Uczestnik Rocznik
Bartnik Pawel
65 · RAz
1959
Biedrzyński Roman
16
1984
Blum Jeaninne
77 · SC Laage
1979
Blum Stephan
78 · SC Laage
1970
Bodnar Zbigniew
46 · ExtremE Wolf
1948
Brykczyński Filip
42 · Raz Szczecin
2004
Chruściński Kacper
31 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1992
Desz Sebastian
35
1989
Duda Monika
41 · Raz Szczecin
1978
Falarz Katarzyna
30 ·
1999
Fiehn Heinz
70 · SV Einheit Ueckermünde
2006
Gembicka Małgorzata
7 · Wilki z Ciechocinka
1981
Göllnitz Juliane
56 · SC Laage
2006
Göllnitz Olaf
57 · SC Laage / Göllnitz Umwelttechnik GmbH
1969
Gołubowicz Daniel
14 · / Enea Operator Sp. z o. o.
1982
Gołubowicz Marzena
19 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Górska Agnieszka
48 · Szalone Wilczyce
1976
Greiner-Mai Fabian
68 · SV Einheit Ueckermünde
2010
Greiner-Mai Frank
71 · SV Einheit Ueckermünde
1967
HAJDUK MACIEJ
2 · Niebko Terror
1977
Haman Kacper
21 ·
1985
Hawrylak Marcin
17 · Drużyna Korczaka/14ZBOT/142...
1969
Jaksina Anna
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubiak Anna
25 · Raz Szczecin
1969
Jarczewska Renata
38
1967
Jasinski Arkadiusz
5 · 1977
1977
Kędziora Piotr
20
1989
Kępka Karol
28 · Ampio Team / Ampio
1993
Kłaczkiewicz Alicja
6 · RUN FOR FUN SZCZECIN
1985
Koch Denise
58 · SC Laage
2006
Koch Vanessa
59 · SC Laage
2008
Korell Klaus
79 · just crazy
1959
Krużyński Mariusz
27 ·
1991
Krześniowski Marcin
10 · Rowerowy Załom / RAZ SZCZECIN
1978
Krzywania Helena
84 ·
1983
Kuchta Piotr
18 · KB Pionier Szczecin
1988
Kurasińska Dorota
87 · Raz Szczecin / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Landrock Tom
72 · SV Einheit Ueckermünde
1993
Liesegang Sarah
53 · SC Laage
1990
Lomanowska Wioleta
82 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
1983
Łebkowski Karol
8 · Wilki z Ciechocinka
1980
Majchrowska Magdalena
22
1986
Małodobry Krzysztof
11 · BARLINEK
1966
Matuszewska Edyta
49 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1977
Menge Jan
63 · SC Laage
1977
Miekley Martin
74 · SV Einheit Ueckermünde
1990
Minorowicz Paweł
52
1988
Morawiecka Magdalena
36
1990
Murr Sandra
75 · SC Laage
1982
Natalczyk Ewelina
26
1985
Ochnio Marta
13
1968
Orlon Barbara
15 · Bieg Korczaka
1970
Ostertag Steffen
76 · SC Laage
1966
Perrot Magdalena
33 · Alemnietojara
1979
Pommerehne Lena
60 · Sportclub Laage
2005
Pommerehne Paula
61 · sportclub laagw
2007
Pommerehne Sophie
62 · Sportclub Laage
2005
Popiół Izabela
45
1971
Przybysz Marcin
85 ·
1978
Przybysz Tamara
86 ·
1976
Raith Joelina
55 · Sportclub Laage
2003
Raith Marcel
54 · Sportclub Laage
1982
Reinholdt Ole
66 · SC Laage
1992
Ritter Beate
80 · just crazy
1961
Rudzewicz Mariusz
32
1984
Rutkowski Patryk
37
1990
Schliepat Dietmar
73 · SV Einheit Ueckermünde
1955
Schultz Alexandra
81 · SV Einheit Ueckermünde
2008
Schulz Magdalena
50
1997
Schunemann Ramona
67 · SC Laage
1984
Semeniuk Igor
83 · Semeniuk Interior Design
1977
Siwak Łukasz
34 ·
1989
Szalewicz Małgorzata
1 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1966
Anonim
24
1990
Szymczak Magdalena
3 ·
1989
Tomaszewska Barbara
12
1958
Tomaszewska Beata
4 · Hulk Team Police
1986
Troć Daniel
43 · Raz Szczecin
2000
Wasilewski Andrzej
51 · Wilki z Ciechocinka
1978
Wesołowski Marcin
47 · OBSESJA BIAGANIA
1984
Wittenburg Manuela
64 · SC Laage
1984
Wojtasik Amelia
23
2009
Woźniewska Grażyna
44 · Szalone Wilczyce
1962
Wrębiak Dariusz
9 · Raz Szczecin
1974
Zakrzewska Sylwia
29 · FSD RUN DREZDENKO
1986
Zemankiewicz Łukasz
39 · Kanał 6 am
1981
Zerwinski Liam
69 · SV Einheit Ueckermünde
2007