 Dyplom
Hryncewicz Wojciech
188
65 60 03:27:37 1975 Dyplom
Dorota Szymon
105
66 61 03:27:54 1980 Dyplom
Gałan Leszek
405
67 62 03:27:57 1963 Dyplom
Nowak Grzegorz Paweł
164 · parkrun poznań
68 63 03:28:13 1989 Dyplom
Filipczak Tomasz
171
69 64 03:28:14 1985 Dyplom
Murawska Wioletta
43
70 6 03:28:38 1969 Dyplom
Olejnik Przemek
191 · NIEZRZESZONY
71 65 03:28:41 1969 Dyplom
Wiśniewski Marcin
355
72 66 03:28:54 1976 Dyplom
Navas Montilla Carlos Hilario
351
73 67 03:29:14 1982 Dyplom
Fajfer Adrian
417
74 68 03:29:22 1987 Dyplom
Przybysz Marcin
400 · ALIEN TEAM
75 69 03:29:24 1982 Dyplom
Budzicz Paweł
54 · FREE RUN
76 70 03:29:59 1982 Dyplom
Chiżyk Krzysztof
186 · Nowe Warpno TRI
77 71 03:30:01 1976 Dyplom
Szotkowski Adam
199
78 72 03:30:20 1981 Dyplom
Kołodziejska Anita
92
79 7 03:30:38 1986 Dyplom
Pilarski Krzysztof
422 · KUJAWSKO-POMORSKIE
80 73 03:31:09 1980 Dyplom
Mielczarek Krystian
46 · Stargardzki Klub Morsów Mie...
81 74 03:31:05 1987 Dyplom
Agopsowicz Rafał
55 · Raz Szczecin
82 75 03:31:17 1976 Dyplom
Lewandowski Grzegorz
328 · Goleniow
83 76 03:31:13 1975 Dyplom
Janas Kacper
416 · Puszczyk Bukowy
84 77 03:31:19 1987 Dyplom
Bogdanowicz Zbgniew
449
85 78 03:31:26 1957 Dyplom
Gągalski Arkadiusz
181
86 79 03:32:02 1981 Dyplom
Pękała Piotr
26
87 80 03:32:04 1971 Dyplom
Rotkiewicz Marek
406 · Goggle PAE Team
88 81 03:32:19 1977 Dyplom
Andrzejczak Roman
206
89 82 03:32:17 1963 Dyplom
Marchlewski Adrian
377 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
90 83 03:32:25 1988 Dyplom
RÓG KRZYSZTOF
313
91 84 03:32:26 1972 Dyplom
Dziedziula Tomasz
393 · Granica Kościno
92 85 03:33:25 1986 Dyplom
Serwin Krzysztof
460 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
93 86 03:33:40 1980 Dyplom
Dębicki Mariusz
35 · Orange Polska / Orange Polska
94 87 03:34:32 1975 Dyplom
Ziobrowski Dawid
71 · USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE FINI...
95 88 03:34:53 1983 Dyplom
Wiśniewski Maciek
143
96 89 03:35:18 1982 Dyplom
Nielsen Michael Aagaard
397 · Praestoe loebberne / Michaels hegnservice
97 90 03:35:17 1960 Dyplom
Wołowicz Wojciech
70 · Puszczyk Bukowy
98 91 03:35:04 1987 Dyplom
Krawczyk Mateusz
12 · Ambasador Festiwalu Biegowe...
99 92 03:35:28 1991 Dyplom
CHENON Guillaume
194 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
100 93 03:35:43 1981 Dyplom