Tropem Wilczym 2020 - Dzieci Starsze 196,3m
Szczecin
· Bieg dla dzieci 196,3m
Zaloguj
Lista startowa
Informacje
Informacje
Wydarzenia
Wydarzenia
Rejestracja
Tropem Wilczym 2020 - Dzieci Starsze 196,3m
Tropem Wilczym 2020 - Dzieci Starsze 196,3m
2020-03-01
·
Szczecin
Drużyna:
AP Pogoń
brak
Centrum Mistrzostwa Sportowego
CKS SZCZECIN
CMS
Husaria Szczecin
Kobiece Bieganie
Kolarze z górki Ciśnij TEAM
Leniwe Buły Mierzyn
MKL Szczecin
MKS KUSY SZCZECIN
Monia Gym
Pogoń Prawobrzeże
Pomorzany
SMS Police
SP 10 Szczecin
SRH Monte Cassino
Słupska 9
TYTON
Ustowo
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Firma:
Uczestnik
Rocznik
Woroniak Zuzanna
74
·
Wieczorne Bieganie w Szczec...
2006
Haponiuk Weronika
59
2007
Truchan Vanessa
41
2007
Butryn Zuzanna
23
2008
GAPIŃSKI TYMOTEUSZ
73
2008
Gągol Oskar
66
2008
Grędziński Kacper
47
·
Kolarze z górki Ciśnij TEAM
2008
Landowska Ania
44
·
SMS Police
2008
Nowakowski Weronika
63
·
SRH Monte Cassino
2008
Pacuszka Maja
68
2008
Roman Wiktoria
43
·
Monia Gym
2008
Rudź Wiktoria
27
2008
Ruszewski Kacper
54
2008
Bugała Bartosz
18
·
CMS
2009
Gabińska Natasza
33
2009
Kowalczyk Filip
11
2009
Mliński Wiktor
19
2009
Niewadzik Aleksandra
64
·
Husaria Szczecin
2009
Parzych Oliwia
48
·
SP 10 Szczecin
2009
Południak Patryk
38
2009
Rychłowska Natasza
49
·
Leniwe Buły Mierzyn
2009
Sterna Alicja
51
2009
Urbaniak Kuba
22
2009
Witek Dominik
55
2009
Żarnicki Karol
15
2009
Blachani Gabriela
6
2010
Buczek Kacper
58
·
Słupska 9
2010
Cyganowski Maciej
50
2010
Janus oliwia
76
2010
Jóźwiak Aleksander
46
·
Pomorzany
2010
Kielsznia Michał
1
·
AP Pogoń
2010
Kornaus Tomasz
28
2010
Kowalska Weronika
12
2010
Kozłowska Alicja
60
·
MKL Szczecin
2010
Nowakowski Hubert
62
·
SRH Monte Cassino
2010
Pietrzak Mateusz
75
·
Pogoń Prawobrzeże
2010
Skwara Jakub
17
2010
Trych Dariusz
36
·
CKS SZCZECIN
2010
Cygiel Igor
45
2011
Cyktor Hanna
69
2011
Dzień Krzysztof
32
2011
Komsta Kacper
35
2011
Kozłowska Emilia
61
2011
Kozłowski Michał
67
2011
KRYSIŃSKI JAKUB
14
·
MKS KUSY SZCZECIN
2011
Prokop Wojciech
9
·
Centrum Mistrzostwa Sportowego
2011
Rychter Igor
70
2011
Sterna Wojciech
52
2011
Truchan Dominik
42
2011
Tuzimek Miłosz
7
2011
Tytoń Jakub
71
·
TYTON
2011
Witek Jagoda
56
2011
Żołnowska Amelia
65
·
Ustowo
2011
Buczek Marcel
57
·
Słupska 9
2012
Butryn Wiktoria
21
2012
Drzewiecki Tomasz
53
2012
Gabińska Nina
34
2012
Gonet Jaśmina
2
2012
Grochowska Emilia
40
2012
KACZMAREK WIKTORIA
31
·
Kobiece Bieganie
2012
Klimczak Kaja
39
2012
Kowalczyk Piotr
10
2012
Krzywiec michal
4
2012
Lechowicz Aleksandra
30
2012
Maj Hanna
13
2012
Margraf Gabriel
72
·
brak
2012
Pentela Zuzanna
29
2012
Rojewska Julia
37
2012
Rudź Anna
26
2012
Sochacki Jakub
24
2012
Szczerbicki Karol
5
·
SMS Police
2012
Tuzimek Bogusz
8
2012
Wiktorska Pola
25
2012
Wiśniewski Radosław
16
2012
Wójcik Laura
20
2012
Wrzeszcz Piotr
3
2012
0.02 s