Uczestnik Rocznik
Bagińska Monika
27 · Monia Gym
1976
Banasiewicz Zbigniew
74
1983
Bączyk Adam
45 · Monia Gym
1977
Bączyk Monika
44 · Monia Gym
1978
Bielecka Monika
26 · Aktywne Gryfino / TupTup Team
1978
Bobrowska Kinga
95 · Wkurw_Team
1995
Bondarczuk Michalina
70
1985
Charlej Ireneusz
48 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1972
Cieslak Adam
54
1962
Cieszyńska Marika
84 · Raz Szczecin
1991
Cieśla Agnieszka
7
1987
Cieślak Helana
55 · Legendary Power Szewc
1964
Dziwiszek Magdalena
13
1983
Fabisiak Małgorzata
24
1979
Fedyszyn Anna
23
1984
Gapiński Rafał
86 · ProGdar Marathon Team
1975
Gorszka Damian
71 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1997
Grochalska Agata
3
1968
Grzankowski Konrad
89 · Calypso Runners Team Szczecin
2000
Hałas Renata
69 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Haściło Krzysztof
35 · Gryfus Szczecin
1977
Hudecka Evelyn
49
1986
Anonim
93
1987
Jaksina Anna
38 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jarczewska Renata
72
1967
Jasinski Arkadiusz
52 · 1977
1977
Jaśkiewicz Katarzyna
39
1976
Jaworski Paweł
11 · CKS
1974
Kaczmarkiewicz Iwona
47 · Stargard Ja Się Nie Ścigam
1980
Kapczyńska Anna
51 · Monia Gym
1980
Kardaś Anna
6
1984
Karpienia Ewa
62 · KS ORKA
1969
kasprzykowska anna
73
1970
Kaźmierczak Norbert
25 · Aktywne Gryfino / TupTup Team
1976
KOLB Arkadiusz
92 · Arkadiusz KOLB
1979
KOLB Magdalena
91
1979
Komosa Agnieszka
1 · Gryfus Szczecin
1981
Kotla Marcin
17 · K Team
1981
Kowaleczko Michał
4 · Viking 88
1982
Kozioł Aneta
43 · Monia Gym
1984
Kruszewicz Aleksander
82 · Ampio Team
1976
Kruszewicz Dalida
81 · Ampio Team
1975
Krygier-Rosiak Monika
31 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1986
Krześniowski Marcin
22 · Rowerowy Załom
1978
Kurasińska Dorota
41 · Raz Szczecin/ Wieczorne Bie... / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Kurnatowska Magdalena
97 · śRUNdunia
1987
Kwaśniewska Patrycja
96 · śRUNdunia Szczecin
1981
Lasek Anna
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1975
Lewandowska Izabela
53
1976
Litwic Maciej
42
1985
Łoś Jarosław
56 · rusz4litery
1989
Maliszewski Piotr
2 · Raz Szczecin
1981
Małysa Marta
5 · Gryfus Szczecin
1981
Miłoszewicz Aleksandra
28 · Apptimia
1994
Miner Artur
19
1979
Morawiak Krzysztof
14 · Viking 88
1981
Morawiecka Magdalena
36
1990
Mućko Iwona
60 · Monia Gym
1980
Nadolny Przemysław
68 · HOŻA TEAM / Parkrun Szczecin / INTER-COPY Szczecin
1977
Onyśko Magdalena
37
1992
Opas Adam
30 · Raz Szczecin
1980
Pałamar Anna
80
1997
Pałamar Krzysztof
79
1967
Panaszek Elżbieta
16
1968
Pawelec Katarzyna
20 · śRUNdunia / 1981
1981
Pawlik Paweł
66
1980
Piotrowska Dorota
77 · Ampio Team
1979
Piotrowski Krzysztof
76 · Ampio Team
1977
Podhajna Agnieszka
33
1975
Popiół Izabela
67
1971
Protasiewicz Agnieszka
34
1979
Rasiak Katarzyna
9
1992
Rasiak Stanisław
83
1961
Reszke Agnieszka
57
1983
Rojewski Mateusz
12 · Lubię Jak Boli 2
1987
Roman Ewelina
50 · Monia Gym
1985
Różańska Justyna
98 · Zazbiegani
1982
Runo Ela
59 · Stargard. Ja się nie ścigam
1980
Ryczek Patrycja
90
1983
Anonim
100
1980
Anonim
99
1980
Seta Krysia
85
1986
Sieczkowski Michał
88 · KB Pionier Szczecin
1983
Siwak Łukasz
75
1989
Smoliński Roman
18 · Kocham Kijewo
1980
Stachowski Andrzej
61 · MoniaGym
1968
Stachurska Agata
10
1985
Stępień Adrian
15 · Marvel Team / PaneleŚwiata
1980
Szombierska Marta
21
1981
Tarnowska Joanna
8 · Gryfus Szczecin
1985
Tuzinek Grzegorz
65
1973
Wahn Przemysław
64
1983
Walus Artur
94 · Fairplay Towage Polska
1983
Wolska Marta
32
1982
woziwodzka jowita
87
1969
Zając Bożena
58
1962
zariczniak kamila
46 · Monia Gym
1986
Zemankiewicz Łukasz
63 · Kanał 6 am
1981
Ziółkowska Sylwia
29 · Puszczyk Bukowy
1973
Zych Elżbieta
78
1974