1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adrian Adrian
60 · Morsy Roskilde
1994
Aleksandrowicz Joanna
37
1981
Bagińska Laura
82 · Szczeciński klub rowerowy G...
1991
Bandyszewski Przemysław
144
1988
Barczyk Krzysztof
142
1985
Bareja Mariusz
109 · Beactivetrucker / Reinert Logistic
1992
Basiak Katarzyna
34
1973
Białkowska Katarzyna
119 · przystań na kawę
1977
Bober Martyna
29 · bobrzaki
1985
Anonim
103
1993
Bodnar Zbigniew
11 · Bieg Korczaka
1948
Borkowski Krzysztof
76
1977
Bronczyk Andrzej
89
1984
Bryl Wojciech
90
1983
Brzozowski Marcin
46 · Morsy Roskilde
1984
Buczyński Witold
87
1980
budnicki grzegorz
81
1986
Bykowski Piotr
21 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Chrobocińska Elżbieta
68
1966
Czerwiński Dariusz
18 · LoveLasy
1969
Czuba Emilia
96
1984
Czuja Piotr
62
1973
Czwójdzińska Elżbieta
117 · Stonoga
1973
Dadeło Katarzyna
108
1985
Daleszyński Michał
78 · ŁĘKNA KRÓL
1980
Dąbro Anna
150 · Fizjoana / Fizjoana
1994
Demkowicz Edyta
59 · Wegas wolin
1971
Demkowicz Ireneusz
52 · Wegas wolin
1969
Diablica Magdalena
140
2009
Domanski Andrzej
57 · Morsy Roskilde
1979
Dombrzańska Aneta
126
2009
Dubiel Adam
98
1969
Dziwosz Anna
95 · Kobiece Bieganie
1979
Fijałkowska Aleksandra
6 · Wilczy MROK
1980
Fijałkowski Karol
5 · Wilczy MROK
1980
Finkowiat - Szymczak Katarzyna
112 · Farty Puszczy
1986
Fręch Radosław
56
1980
Gerej-Sławińska Małgorzata
97 · Moczylskie Diablice
1976
Glina Rafał
85
1979
Godleś Łukasz
79
1980
Górecka-Pawlak Edyta
7
1986
Grondke-Trąbska Justyna
137 · Aesthetic J.G.T.
1985
Hałas Renata
104 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Harłukowicz Krzysztof
143 · ExtremE Wolf
1976
Heddergott Kasia
25 · Jedwabiści
1974
Hetmański Arek
2 · LoveLasy
1982
Hyży Krzysztof
121 · Piwne Brzuszki Race Team
1979
Ignacenko Adrian
30 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1990
Ignacenko Łukasz
31 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1991
Ilnicki Samuel
55 · Morsy Roskilde
1990
Jakubik Anna
14 · Husaria Szczecin
1991
Jakubiszyn Mariusz
92 · Crosstreningmysliborz
1977
Jankowska-Szemraj Marta
73 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
1984
JÓŹWICKA ANETA
50 · Wataha hahahaha
1973
Kaciupa Agnieszka
83 · Wierzbicki Running Project
1976
Kacperski Kamil
88 · Drabieżne Wilko-Wyje - LZS ...
1990
Kaczmarek Arleta
138 · Kobiece Bieganie
1981
Kaczmarek Monika
101 · WF OCR Team Kostrzyn nad Odrą
1985
Kamil Polechonski
64 · Osemkowa petarda
1979
Kazmierczak Sylwia
39 · Dzikie babki
1980
Kimak Radosław
54 · Arkona
1976
Klimek Paweł
48 · Wataha hahahaha
1980
Klusek Grzegorz
84 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1970
KOBIELA ANNA
120 · Stonoga
1991
Konratowska Ola
99 · Termoorganika
1980
Korabiusz Maciej
47 · Osemkowa petarda
1980
Koszowski Przemysław
107 · Kalmar Stargardzki Klub Morsów
1995
Kowaleczko Michał
72 · Viking 88
1982
Kozłowska Paulina
149 · ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARD
1979
Krępa Agnieszka
106 · ExtremE Wolf
1985
Anonim
91
1987
kruglak anna
15 · Husaria Szczecin
1976
Krzemiński Paweł
132 · Hamilton Team
1992
Kubicka Karolina
74
1987
kudra grażyna
33 · Morsole Szczecin
1959
Lebioda Alicja
24
1980
Lewandowska Anna
130 · Hells Heaven Szczecin
1976
Liwuś-Łapińska Asia
86 · Niezdiagnozowani W Szale
1986
Łagodzicz-Stachura Justyna
40 · Jedwabiści
1983
Łebkowski Karol
10 · Wilki z Ciechocinka
1980
MAGDA CEZARY
22 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1966
Malec Pawel
133 · Hamilton Team
1995
Malinowska Magdalena
122 · Marsy Roskilde
1982
Małkowska Ewa
38 · Dzikie babki
1976
Małocha Klaudyna
124
2003
Mielniczuk Ewa
77
1978
Miluch Bartłomiej
69 · Drabieżne Wilko-Wyje - LZS ... / LZS DOBRA
1977
Morawiak Krzysztof
147 · Viking 88
1981
Moskwa Arkadiusz
93 · Leśne Ścierwa
1979
Mytych Ilona
131 · Hamilton Team
1991
Narejko Paweł
151
1992
Niche Iwona
139
2009
Nierzwicki Krzysztof
32
1992
Ogrodziński Przemysław
53 · Arkona
1982
Oleś Marta
135 · Hamilton Team
1992
Paciorek Wioletta
115 · Morsy Roskilde.dk
1975
Paluszyńska Malgorzata
36
1969
Panasiuk Sambor
42 · Ruska Bania
1988
Paulina Kozłowska-Baniak
13 · Lux Torpedy
1978
Perrot Magdalena
12 · Wilki z Ciechocinka
1979