1 / 4
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamska Jolanta
1273 ·
280 70 02:27:45 1987 Diploma
BAHLAY Mykola
1137 ·
33 32 01:32:26 1985 Diploma
Balcerzak Aleksandra
1256 · UKL Ósemka Police
169 20 01:57:17 1985 Diploma
Balcerzak Przemysław
1255 · UKL Ósemka Police
25 24 01:30:58 1983 Diploma
Bald Małgorzata
1290 ·
224 42 02:07:00 1983 Diploma
Bandkowski Sylwester
1002
193 165 02:00:38 1960 Diploma
Bartnik Krzysztof
1341
8 8 01:25:14 1992 Diploma
Bartnik Paweł
1200 · Raz Szczecin
294 216 02:52:33 1959 Diploma
Bącik Aneta
1337
236 48 02:10:44 1977 Diploma
Bernacka-Szydlik Karolina
1223 · TymTriTeam
199 31 02:01:43 1984 Diploma
Białas Jarosław
1276 ·
10 10 01:27:23 1971 Diploma
Bieluczyk Rafał
1320 · Białystok / Białystok
122 112 01:52:19 1977 Diploma
Bieńkowska-Gliga Anna
1151 ·
244 51 02:12:48 1977 Diploma
Biernacik Michał
1105
91 85 01:46:33 1985 Diploma
Bilski Sławek
1054 · SKS Husaria
114 105 01:49:59 1981 Diploma
Bogusław Łukasz
1106
85 79 01:45:44 1990 Diploma
Borger Krzysztof
1092 · UKL Ósemka Police
24 23 01:30:56 1978 Diploma
Borkowski Grzegorz
1167 · Brak klubu / Brak firmy
116 106 01:50:46 1976 Diploma
Boroń Damian
1141 · Team TERMINATORun
121 111 01:51:54 1993 Diploma
Bośko Paulina
1354
284 74 02:29:50 1990 Diploma
Bożek Marcin
1091
190 162 02:00:05 1980 Diploma
Anonim
1047
252 55 02:16:21 1978
Brudło Artur
1283 · / FHU Partner
182 157 01:59:30 1981 Diploma
Bryszewski Adam
1122 ·
- - - 1974
Bujalski Konrad
1041 ·
264 202 02:19:58 1999 Diploma
Celary Justyna
1067 · BBL Police
- - - 1986
Charowski Marcin
1075
94 88 01:46:43 1980 Diploma
Chenon Guillaume
1377 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
34 33 01:32:49 1981 Diploma
Cholewa Izabela
1175 · Kazik Team
186 27 01:59:19 1991 Diploma
Choynacka-Sańka Alicja
1315
- - - 1981
Chrobot Krzysztof
1329 · Ślęzak Team
100 93 01:47:41 1963 Diploma
Chyba Konrad
1333
98 91 01:47:02 1992 Diploma
Cichowski Michał
1159 ·
154 138 01:56:24 1984 Diploma
Ciesielski Dariusz
1308
46 45 01:36:29 1969 Diploma
Ciołek Grzegorz
1128 ·
197 167 02:01:18 1985 Diploma
Ciurzyński Adam
1113 · mojeBezrzecze.pl
- - - 1978
Anonim
1235 ·
- - - 1973
DĄBROWSKI PIOTR
1094
- - - 1977
Depko Daniel
1038 · Pyrzyce Biegają
143 129 01:55:31 1976 Diploma
Dębska Beata
1302 ·
167 19 01:57:12 1977 Diploma
Dias Alex
1323 · Hamburg
61 57 01:40:36 1987 Diploma
Domagała Łukasz
1119 ·
- - - 1980
DRABIK MARCIN
1037 · IKB TWARDY SOKÓŁ WROCŁAW / TEAM S&A SERWICE WROCŁAW
- - - 1971
Dreszler Wiesław
1237 ·
80 74 01:44:59 1971 Diploma
Drohomirecki Piotr
1336 ·
165 147 01:56:57 1987 Diploma
DROZDEK Włodzimierz
1093 · Charty
44 43 01:36:05 1968 Diploma
Drzewiecka Maria
1031
259 61 02:17:55 1962 Diploma
Dudziński Kamil
1194
- - - 1985
Dunaj Paweł
1797 ·
279 210 02:25:43 1991 Diploma
Dzbanuszek Mariusz
1163 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1984
Dziakowicz Karol
1274 · Fizjostore
179 156 01:58:33 1989 Diploma
Dziczek Ireneusz
1311 · Raz Szczecin
- - - 1964
Dzieliński Adam
1358 · SPARTANIE DZIECIOM
- - - 1968
Dzik Joanna
1058
288 77 02:38:18 2001 Diploma
Dzioch Jakub
1265 ·
81 75 01:44:20 1997 Diploma
Dziuba Leszek
1209 ·
90 84 01:46:25 1955 Diploma
Dziuba Monika
1206
181 25 01:58:59 1982 Diploma
Dziwiszek Radosław
1126 · Prawobrzeże
- - - 1983
Dżuchil Katarzyna
1241 · Żyj z całych sił
- - - 1999
Fagasiński Grzegorz
1150 ·
237 189 02:11:26 1977 Diploma
Fajfer Jacek
1112
- - - 1960
Felsztukier Justyna
1222 ·
203 35 02:03:39 1984 Diploma
Fijałkowska Aleksandra
1028 · Wilczy MROK
138 14 01:55:12 1980 Diploma
Fijałkowski Karol
1027 · Wilczy MROK
137 124 01:55:11 1980 Diploma
Fornalski Paweł
1309 · Trigym Szczecin / IAI
92 86 01:46:40 1980 Diploma
Franczak Piotr
1124 ·
- - - 1978
Furmański Marcin
1025 · Wy-Biegani Szczecin
- - - 1986
Gajlewicz Piotr
1372 ·
110 101 01:49:17 1987 Diploma
Galor Piotr
1331 · Twaróg & Pomidor
172 150 01:57:43 1991 Diploma
Garbień Tomasz
1064
289 212 02:38:33 1984 Diploma
Anonim
1257 ·
- - - 1984
Gawęcka Maja
1266 · Rozbiegany Goleniów
- - - 1979
Gąsiorek Tomasz
1344 · Speloklub GAWRA
88 82 01:45:56 1982 Diploma
Gembicka Małgorzata
1099 · Wilki z Ciechocinka
227 44 02:08:06 1981 Diploma
Gidelski Rafał
1055
- - - 1978
Gierchowska Monika
1161 · BBL Police
- - - 1992
Głowacki Bartosz
1334 ·
151 135 01:55:57 1987 Diploma
Goliński Krzysztof
1220 · K.B. Sprint Świdwin
139 125 01:54:59 1981 Diploma
Gozdur Kasia
1249 ·
170 21 01:57:16 1983 Diploma
Grabowska Małgorzata
1045
249 53 02:14:55 1987 Diploma
Grobelny Andrzej
1327 · brak
222 181 02:06:58 1979 Diploma
Groniewicz Mateusz
1162 · Street Workout Szczecin
- - - 1992
Grudziński Bogdan
1132 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
183 158 01:59:15 1964 Diploma
Grzeszczak Radosław
1146 · / 12 BZ
106 98 01:48:53 1987 Diploma
Guerra Fabrizio
1154 · Italy Running Club / TELCAVOIP INTERNATIONAL EU
150 134 01:56:28 1966 Diploma
Gumienik Monika
1076
185 26 01:59:31 1987 Diploma
Guzik Przemysław
1207 ·
- - - 1969
HAJDUK MACIEJ
1100 · Niebko Terror
112 103 01:50:05 1977 Diploma
Hauser Sebastian
1369 ·
9 9 01:27:11 1989 Diploma
Hercyk Grzegorz
1307 ·
- - - 1997
Hofman Dariusz
1139 · Team TERMINATORun
29 28 01:32:05 1984 Diploma
Horak Monika
1195 · Blok_B
196 30 02:00:51 1977 Diploma
Horbatowski Grzegorz
1176 · Kazik Team
187 160 01:59:18 1986 Diploma
Horowski Adrian
1227 · / Adrian Horowski
- - - 1990
Horwat Agnieszka
1134 ·
- - - 1986
Hryhoriev Oleksandr
1304 ·
11 11 01:27:44 1997 Diploma
Huszcza Bernardeta
1262 · Akcja Motywacja
105 8 01:48:38 1979 Diploma
Huzarska Katarzyna
1216 ·
274 67 02:24:27 1997 Diploma
Iberhan Piotr
1297 ·
158 142 01:56:43 1991 Diploma
Ignatiuk Marta
1188 ·
136 13 01:54:57 1981 Diploma