Winter Challenge
Szczecin
· Zawody + warsztaty
Zaloguj
Lista startowa
Informacje
Informacje
Wydarzenia
Wydarzenia
Rejestracja
Winter Challenge
Winter Challenge
2023-01-28
·
Szczecin
Drużyna:
Extreme WOLF
brak
Dąbskie Morsowanie Foczki i Morsy
ExtremE Wolf
Fizjoterapia na kółkach
Foki Pyrzyce
Kobiece Bieganie
Krejzi ślimaki
Lumberjacks Cross Garage Koszalin
Master Transport
Morsy Kórnik
Neuromorsaki
Pyrzyce Biegają
Ruska Bania
SKM MIEDWIANIE
Supermors
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wild Horse Zurich
Żelka
Firma:
AT-WORK SP. Z O.O.
brak
Fizjoterapia na kółkach
Master Transport Oskar Frydrykiewicz
Pimaron Sp. z o.o. Sp. K
REHBET
Wild Horse & Crazy Bear Productions Ltd.
Żelka
Uczestnik
Rocznik
Bodnar Zbigniew
49
·
ExtremE Wolf
1948
Bogumiła Bogumiła
16
·
Morsy Kórnik
1963
Borycki Jakub
55
·
1996
Buryta Beata
56
·
/
REHBET
1975
Cezary Cezary
27
·
1968
Chmiel Marta
8
·
1976
Dębczyński Michał
43
·
Wild Horse Zurich
/
Wild Horse & Crazy Bear Pro...
1981
Dłuska Agnieszka
35
·
Dąbskie Morsowanie Foczki i...
1982
Drozd Krzysztof
10
·
1977
Falarz Katarzyna
20
·
1999
Frączyk Hubert
52
·
Neuromorsaki
1989
Frydrykiewicz Oskar
44
·
Master Transport
/
Master Transport Oskar Fryd...
1994
Gacioch Adrian
63
·
1986
Gadomska Julia
28
·
2001
Głębocki Adam
33
·
1995
Gontarz Artur
22
·
1973
Hajdamowicz Irena
21
·
1956
Hajdukiewicz Katarzyna
4
·
1983
Hinc Krzysztof
26
·
Supermors
1978
Imbierski Tobiasz
5
·
Lumberjacks Cross Garage Ko...
1992
Kaczmarek Arletta
51
·
Neuromorsaki
1969
Karpeta Darek
25
·
Supermors
1974
Klimek Anna
34
·
1986
Kobylnik Agata
14
·
Kobiece Bieganie
/
Fizjoterapia na kółkach
1981
Kołtun Wojtek
23
·
Wieczorne Bieganie w Szczec...
1971
Kucharczyk Katarzyna
9
·
Fizjoterapia na kółkach
1981
Kurzyńska Sylwia
58
·
1992
Kuźmin-Smalc Krystyna
12
1973
Kuźmińska Weronika
48
·
2000
Kwiatkowski Emil
17
·
1959
Lazarek-Janowska Magdalena
11
·
1983
Lew Piotr
2
·
Extreme WOLF
/
AT-WORK SP. Z O.O.
1976
Lewa Elena
50
·
Neuromorsaki
1974
Lewens Roger
59
·
Ruska Bania
/
Pimaron Sp. z o.o. Sp. K
1985
Małolepszy Dawid
24
·
brak
/
brak
1997
Marmura Tomasz
45
·
SKM MIEDWIANIE
1985
Mikiciuk Michał
39
·
Żelka
/
Żelka
1998
Nawrocki Zdzisław
46
·
Ruska Bania
1964
Nowak Monika
32
·
Dąbskie Morsowanie Foczki i...
1984
Nowak Paulina
47
·
1988
Pawłowski Łukasz
42
·
1992
Petrenko Olga
40
·
Ruska Bania
1989
Pietrzak Jacek
30
·
1971
Roguski Jacek
29
1973
Sadowska Kamila
7
·
1980
Sak Paulina
18
·
1986
Schulz Magdalena
19
1997
Siemek Anna
65
·
1980
Słonina Damian
38
·
Żelka
/
Żelka
1987
Starodub Yaroslav
41
·
Ruska Bania
1993
Szeremeta Mariusz
36
·
1979
Tulin Marek
31
·
1989
Tumasz Cezary
60
·
Pyrzyce Biegają
1990
Tumasz Karolina
61
·
Foki Pyrzyce
1993
Utracki Bartosz
53
·
1994
Wachowiec Olga
66
·
1997
Walukiewicz Magdalena
13
·
Krejzi ślimaki
1981
Wandyszewska Barbara
57
·
1978
Widajewicz Krzysztof
15
·
1962
Wierzbiński Marek
3
·
1987
Anonim
62
·
1986
Włodarczyk Przemysław
54
·
1994
Wójt-Urbaniak Karolina
6
·
1981
Wrzesień Szymon
1
·
1988
Ziemięcki Waldemar
37
·
Dąbskie Morsowanie Foczki i...
1974
Zubko Iryna
64
·
1982
0.02 s