Uczestnik Rocznik
Brzozowska Martyna
66
2008
Buczek Kacper
60 · Słupska 9
2010
Bukowska Martyna
3
2006
Butryn Kacper
57
2006
Butryn Zuzanna
22
2008
Czeronko Jan
68
2011
Dąbrowski Dominik
41 · Linke Gold Team
2010
Dębowski Jakub
63 · EMEL Athletic
2009
Dobrucka Bianka
77
2009
Dziedzic Damian
32 · Fundacja MIERZ WYSOKO
2011
Dzień Krzysztof
12
2011
Gajda Karolina
28 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2009
GAPIŃSKI TYMOTEUSZ
72
2008
Gołubowicz Emilia
33
2011
Grędziński Kacper
5 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
2008
Gugałka Krzysztof
49
2008
Incerto Filip
46
2010
Jaczmiński Bartosz
59
2018
Jakubowski Kewin
19 · 12 Brygada Zmechaniziowana
2006
Janikowska Kamila
64
2010
Jóźwiak Aleksander
30 · Pomorzany
2010
Jóźwiak Daniel
29
2007
Kapłaniak Magdalena
18
2011
Karyń Julian
69
2008
Kizyma Mateusz
58
2007
Komsta Kacper
34
2011
Kopaniecki Jonatan
38
2010
Kornaus Tomasz
44
2010
Kościński Piotr
16 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
2006
Kowalczyk Filip
31
2009
Kowalska Weronika
36
2006
Kowalski Maksymilian
37
2007
KOZAK Nadia
15
2011
Kozłowska Aleksandra
75
2010
Kozłowska Alicja
39 · MKL Szczecin
2010
Kozłowska Anna
45
2008
Kozłowska Magdalena
76
2010
Kozłowski Michał
53
2011
Król Zofia
67
2009
KRUCZKOWSKI KACPER
74
2010
KRYSIŃSKI JAKUB
13 · Uks Mkl Szczecin
2011
Kwiatkowska Hania
11 · ssp.nr2 cks
2009
Lech Emilia
52 · SP 74
2010
Lech Remigiusz
50 · Pogoń Prawobrzeże 2006
2006
Lewicka Kaja
27 · LOL
2011
Madrak Piotr
2 · Hulk Team Police
2006
Maik Stanisław
25 · DKS Poziomkowa
2006
Mimier Grzegorz
51
2011
Minda Hubert
55 · Wieczorne Bieganie w Goleni...
2008
Mituła Antoni
7
2006
Mituła Karol
6
2009
Murawa Antoni
23
2008
Nagadowska Lena
42
2011
Napiórkowski Adam
20 · FizjoKIDS
2011
Nawojska Lena
24
2011
Niemcewicz Maria
73 · SP 53 Szczecin
2008
Obrocki Maciej
79
2008
Oszudek Artur
56
2009
Parzych Oliwia
14 · SP 10 Szczecin
2009
Południak Patryk
35
2009
Porankiewicz Hanna
43 · SP2 Gleniów
2009
Rewers Ania
1
2011
Roman Wiktoria
78 · Monia Gym
2008
Rózga Marcel
54 · Viking 88
2006
Sitek Lena
47
2010
Skowrońska Wiktoria
8
2007
Szcześniewski Mikołaj
65
2007
Szymczak Marek
40
2006
Targosinski Filip
21
2009
Targosińska Marcelinka
71
2006
Tuzimek Miłosz
70
2011
Walczyński Rafał
4 · Walus1980
2007
Wilczynski Jakub
61
2006
Wilczyński Bartosz
62
2008
WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA
17 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2011
Wolniak Michal
10 · sdp.nr2 cks
2008
Woroniak Zuzanna
26 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2006
Żarnicki Karol
48
2009
Żołnowska Amelia
9 · Ustowo
2011