Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Wasilewski Andrzej
51 · Wilki z Ciechocinka
1 1 10:06:30 1978 Dyplom
Troć Daniel
43 · Raz Szczecin
2 2 10:23:24 2000 Dyplom
Kuchta Piotr
18 · KB Pionier Szczecin
3 3 10:50:07 1988 Dyplom
Kędziora Piotr
20
4 4 11:15:59 1989 Dyplom
Raith Marcel
54 · Sportclub Laage
5 5 11:40:59 1982 Dyplom
Landrock Tom
72 · SV Einheit Ueckermünde
6 6 11:58:59 1993 Dyplom
Göllnitz Juliane
56 · SC Laage
7 1 12:37:29 2006 Dyplom
Menge Jan
63 · SC Laage
8 7 12:41:47 1977 Dyplom
Raith Joelina
55 · Sportclub Laage
9 2 12:51:05 2003 Dyplom
Pommerehne Sophie
62 · Sportclub Laage
10 3 12:51:48 2005 Dyplom
Jasinski Arkadiusz
5 · / 1977
11 8 12:51:59 1967 Dyplom
Murr Sandra
75 · SC Laage
12 4 12:57:45 1982 Dyplom
Pommerehne Lena
60 · Sportclub Laage
13 5 12:58:15 2005 Dyplom
Pommerehne Paula
61 · sportclub laagw
14 6 12:59:06 2007 Dyplom
Duda Monika
41 · Raz Szczecin
15 7 13:04:09 1978 Dyplom
Koch Vanessa
59 · SC Laage
16 8 13:09:59 2008 Dyplom
Hawrylak Marcin
17 · Drużyna Korczaka
17 9 13:10:59 1969 Dyplom
Gołubowicz Daniel
14 · / Enea Operator Sp. z o. o.
18 10 13:28:44 1982 Dyplom
Lemańska Maja
88 · MKS Kusy Szczecin
19 9 13:29:59 2007 Dyplom
Koch Denise
58 · SC Laage
20 10 13:35:20 2006 Dyplom
Biedrzyński Roman
16
21 11 13:43:47 1984 Dyplom
Ostertag Steffen
76 · SC Laage
22 12 13:51:05 1966 Dyplom
Rudzewicz Mariusz
32
23 13 14:19:14 1984 Dyplom
Zemankiewicz Łukasz
39 · Kanał 6 am
24 14 14:21:59 1981 Dyplom
Greiner-Mai Frank
71 · SV Einheit Ueckermünde
25 15 14:35:58 1967 Dyplom
Jakubiak Anna
25 · Raz Szczecin
26 11 14:57:39 1969 Dyplom
Gembicka Małgorzata
7 · Wilki z Ciechocinka
27 12 15:09:10 1981 Dyplom
Miekley Martin
74 · SV Einheit Ueckermünde
28 16 15:10:48 1990 Dyplom
Gołubowicz Marzena
19 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
29 13 15:15:55 1983 Dyplom
Natalczyk Ewelina
26
30 14 15:16:04 1985 Dyplom
Krużyński Mariusz
27 ·
31 17 15:20:56 1991 Dyplom
Łebkowski Karol
8 · Wilki z Ciechocinka
32 18 15:27:12 1980 Dyplom
Fiehn Heinz
70 · SV Einheit Ueckermünde
33 19 15:39:53 1956 Dyplom
Zakrzewska Sylwia
29 · FSD RUN DREZDENKO
34 15 15:44:44 1986 Dyplom
Liesegang Sarah
53 · SC Laage
35 16 15:47:35 1990 Dyplom
Małodobry Krzysztof
11 · BARLINEK
36 20 15:53:59 1966 Dyplom
Przybysz Marcin
85 ·
37 21 16:06:39 1978 Dyplom
Blum Stephan
78 · SC Laage
38 22 16:11:39 1970 Dyplom
Ochnio Marta
13
39 17 16:22:46 1968 Dyplom
Jaksina Anna
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
40 18 16:34:59 1977 Dyplom
Przybysz Tamara
86 ·
41 19 16:45:38 1976 Dyplom
Zerwinski Liam
69 · SV Einheit Ueckermünde
42 23 17:16:22 2007 Dyplom
Przybysz Fryderyk
89 ·
43 24 17:18:58 2009 Dyplom
Orlon Barbara
15 · Bieg Korczaka
44 20 17:21:52 1970 Dyplom
Olesiuk Bartosz
90 · MKS Kusy Szczecin
45 25 17:22:50 2008 Dyplom
Desz Sebastian
35
46 26 17:24:59 1989 Dyplom
Jarczewska Renata
38
47 21 17:45:59 1967 Dyplom
Górska Agnieszka
48 · Szalone Wilczyce
48 22 17:56:42 1976 Dyplom
Morawiecka Magdalena
36
49 23 18:01:09 1990 Dyplom
Perrot Magdalena
33 · Alemnietojara
50 24 18:10:22 1979 Dyplom
Blum Jeaninne
77 · SC Laage
51 25 18:41:56 1979 Dyplom
Matuszewska Edyta
49 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
52 26 18:49:59 1977 Dyplom
Szymczak Magdalena
3 ·
53 27 18:57:59 1989 Dyplom
Bartnik Pawel
65 · RAz
54 27 21:15:35 1959 Dyplom
Schulz Magdalena
50
55 28 23:00:17 1997 Dyplom
Falarz Katarzyna
30 ·
56 29 23:00:51 1999 Dyplom