1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adrian-Czaboryk Monika
107 · Więcej niż jedno zwierzę
1973
Andryszczuk Daniel
19 · BIEDRONECZKI
1977
Augustyn Judyta
81 · PoProstuBiegnę
1987
Bialowolska Elwira
53 · Marvel Team / Kwiatek
1987
Bielecki Wojciech
116 · Bukowe Szczecin
1988
Bodnar Zbigniew
25 · Bieg Korczaka
1948
Budziszewski Piotr
94 · PoProstuBiegnę
1991
Bykowski Piotr
17 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Czerwiński Dariusz
54 · LoveLasy
1969
Czusz Paulina
79 · PoProstuBiegnę
1995
Dobaczewska Ewa
106 · Więcej niż jedno zwierzę
1973
Dobrycki Piotr
102
1976
Domzalska Aneta
110 · Więcej niż jedno zwierzę
1975
Dulak Mateusz
103 · Lux Torpedy
1984
Dzieciatkowski Jacek
26 · BIEDRONECZKI
1976
Fijałkowska Aleksandra
1 · Rosarios Zakyntos
1980
Fijałkowski Karol
2 · Rosarios Zakyntos
1980
Galor Piotr
87 · Twaróg & Pomidor
1991
Głowacka Aleksandra
42 · Dzikie babki
1980
Górecka-Pawlak Edyta
48
1986
Gumowski Daniel
65 · Leśne Ścierwa
1979
Halko Artur
73 · Viking 88
1978
Hałaczkiewicz Katarzyna
67 · ExtremE Wolf
1984
Hawrylak Marcin
96 · BBL Szczecin / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
1969
Heddergott Kasia
33 · Jedwabiści
1974
Hetman Marika
39 · Młode Wilki
1985
Hetman Tomek
40 · Młode Wilki
1981
Hetmańska Diana
56 · LoveLasy
1983
Hetmański Arek
55 · LoveLasy
1982
Ignacenko Adrian
7 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1990
Ignacenko Łukasz
12 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1991
Anonim
75 · Leśne Ścierwa
1981
Jasiak Alicja
62 · Wolves
2004
Jendrzejczak Magdalena
93 · Ruska Bania
1978
Józefowicz Monika
68 · Ruska Bania
1977
Kaźmierczak Sylwia
70 · Dzikie babki
2004
Kęska Katarzyna
60 · LoveLasy
1972
Kęska-Pląsek Małgorzata
58 · LoveLasy
1976
Kimak Radosław
20 · Arkona
1976
Klimczewski Arkadiusz
8 · Rozbiegany Szczecin / -
1983
Klusek Grzegorz
6 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1970
Korniago Katarzyna
14 · BIEDRONECZKI
1976
Korniago Przemysław
13 · BIEDRONECZKI
1975
Kowaleczko Michał
28 · Viking 88
1982
Krzemiński Paweł
35 · Hamilton Team
1992
Kuk Anna
64 · Wolves
1982
Kunze Karolina
27 · BIEDRONECZKI
1977
Kwiatkowska Julita
69 · Niezdiagnozowani W Szale
1988
Lebioda Alicja
41
1980
Lewandowski Jan
95 · Leśne Ścierwa
1973
Lewaniak Elżbieta
9 · Rozbiegany Szczecin / -
1976
Łukaszewska Katarzyna
114 · Lux Torpedy / Bridgestone Stargard Runners
1981
Mackowicz Aneta
83 · Ruska Bania
1974
MAGDA CEZARY
45 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1966
Magda Wiktoria
46 · Drabieżne Wilko-Wyje - LZS ...
2002
Malec EDYTA
66 · Niezdiagnozowani W Szale
1976
Malec Pawel
37 · Hamilton Team
1995
Małkowska Edyta
21 · Wofly Ińsko
1985
Małkowska Ewa
43 · Dzikie babki
1976
Marcinek Marcin
49 · Na przypale,albo wcale!
1985
Maszczyk Marta
15 · Marvel Team
1982
Mauricz Michał
80 · PoProstuBiegnę
1986
Mendocha Dariusz
88 · Twaróg & Pomidor
1993
Milanowicz Maciej
100 · Lux Torpedy / Bridgestone Stargard Runners
1985
Milanowicz Magda
101 · Lux Torpedy / Bridgestone Stargard Runners
1985
Morawiak Krzysztof
4 · Viking 88
1981
Moskwa Arkadiusz
109 · Leśne Ścierwa
1979
Mróz Aleksandra
16 · BIEDRONECZKI
1979
Muż Katarzyna
111 · Wofly Ińsko
1979
Mytych Ilona
36 · Hamilton Team
1991
Nitsche Iwona
29 · Ruska Bania
1979
Nykolajczuk Robert
113 · Lux Torpedy / Bridgestone Stargard
1972
Ogrodziński Przemysław
24 · Arkona
1982
Olbracht Anna
97 · Niezdiagnozowani W Szale
1983
Olek Krzysztof
11 · Psy Syjonu
1985
Oleś Marta
34 · Hamilton Team
1992
Orman Paweł
63 · Wolves
1993
Ostapiuk Maciej
51 · Psy Syjonu / Maciej Ostapiuk
1988
Palusińska Agnieszka
61 · LoveLasy
1976
Panasiuk Sambor
84 · Ruska Bania / Ruska Bania - Sauna
1988
Paulina Kozłowska-Baniak
98 · Lux Torpedy
1978
Pląsek Sylwester
57 · LoveLasy
1971
Puchalski Grzegorz
115 · Bukowe Szczecin
1988
Raczynski Rafal
5 · Rosarios Zakyntos
1980
Raczyńska Magdalena
3 · Rosarios Zakyntos
1983
Rawa Donata
108 · Więcej niż jedno zwierzę
1974
Rosińska Kamila
99 · Lux Torpedy
1984
Rózga Jerzy
47 · Viking 88
1975
rózga zbigniew
52 · Viking 88
1977
Rumowska Agnieszka
23 · Młode Wilki
1985
Ryhanycz Paweł
30 · Jedwabiści
1974
Sosnowski Adrian
105 · Leśne Ścierwa
1975
Starosta Kamil
10 · Psy Syjonu
1988
Swoboda Piotr
59 · LoveLasy
1982
Szyntor-Bykowski Anna
18 · Drapieżne Wilko-Wyje / LZS DOBRA
1979
Tatała Maciej
90 · Ruska Bania / Ruska Bania - Sauna
1971
Trabski Arek
50 · ZOMBIAKI
1985
Trelińska Edyta
44 · Dzikie babki
1972
Tyrcha Justyna
32 · Myszo-Jelenie
1988
Tyrcha Szymon
38 · Myszo-Jelenie
1987