Uczestnik Rocznik
Baszuro Krystyna
11 · Muffinkowe Morsy
1963
Baszuro Marcin
9 · Muffinkowe Morsy / Muffinkowe Morsy
1986
Biernacik Edyta
47
1977
Blachowska Agnieszka
41
1985
Bujnowska Anita
16
1990
Anonim
7
1955
Cetera Janusz
70 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1959
Chojnacki Paweł
65 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1971
Cieciorowski Robert
20 · Muffinkowe Morsy
1977
Dołęgowski Marek
64 · BKS Maniak Wolin / 1971
1971
Faleński Rafał
18
1978
Fiałkowski Adrian
66 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1993
Garncarek Monika
51 · Dmuchawiec Goleniów
1984
Gierba Ewelina
28 · - / -
1972
Giniewski Piotr
59
1975
Głowacka Aleksandra
53 · Dzikie babki
1980
Guzikowski Tomasz
25 · GUZIK Team
1979
Anonim
22
1986
Janowska Jolanta
13 · TBs
1966
Janus Wiesław
56
1959
Kamińska Magdalena
26 · PUM SZCZECIN
1982
Anonim
72
1982
Kocięcki Piotr
19
1973
Kubik Krystian
30 · RunGryf Gryfice / RunGryf Gryfice
1993
Kubiś-Pukuła Ewa
24
1968
Lebioda Alicja
44
1980
Lener Sławomir
15 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1955
Licau Agnieszka
48 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1980
Linhard Bożena
71
1954
Litwiniak Izabela
57
1974
Ludwiczak Andżelika
27 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1977
Łuczka Joanna
67
1981
Łukojć Bernadetta
54
1971
Makarewicz Rafał
12 · Muffinkowe Morsy
1975
Małkowska Ewa
43 · Dzikie babki
1976
Marciniak Tomasz
29
1983
Masłyk Małgorzata
42
1967
Matczuk Anita
10 · Muffinkowe Morsy
1986
Mędrek Elżbieta
39
1964
Misiewicz Bożena
45
1961
Muszyński Paweł
23
1978
Nakonieczny Grzegorz
8 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1972
Nitsche Iwona
58 · Moczylskie Diablice
1979
Owczarek Daniel
14
1972
PALIWODA KASIA
68 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1975
Pawlak Karolina
31 · Słoneczne Babeczki
1980
Piotrowska Izabela
50 · Dmuchawiec Goleniów
1981
Rogowska Patrycja
35
1993
Roszatycka-Krause Agnieszka
52 · Dmuchawiec Goleniów
1978
Sawińska Anna
21
1980
Seń Agata
36
1989
Sielicka Agnieszka
6
1971
Sielicki Piotr
62
1970
Sienkiewicz Jolanta
49 · Dmuchawiec Goleniów / ZAZ Goleniów
1965
Sikorska Joanna
46 · SZCZECIŃSKIE GAZELE
1984
Skowroń-Giniewska Katarzyna
60
1977
Soroka-Mituła Grażyna
33
1973
Stasiak Jan
69
1949
Stasiak Przemysław
40
1983
Szulc Magdalena
38
1959
Trzeciakiewicz Karolina
17
1975
Wolniak Elżbieta
32 · sloneczne babeczki
1974
Zdanuk Artur
55 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1971
Zemojdzin Irena
34
1981
Zgraja Katarzyna
63 · Biegacze Świnoujście
1972
Zgraja Piotr
61 · Biegacze Świnoujście
1968
Żaboklicka Monika
37
1973