Ośno 1/8 Ironman

Informations Registration

Uczestnik Rocznik
APANOWICZ BARTOSZ
87
1989
Bartkowski Radoslaw
80 · TriBar
1982
Bialy Marcin
78 · Souly.pl / Souly.pl
1984
Bobrowicz Artur
54 · Rozbiegany Goleniów
1984
Borek Adam
32
1990
Dębowski Marek
4 · BeCYKL Sulęcin / Radio SOK Sulęcin
1983
Doleżek Agnieszka
45 · WBWSzczecinie
1982
Donigiewicz Gosia
70 · CZAS APOKALIPSY
1979
Dubiec Iga
88 · KS Kasztelanka MMS Triathlo...
2002
dutczak Wojciech
31
1983
Dziedzic Paweł
79
1980
Fiedot Filip
73
1997
Fita Roman
75 · bez klubu / brak
1954
Flaszyński Mateusz
19
1991
Garczyk Ewelina
71 · Morsy Ośno Lubuskie
1982
Grędziński Artur
20 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
1978
Grzelak Kacper
38
2001
Gurgul Michał
8 · Patriodzik Triathlon Team
1992
Hauke Krzysztof
74
1987
Jackowski Daniel
55 · Maszynka team
1989
JAKUBOWSKI PIOTR
89 · Sąsiedzka Wataha / Osoba prywatna
1972
Jaszkul Wojciech
62
1988
Jaworski Marcin
13
1989
Jodko Paweł
61 · Jodko Brothers Running Team
1979
Jodko Piotr
58 · Jodko Brothers Running Team
1979
Juvonen Milja
82
1994
Kacprzyk Sylwia
44
1986
Kapturska Anna
90 · Go2Tri Szczecin
1979
Karpienia Ewa
47 · KS ORKA
1969
Kochańska Cecylia
10 · Morsy Ośno Lubuskie
1992
Kochański Piotr
11
1991
Kos Dariusz
46
1981
Kos Tomasz
51
1982
Kowalski Maciej
21 · Morsy Ośno Lubuskie
1975
Kozłowski Stanisław
25
1965
Krzyzanowski Marek
23
1963
Krzyżek Michał
76 · SanFilippo Team
1983
Kulka Łukasz
40 · Sąsiedzka Wataha
1985
Kurasiński Jakub
84 · SeeCom Team
1977
Kuraszkiewicz Dawid
56
1991
Kuś Adam
28 · UKS Cityzen_/BE3
1997
Lech Jarek
66
1975
Lenc Karolina
14
1993
Leszczyński Michał
12 · Syberian Husky Team
1978
Lewandowski Mateusz
57
1989
Lichocka Agata
24
1983
Lukoszek Patryk
17
1990
Łyszczak Roman
77
1966
Malachowska Joanna
48
1979
Malinowski Bartosz
59 · Pędzące Maliny
1979
Marcinkowska Eliza
83 · SZWLA/trirun
1978
Marcinkowski Michał
85
1970
Masłowski Marcin
29 · parkrun Gorzów
1976
Matla-Fink Monika
22 · Morsy Ośno Lubuskie / Morsy Ośno Lubuskie
1984
Matluch Piotr
36 · A-T / A-T
1974
Michalak Ania
65
1973
Miler Przemysław
15 · KWP Szczecin
1975
Misiukiewicz Adam
6 · Patriodzik Triathlon Team
1994
Misiukiewicz Arek
2 · Patriodzik Triathlon Team
1992
Olechnowicz-Bartkowska Hanna
81 · TriBar
1979
Olejnik Wiktoria
63
1994
Oleksiuk Przemysław
30
1991
Otocki Daniel
72
1996
Pawlak Piotr
18 · PKO Bank Polski / PKO Bank Polski
1975
Pysiak Damian
1
1980
Rachlewicz Ryszard
3 · Chantrel / Chantrel
1962
Radys Paulina
53
1990
Rud Martyna
52 · REHAkompleks
1994
Ryś Jerzy
41 · Ronin team
1987
Rzeźnik Przemysław
67 · EDITEAM Zgorzelec
1993
Słota Renata
64 · VANILLA MTB TEAM Świebodzin
1981
Szombierska Monika
35
1985
Szombierski Robert
34 · Tri Aktywni Lubsko
1984
Szurmiej Piotr
68 · VITADENT Clinic
1987
Szymański Sebastian
43 · 1983
1983
Tajduś Maciej
91
1986
Talkowska Magdalena
50
1983
Tatarewicz Karina
26
1975
Truszkowski Michał
42 · Ronin team / Gabinet Weterynaryjny GRYF
1987
Voigt Juana
5
1988
Wagner Viktoria
60 · TSG grün-weiß möser e.v.
1990
Walczak Robert
16 · Cytadela by Night / Cytadela by Night
1980
Wieja Szymon
37 · Kwaśny Anyż
1978
Wysocki Tomasz
69
1997
Zamrzycki Leszek
9 · BBL Gorzów Wlkp
1957
Zaremba Marek
49 · Go2Tri
1981
Zawadzki Szczepan
27
1981
ZAWALSKI Krzysztof
33 · Tri35
1978
Zdanowska Joanna
86 · enduhub.com
1975
Żukowski Karol
39
1986
Żurawska Wioletta
7
1976