Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
478 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Barsch Cathrin
472 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
2009
Barsch Detlef
473 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
1967
Barsch Jenny
474 · Universität Potsdam
2000
Blum Jelle
463 · Sportclub Laage
2010
Blum Liina
464 · SC Laage
2008
Boldt Chiara Chantal
471 · SC Laage
2006
Boldt Pia Joelina
447 · SC Laage
2010
Bujnowska Anita
425
1990
Chruściński Kacper
439 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1992
Dobosz Jerry
445 · KenyanRUN.com
1972
Dziadecka Joanna
431 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1970
Funke Matti
469 · SV Einheit Ueckermünde
2011
Gołubowicz Daniel
414 · / Enea Operator Sp. z o. o.
1982
Górska Agnieszka
440 · Szalone Wilczyce
1976
Greiner-Mai Fabian
452 · SV Einheit Ueckermünde
2010
Greiner-Mai Frank
457 · SV Einheit Ueckermünde
1967
HAJDUK MACIEJ
409 · Niebko Terror
1977
Hannig Colin-Noah
465 · SV Einheit Ueckermünde
2007
Hawrylak Marcin
417 · Drużyna Korczaka/14ZBOT/142...
1969
Hłąd Daria
441 ·
1988
Jaksina Anna
427 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubiak Anna
422 · Raz Szczecin
1969
Jarczewska Renata
426
1967
Jasinski Arkadiusz
400 · 1977
1977
Jaśkiewicz Katarzyna
419 · Raz Szczecin
1976
Jelitte Niclas
453 · SV Einheit Ueckermünde
2008
Kadow Emily
466 · SV Einheit Ueckermünde
2008
Kamiński Roman
432 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
1956
Kępka Karol
424 · Ampio Team / Ampio
1993
Kłaczkiewicz Alicja
404 · RUN FOR FUN SZCZECIN
1985
Kowal Tomasz
481 · Fizjobiegacze Szczecin
1975
Krużyński Mariusz
420 ·
1991
Krześniowski Marcin
405 · Rowerowy Załom / RAZ SZCZECIN
1978
Kuchta Piotr
415 · KB Pionier Szczecin
1988
Kurasińska Dorota
428 · Raz Szczecin / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Landrock Tom
458 · SV Einheit Ueckermünde
1993
Lemańska Maja
451 · MKS Kusy Szczecin
2007
Łobodzińska Wanda
429 · Raz Szczecin
1957
Łubian Małgorzata
402 · Rowerowy Załom
1980
Łukojć Bernadetta
412
1971
Majchrowska Magdalena
406
1986
Małodobry Krzysztof
413 · BARLINEK
1966
Matuszewska Edyta
442 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1977
Miekley Martin
459 · SV Einheit Ueckermünde
1990
Minorowicz Paweł
443
1988
Natalczyk Ewelina
418
1985
Nowek Agnieszka
444 · Raz Szczecin
1986
Ochnio Marta
410
1968
Olesiuk Bartosz
449 · MKS Kusy Szczecin
2008
Olesiuk Tymoteusz
448 · MKS Kusy Szczecin
2010
Ostertag Erik
461 · SC Laage
2011
Ostertag Florentine
460 · SC Laage
2009
Perwenis Gabriela
434 · Ruchowa Akademia Zdrowia
2006
Piepke Lara
462 · SC Laage
2009
Pietaś Sława
436 · Szalone Wilczyce
1960
Pokorski Daniel
433
2005
Raith Lennox
446 · Sportclub Laage
2009
Rieck Toni
467 · SV Einheit Ueckermünde
2012
Schaffranke Max
468 · SV Einheit Ueckermünde
2010
Schultz Emma
454 · SV Einheit Ueckermünde
2010
Siwak Łukasz
437 ·
1989
Skórski Stanisław
450 · Raz Szczecin
1954
Stachowicz-Hawrylak Sylwia
408 · Zachpomorskie Centrum Onkol...
1972
Stage Adele
455 · SV Einheit Ueckermünde
2014
Strojny Joanna
480 · Raz Szczecin
1970
Szlarb Paweł
479 · Raz Szczecin
1964
Anonim
423
1990
Szych Robert
475 · Raz Szczecin
1971
Szych Sebastian
476 · Szczecińska akademia motoryki
1991
Szymczak Magdalena
401 ·
1989
Tesch Lysanne
470 · SV Einheit Ueckermünde
2011
Tokarski Rafał
430 · Raz Szczecin
1967
Tomaszewska Barbara
407
1958
Tomaszewska Beata
403 · Hulk Team Police
1986
Tryczyk Agnieszka
416 · Raz Szczecin
1982
Wesołowski Marcin
438 · OBSESJA BIAGANIA
1984
Wojtasik Amelia
411
2009
Woroniak Zuzanna
421 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2006
Woźniewska Grażyna
435 · Szalone Wilczyce
1962
Zerwinski Liam
456 · SV Einheit Ueckermünde
2007
Żytkowiak Michał
477 · Raz Szczecin
1983