Szczygieł Olgierd
1184
·
|
-
|
-
|
- |
2004
|
|
REJMAK Mateusz
1030
|
127
|
115
|
01:53:15 |
2003
|
Dyplom
|
Kasielski Rafał
1240
· Team TERMINATORun
|
39
|
38
|
01:34:34 |
2002
|
Dyplom
|
Dzik Joanna
1058
|
288
|
77
|
02:38:18 |
2001
|
Dyplom
|
Uhlendorf Julia
1295
·
|
287
|
76
|
02:37:57 |
2001
|
Dyplom
|
Krajewska Katarzyna
1293
·
|
282
|
72
|
02:27:47 |
2000
|
Dyplom
|
Małachowska Kasia
1147
·
|
214
|
39
|
02:05:57 |
2000
|
Dyplom
|
Słowińska Joanna
1317
· UKL Ósemka Police
|
200
|
32
|
02:02:08 |
2000
|
Dyplom
|
Bujalski Konrad
1041
·
|
264
|
202
|
02:19:58 |
1999
|
Dyplom
|
Dżuchil Katarzyna
1241
· Żyj z całych sił
|
-
|
-
|
- |
1999
|
|
Małysz Kamil
1251
·
|
119
|
109
|
01:51:24 |
1998
|
Dyplom
|
Partuniak Miłosz
1795
·
|
144
|
130
|
01:55:41 |
1998
|
Dyplom
|
Wójciak Marcin
1144
· RośnijWWiedzę
|
213
|
175
|
02:05:57 |
1998
|
Dyplom
|
Dzioch Jakub
1265
·
|
81
|
75
|
01:44:20 |
1997
|
Dyplom
|
Hercyk Grzegorz
1307
·
|
-
|
-
|
- |
1997
|
|
Hryhoriev Oleksandr
1304
·
|
11
|
11
|
01:27:44 |
1997
|
Dyplom
|
Huzarska Katarzyna
1216
·
|
274
|
67
|
02:24:27 |
1997
|
Dyplom
|
Kowalski Paweł
1330
· Team TERMINATORun
|
265
|
203
|
02:20:50 |
1997
|
Dyplom
|
Marciniak Mikołaj
1114
·
|
70
|
65
|
01:43:32 |
1997
|
Dyplom
|
Pietrzyk Michał
1285
|
118
|
108
|
01:51:22 |
1997
|
Dyplom
|
Przybyszewska Paulina
1325
·
|
174
|
23
|
01:58:07 |
1997
|
Dyplom
|
Puzio Szymon
1338
·
|
-
|
-
|
- |
1997
|
|
Sawaryn Damian
1289
·
|
123
|
113
|
01:52:09 |
1997
|
Dyplom
|
Sawczak Maciej
1376
·
|
95
|
89
|
01:46:39 |
1997
|
Dyplom
|
Trzaska-Gerlecki Piotr
1097
·
|
275
|
208
|
02:24:26 |
1997
|
Dyplom
|
Wawrzyniak Natalia
1107
· Raz Ruchowa Akademia Zdrowi...
|
63
|
5
|
01:42:10 |
1997
|
Dyplom
|
Kasprzak Kamil
1300
|
129
|
117
|
01:53:53 |
1996
|
Dyplom
|
Sławecka Andżelika
1079
·
|
160
|
17
|
01:56:54 |
1996
|
Dyplom
|
Szyszkowski Damian
1267
· Szczeciński Klub Sportowy G...
/ Szczeciński Klub Sportowy G...
|
108
|
100
|
01:49:30 |
1996
|
Dyplom
|
Sieradzan Kamil
1355
· Wy-Biegani Szczecin
|
148
|
132
|
01:55:45 |
1995
|
Dyplom
|
Wirkus Marek
1284
·
|
14
|
13
|
01:28:22 |
1995
|
Dyplom
|
Żeromski Dawid
1279
·
|
173
|
151
|
01:57:34 |
1995
|
Dyplom
|
Jałtwchowski Dominik
1790
·
|
248
|
196
|
02:14:58 |
1994
|
Dyplom
|
Niedoba Oliwier
1298
· ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWA
|
40
|
39
|
01:34:59 |
1994
|
Dyplom
|
Serkowska Paulina
1160
|
225
|
43
|
02:07:05 |
1994
|
Dyplom
|
Boroń Damian
1141
· Team TERMINATORun
|
121
|
111
|
01:51:54 |
1993
|
Dyplom
|
Jaworska Katarzyna
1062
·
|
285
|
75
|
02:30:10 |
1993
|
Dyplom
|
Jaworski Mateusz
1332
·
|
177
|
154
|
01:58:49 |
1993
|
Dyplom
|
Anonim
1328
·
|
232
|
47
|
02:09:29 |
1993
|
|
Stasiak Marek
1272
·
|
189
|
161
|
01:59:55 |
1993
|
Dyplom
|
Trzaska-Gerlecki Bartosz
1096
·
|
35
|
34
|
01:33:52 |
1993
|
Dyplom
|
Wojewoda Jakub
1374
· Brak klubu
/ Brak firmy
|
198
|
168
|
02:01:20 |
1993
|
Dyplom
|
Bartnik Krzysztof
1341
|
8
|
8
|
01:25:14 |
1992
|
Dyplom
|
Chyba Konrad
1333
|
98
|
91
|
01:47:02 |
1992
|
Dyplom
|
Gierchowska Monika
1161
· BBL Police
|
-
|
-
|
- |
1992
|
|
Groniewicz Mateusz
1162
· Street Workout Szczecin
|
-
|
-
|
- |
1992
|
|
Kasińska Zofia
1072
|
-
|
-
|
- |
1992
|
|
Anonim
1359
· Pawka klub
|
164
|
146
|
01:57:13 |
1992
|
|
Orłowski Jakub
1345
· Endless Pain
|
53
|
52
|
01:38:40 |
1992
|
Dyplom
|
Wiklak Natalia
1051
·
|
76
|
6
|
01:44:11 |
1992
|
Dyplom
|
Cholewa Izabela
1175
· Kazik Team
|
186
|
27
|
01:59:19 |
1991
|
Dyplom
|
Dunaj Paweł
1797
·
|
279
|
210
|
02:25:43 |
1991
|
Dyplom
|
Galor Piotr
1331
· Twaróg & Pomidor
|
172
|
150
|
01:57:43 |
1991
|
Dyplom
|
Iberhan Piotr
1297
·
|
158
|
142
|
01:56:43 |
1991
|
Dyplom
|
Kaczmarek Bartłomiej
1277
· Fizjostore
|
141
|
127
|
01:55:17 |
1991
|
Dyplom
|
Reichel Artur
1080
·
|
161
|
144
|
01:56:55 |
1991
|
Dyplom
|
Urbański Paweł
1268
· Team TERMINATORun
|
238
|
190
|
02:11:22 |
1991
|
Dyplom
|
Zwierzchowski Piotr
1033
· Drużyna wybrzeża klatki sch...
|
176
|
153
|
01:58:22 |
1991
|
Dyplom
|
Bogusław Łukasz
1106
|
85
|
79
|
01:45:44 |
1990
|
Dyplom
|
Bośko Paulina
1354
|
284
|
74
|
02:29:50 |
1990
|
Dyplom
|
Horowski Adrian
1227
·
/ Adrian Horowski
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
KUJAWA JOANNA
1228
·
|
270
|
66
|
02:21:59 |
1990
|
Dyplom
|
Kujawiak Piotr
1322
|
77
|
71
|
01:43:51 |
1990
|
Dyplom
|
Pacek Tomasz
1136
· Fizjobiegacze Szczecin
|
5
|
5
|
01:22:10 |
1990
|
Dyplom
|
Pliszka Dariusz
1314
·
|
140
|
126
|
01:55:08 |
1990
|
Dyplom
|
Sikora Szymon
1500
· -
/ 5
|
71
|
66
|
01:43:23 |
1990
|
Dyplom
|
Wołoch Ola
1360
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
Dziakowicz Karol
1274
· Fizjostore
|
179
|
156
|
01:58:33 |
1989
|
Dyplom
|
Hauser Sebastian
1369
·
|
9
|
9
|
01:27:11 |
1989
|
Dyplom
|
Kolska Lena
1019
· Raz Szczecin
|
207
|
37
|
02:03:45 |
1989
|
Dyplom
|
Niparko Bartosz
1070
· Stowarzyszenie Maraton Dębno
|
19
|
18
|
01:29:20 |
1989
|
Dyplom
|
Prokop Agata
1282
·
|
59
|
4
|
01:40:29 |
1989
|
Dyplom
|
Sacharski Bartłomiej
1018
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
113
|
104
|
01:49:51 |
1989
|
Dyplom
|
Stempiński Paweł
1202
· Gryfus Szczecin
|
296
|
218
|
03:26:51 |
1989
|
Dyplom
|
Karasiewicz Łukasz
1
· Wy-Biegani Szczecin
|
49
|
48
|
01:37:47 |
1988
|
Dyplom
|
Kułakowski Marcin
1180
·
|
159
|
143
|
01:56:49 |
1988
|
Dyplom
|
Lesiecka Justyna
1310
· Szczecińska Unia Kolarstwa ...
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Łaszkowski Łukasz
1059
|
262
|
200
|
02:19:41 |
1988
|
Dyplom
|
Miedlar Krzysztof
1270
|
42
|
41
|
01:35:36 |
1988
|
Dyplom
|
Paszkowski Karol
1217
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Puchalski Grzegorz
1013
· RunFourFun
|
96
|
90
|
01:47:02 |
1988
|
Dyplom
|
Rudiuk-Pliszka Katarzyna
1043
·
/ ARTMASTERS
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
See Wing Wai
1254
·
|
31
|
30
|
01:32:19 |
1988
|
Dyplom
|
Stodolny Paweł
1073
· Szczecin
|
47
|
46
|
01:36:56 |
1988
|
Dyplom
|
Zabłocki Bartosz
1339
·
|
120
|
110
|
01:51:25 |
1988
|
Dyplom
|
Zacharski Piotr
1197
|
83
|
77
|
01:44:55 |
1988
|
Dyplom
|
Adamska Jolanta
1273
·
|
280
|
70
|
02:27:45 |
1987
|
Dyplom
|
Dias Alex
1323
· Hamburg
|
61
|
57
|
01:40:36 |
1987
|
Dyplom
|
Drohomirecki Piotr
1336
·
|
165
|
147
|
01:56:57 |
1987
|
Dyplom
|
Gajlewicz Piotr
1372
·
|
110
|
101
|
01:49:17 |
1987
|
Dyplom
|
Głowacki Bartosz
1334
·
|
151
|
135
|
01:55:57 |
1987
|
Dyplom
|
Grabowska Małgorzata
1045
|
249
|
53
|
02:14:55 |
1987
|
Dyplom
|
Grzeszczak Radosław
1146
·
/ 12 BZ
|
106
|
98
|
01:48:53 |
1987
|
Dyplom
|
Gumienik Monika
1076
|
185
|
26
|
01:59:31 |
1987
|
Dyplom
|
Kotfica Krystian
1238
· Team Kopeć
|
6
|
6
|
01:23:52 |
1987
|
Dyplom
|
Kubik Mateusz
1324
· Fizjobiegacze Szczecin
|
149
|
133
|
01:56:00 |
1987
|
Dyplom
|
Lewandowski Piotr
1353
· 12 Dywizja Zmechanizowana
|
-
|
-
|
- |
1987
|
|
Małecka Karolina
1068
|
-
|
-
|
- |
1987
|
|
Mechliński Radosław
1351
· STASIU TEAM
|
235
|
188
|
02:10:21 |
1987
|
Dyplom
|
Moszyński Maciej
1352
· Ekoprojekt Run Team
|
41
|
40
|
01:35:44 |
1987
|
Dyplom
|