1 / 5
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamowicz Daniel
177 · KB PIONIER / KB PIONIER
47 46 00:19:42 1984
Adamski Paweł
156
61 59 00:20:15 1988
Albert Damian
214 · Fizjobiegacze Szczecin
63 61 00:20:27 1985
Ampuła Paweł
64
387 234 00:30:51 1979
Andrzejczak Roman
258
52 51 00:19:57 1963
Andrzejewska Sylwia
393
406 170 00:32:25 1989
Babiński SŁAWEK
483 · Hanmon / Hanmon
153 130 00:22:52 1974
Bacior Tomasz
351
104 93 00:21:39 1979
Banach Aleksandra
302
211 50 00:24:46 1993
Banasiak Andrzej
96
394 236 00:31:18 1974
Banaszczyk Adrian
51 · DEMBOWE-NIEDŹWIEDZIE
235 174 00:25:27 1985
Baranowski Wojciech
370 · Team Kopeć
8 8 00:17:16 1985
Barański Przemysław
244 · MLUKS Trzebiatów / MLUKS Trzebiatów
7 7 00:17:12 1993
Baszak Weronika
247
147 22 00:22:41 2000
Bejster Przemysław
162 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
251 185 00:25:47 1958
Białek Paweł
84 · Kb Hermes Gryfino
79 74 00:20:52 1991
Białkowska Katarzyna
75 · przystań na kawę
227 58 00:25:16 1977
Bieganski Tomasz
380
196 156 00:24:13 1982
Biegański Piotr
207
330 215 00:28:18 1986
Bila Olga
336
355 130 00:29:25 1986
Bilski Sławek
251 · SKS Husaria
158 134 00:22:54 1981
Birger Agata
225
373 142 00:30:08 1984
BŁASIAK RADOSŁAW
472
350 224 00:28:50 1975
Bodnarczuk Dominik
330
139 118 00:22:35 2004
Bodnarczuk Iwona
278
277 83 00:26:25 1978
Bodnarczuk Tomasz
279 · Ruchowa Pasja
38 37 00:19:24 1979
Bogdański Jakub
105
326 213 00:27:53 1990
Bogusz Daniel
288
390 235 00:31:05 1993
Boniecki Dariusz
57 · ParunMedic
367 230 00:29:38 1983
Boratyńska Agnieszka
9
273 80 00:26:27 1977
Borecki Wojtek
29 · OPP Szczecin / Perio Dental Clinic
194 154 00:23:53 1984
Borg Norbert
398 · HQ MNC NE
19 18 00:18:29 1980
Borkowski Krzysztof
53
323 210 00:27:51 1977
Borowy Krzysztof
88
58 57 00:20:06 1996
Borto Witold
226
- - - 1969
Borzym Małgorzata
194
215 52 00:25:01 1984
Brasch, Neu Dietrich
166 · DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL / Runningjunkie
344 222 00:28:41 1948
Brendel Magda
371
- - - 1983
Broniewicz Paweł
66
157 133 00:22:47 1994
Broniszewski Jakub
186
319 208 00:27:39 1996
Brożyna Miłosz
327 · On Run Crew Poland
60 58 00:20:18 1993
Buczynski Adrian
106
343 221 00:28:57 1974
Bulińska Małgorzata
378
438 195 00:37:54 1991
Anonim
390 · Kb Hermes Gryfino
15 14 00:18:23 1989
Burek Andrzej
369 · 100 Marathon Club Polska
250 184 00:25:52 1952
Anonim
337
148 126 00:22:37 1988
Anonim
356
285 196 00:26:35 1988
Charęza Marcin
111 · Zawadzkiego Szczecin
172 141 00:23:18 1980
Chiżyk Krzysztof
126 · Nowe Warpno TRI
9 9 00:17:31 1976
Chojnacka Małgorzata
49
421 184 00:34:13 1995
Chojnacka Małgorzata
285
- - - 1995
Chojnacka Małgorzata
49
421 184 00:34:13 1995
Chojnacka Małgorzata
285
- - - 1995
Chojnacki Krzysztof
47
422 238 00:34:12 1995
Chojnacki Krzysztof
284
120 106 00:21:58 1995
Chojnacki Krzysztof
47
422 238 00:34:12 1995
Chojnacki Krzysztof
284
120 106 00:21:58 1995
Chruściński Kacper
213 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1 1 00:15:46 1992
Chyba Konrad
321
138 117 00:22:35 1992
Cieszyński Wojciech
437 · Delf Gryfino
73 68 00:20:38 1978
Ciuruś Emilia
184
269 78 00:26:21 1984
Ciurzyńska Katarzyna
386 · mojeBezrzecze.pl
432 190 00:36:06 1980
Ciurzyńska Marianna
387 · mojeBezrzecze.pl
430 189 00:36:03 2006
Ciurzyński Adam
379 · mojeBezrzecze.pl
94 86 00:21:23 1978
Cyganowska Ewa
400 · Ewa Cyganowska
361 133 00:29:32 1981
Czarnojan Maciej
209
245 179 00:25:40 1991
Czosnowski Krzysztof
326 · Kb Hermes Gryfino
12 12 00:18:03 1978
Czuba Emilia
219
207 46 00:24:43 1984
Czyżewska Lucyna
236 · KuCzyki
337 121 00:28:24 1980
Dajczak Aldona
384
418 181 00:33:51 1991
Darda Maciej
475
133 115 00:22:13 1987
Darda Tomasz
358
74 69 00:20:32 1989
Darul Artur
71 · Oddział Żandarmerii Wojskow...
118 104 00:22:03 1972
Dąbrowska Aleksandra
157
321 113 00:27:45 1977
Dąbrowska Dagna
159 · Delf Gryfino
124 15 00:22:08 2005
Dąbrowska Maura
160 · Delf Gryfino
408 172 00:32:47 2008
Dąbrowski Szymon
346
222 166 00:24:59 1993
Deneko Maciej
154 · Sprint Logistyka Polska / Sprint Logistyka Polska
240 176 00:25:29 1978
Detmer Łukasz
48 · Dominikanie
- - - 1986
Dmochowski Robert
471
258 189 00:26:05 1982
Dominiak Anna
85
239 64 00:25:40 1981
Dominiak Kamil
37 · Trigym Szczecin
- - - 1983
Downarowicz Igor
464
293 200 00:26:54 1995
Anonim
7 ·
- - - 1987
Drozdowska Agata
407
- - - 1981
Drzewiecka Agnieszka
312 · Biegacze Świnoujście
243 66 00:25:39 1971
Drzewiecki Arkadiusz
313 · Biegacze Świnoujście
122 108 00:21:57 1966
Dubas Tatiana
277
415 178 00:33:58 1971
Duda Monika
191 · Raz Szczecin
95 9 00:21:26 1978
Dul Magdalena
367 · Kb Hermes Gryfino
210 49 00:24:46 1977
DUMA MAŁGORZATA
103 · Kobiece Bieganie
374 143 00:30:06 1972
Durka Aleksandra
408
411 174 00:33:07 1986
DUSZA ANNA
12 · Szczecińskie Centrum Trenin...
420 183 00:34:02 1969
Dzięcioł Kasia
16
376 145 00:30:11 1983
Dzikowski Remigiusz
418
43 42 00:19:35 1978
Dziwisz Bogusława
201 · HOŻA TEAM SkyRunners
353 129 00:29:07 1971
Elbińska-Krawczuk Monika
310 · Biegacze Świnoujście
413 176 00:33:16 1977
Fisher Maksymilian
200
232 172 00:25:26 1989
Fladzinski Bartłomiej
402
305 205 00:27:27 1991
Anonim
419
195 155 00:23:55 1986