Beu Hannah
150
· SC Laage
|
39
|
13
|
00:25:48 |
2012
|
Dyplom
|
Behn Emi
157
· SC Laage
|
60
|
24
|
00:27:58 |
2011
|
Dyplom
|
Ostertag Erik
137
· SC Laage
|
29
|
21
|
00:24:44 |
2011
|
Dyplom
|
Vonderlind Mailo
117
· TSV Blau Weiß 65 Schwedt
|
135
|
58
|
00:40:15 |
2011
|
Dyplom
|
Boldt Pia Joelina
143
· SC Laage
|
36
|
11
|
00:25:13 |
2010
|
Dyplom
|
Marquardt Hannes
160
· Nasenbären Rostock
|
125
|
55
|
00:37:25 |
2010
|
Dyplom
|
Heuck Johanna
151
· SC Laage
|
23
|
4
|
00:23:31 |
2009
|
Dyplom
|
Lemke Lenard
140
· SC Laage
|
106
|
52
|
00:33:53 |
2009
|
Dyplom
|
Lemke Melina
139
· SC Laage
|
89
|
42
|
00:31:23 |
2009
|
Dyplom
|
Marquardt Paul
159
· Nasenbären Rostock
|
91
|
49
|
00:31:30 |
2009
|
Dyplom
|
Ostertag Florentine
136
· SC Laage
|
32
|
10
|
00:24:57 |
2009
|
Dyplom
|
Piepke Lara
154
· SC Laage
|
61
|
25
|
00:28:05 |
2009
|
Dyplom
|
Raith Lennox
162
· Sportclub Laage
|
24
|
20
|
00:24:05 |
2009
|
Dyplom
|
Behn Pia
156
· SC Laage
|
47
|
16
|
00:26:58 |
2008
|
Dyplom
|
Koch Vanessa
145
· SC Laage
|
27
|
7
|
00:24:20 |
2008
|
Dyplom
|
Kowalczyk Nela
114
· Kiteły
|
-
|
-
|
- |
2008
|
|
Menge Benjamin
144
· SC Laage
|
6
|
6
|
00:20:40 |
2008
|
Dyplom
|
Drägert Maria
141
· SC Laage
|
55
|
20
|
00:27:46 |
2007
|
Dyplom
|
Kawczyńska Hanna
124
|
82
|
38
|
00:30:31 |
2007
|
Dyplom
|
Vonderlind Mia
113
· TSV Blau Weiß 65 Schwedt
|
134
|
77
|
00:40:11 |
2007
|
Dyplom
|
Beu Emma
149
· SC Laage
|
62
|
26
|
00:28:13 |
2006
|
Dyplom
|
Kwiatkowski Olaf
55
· KOS BnO Szczecin
|
42
|
28
|
00:26:17 |
2005
|
Dyplom
|
Pommerehne Paula
166
· Sportclub Laage
|
30
|
9
|
00:24:46 |
2005
|
Dyplom
|
Freitag Tomasz
129
|
4
|
4
|
00:19:27 |
2003
|
Dyplom
|
Raith Joelina
164
· Sportclub Laage
|
15
|
1
|
00:22:33 |
2003
|
Dyplom
|
Sosnowska Zosia
119
· Hulk Team Police
/ brak
|
114
|
61
|
00:35:35 |
2003
|
Dyplom
|
Wendt Ricardo
146
· Sportclub Laage
|
3
|
3
|
00:19:12 |
2003
|
Dyplom
|
Kawczyńska Maja
126
|
64
|
27
|
00:28:30 |
2002
|
Dyplom
|
Bresinske Olivia
111
· Universität Potsdam
|
110
|
57
|
00:35:10 |
2001
|
Dyplom
|
Barsch Jenny
110
· Universität Potsdam
|
109
|
56
|
00:35:06 |
2000
|
Dyplom
|
Sokołowski Michał
42
|
143
|
61
|
00:52:17 |
1998
|
Dyplom
|
Dziamara Kacper
23
|
141
|
60
|
00:46:09 |
1996
|
Dyplom
|
Łukojć Kornelia
170
|
129
|
73
|
00:38:39 |
1996
|
Dyplom
|
Barsch Cathrin
109
· TSV Blau Weiß 65 Schwedt
|
126
|
71
|
00:37:48 |
1995
|
Dyplom
|
Kaczmarek Paulina
106
|
22
|
3
|
00:23:13 |
1995
|
Dyplom
|
Lutkiewicz Michał
80
|
-
|
-
|
- |
1993
|
|
Chyba Konrad
51
|
5
|
5
|
00:19:44 |
1992
|
Dyplom
|
Adamczewska Monika
76
· Aktywna Kcynia
|
99
|
49
|
00:32:47 |
1991
|
Dyplom
|
Fladzinski Bartłomiej
171
|
-
|
-
|
- |
1991
|
|
Jakubik Anna
82
· Wataha Wiecznego Szczęścia
|
102
|
52
|
00:33:14 |
1991
|
Dyplom
|
Jarocki Bartosz
49
|
149
|
64
|
00:59:17 |
1991
|
Dyplom
|
Szych Sebastian
125
· Szczecińska akademia motoryki
|
-
|
-
|
- |
1991
|
|
Bujnowska Anita
167
|
94
|
45
|
00:32:18 |
1990
|
Dyplom
|
Gryczka Majka
88
· Aktywna Kcynia
|
104
|
54
|
00:33:36 |
1990
|
Dyplom
|
Jarosławska Sandra
123
|
-
|
-
|
- |
1990
|
|
Kaca Jarosław
174
· SKB DZIK
|
90
|
48
|
00:31:28 |
1990
|
Dyplom
|
Liesegang Sarah
135
· SC Laage
|
49
|
17
|
00:27:20 |
1990
|
Dyplom
|
Woźna Katarzyna
8
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
50
|
18
|
00:27:21 |
1990
|
Dyplom
|
Prokop Agata
47
·
|
-
|
-
|
- |
1989
|
|
Folkman Grzegorz
175
|
147
|
63
|
00:56:32 |
1988
|
Dyplom
|
Kuchta Piotr
169
· KB Pionier Szczecin
|
10
|
10
|
00:21:06 |
1988
|
Dyplom
|
Stańczyk Sławomir
99
· Stargard. Ja się nie ścigam
|
68
|
40
|
00:28:49 |
1988
|
Dyplom
|
Tucin Monika
54
|
-
|
-
|
- |
1988
|
|
Pawlak Marek
18
·
|
9
|
9
|
00:21:03 |
1987
|
Dyplom
|
Rojewski Mateusz
100
· Wojskowy Klub HDK PCK Szczecin
|
34
|
24
|
00:25:07 |
1987
|
Dyplom
|
Górecka-Pawlak Edyta
3
|
21
|
2
|
00:23:12 |
1986
|
Dyplom
|
Gryczka Łukasz
94
· Aktywna Kcynia
|
108
|
53
|
00:35:00 |
1986
|
Dyplom
|
Jarosławska Jowita
131
|
-
|
-
|
- |
1986
|
|
Jędryczka Agata
73
· Aktywna Kcynia
|
120
|
67
|
00:36:20 |
1986
|
Dyplom
|
Paruzel Joanna
78
· Hulk Team Police
|
38
|
12
|
00:25:33 |
1986
|
Dyplom
|
Zakrzewska Sylwia
85
· FSD RUN DREZDENKO
|
112
|
59
|
00:35:20 |
1986
|
Dyplom
|
Bober Martyna
22
· bobrzaki
|
103
|
53
|
00:33:31 |
1985
|
Dyplom
|
Kowalska Joanna
45
|
119
|
66
|
00:36:03 |
1985
|
Dyplom
|
Najduk Daniel
132
· Rozbiegani Chojnów
|
19
|
18
|
00:23:05 |
1985
|
Dyplom
|
Szlachta Jakub
56
|
12
|
12
|
00:21:20 |
1985
|
Dyplom
|
Wiktorowska Katarzyna
13
|
124
|
70
|
00:37:23 |
1985
|
Dyplom
|
Biedrzyński Roman
46
|
76
|
43
|
00:30:03 |
1984
|
Dyplom
|
Iznerowicz Monika
25
· Dzikie babki
|
140
|
81
|
00:41:36 |
1984
|
Dyplom
|
Marquardt Verena
161
· Nasenbären Rostock
|
101
|
51
|
00:33:12 |
1984
|
Dyplom
|
Mikołajczyk Ewelina
173
· Brak klubu
/ Brak firmy
|
-
|
-
|
- |
1984
|
|
Nawrocki Konrad
4
· Raz Szczecin
|
1
|
1
|
00:19:07 |
1984
|
Dyplom
|
Rudzewicz Mariusz
83
|
52
|
33
|
00:27:30 |
1984
|
Dyplom
|
Sowa Krzysztof
50
· Zwiedzanie przez bieganie
|
18
|
17
|
00:22:52 |
1984
|
Dyplom
|
Toporek Przemysław
108
|
13
|
13
|
00:21:57 |
1984
|
Dyplom
|
Wesołowski Marcin
105
· OBSESJA BIAGANIA
|
14
|
14
|
00:22:13 |
1984
|
Dyplom
|
Wiciak Natalia
29
|
95
|
46
|
00:32:32 |
1984
|
Dyplom
|
Beu Jens
147
· SC Laage
|
11
|
11
|
00:21:20 |
1983
|
Dyplom
|
Beu Katja
148
· SC Laage
/ SC Laage
|
41
|
14
|
00:25:53 |
1983
|
Dyplom
|
Chylińska-Jarocka Alicja
58
|
148
|
85
|
00:59:00 |
1983
|
Dyplom
|
Gołubowicz Aleksandra
15
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
118
|
65
|
00:35:53 |
1983
|
Dyplom
|
Gołubowicz Marzena
32
· Wieczorne Bieganie w Szczec...
|
77
|
34
|
00:30:03 |
1983
|
Dyplom
|
Wolak D.
17
|
69
|
41
|
00:29:12 |
1983
|
Dyplom
|
Dzieciol Alina
43
|
81
|
37
|
00:30:26 |
1982
|
Dyplom
|
Gołubowicz Daniel
31
·
|
54
|
35
|
00:27:35 |
1982
|
Dyplom
|
Kamińska Magdalena
95
· PUM SZCZECIN
|
67
|
28
|
00:28:48 |
1982
|
Dyplom
|
Linke Rafał
77
· Dzika wataha
|
53
|
34
|
00:27:34 |
1982
|
Dyplom
|
Michalczyk-Kaca Katarzyna
172
· SKB DZIK
|
93
|
44
|
00:31:58 |
1982
|
Dyplom
|
Raith Marcel
165
· Sportclub Laage
|
16
|
15
|
00:22:35 |
1982
|
Dyplom
|
Raith Monique
163
· Sportclub Laage
|
56
|
21
|
00:27:46 |
1982
|
Dyplom
|
Tryczyk Agnieszka
9
· Raz Szczecin
|
59
|
23
|
00:27:57 |
1982
|
Dyplom
|
Zielonka Grzegorz
10
· Rozbiegany Goleniów
|
-
|
-
|
- |
1982
|
|
Behn Petra
155
· SC Laage
|
100
|
50
|
00:33:06 |
1981
|
Dyplom
|
Kaniewska Alicja
35
· Aktywna Kcynia
|
25
|
5
|
00:24:05 |
1981
|
Dyplom
|
Kaniewski Łukasz
37
· Aktywna Kcynia
|
35
|
25
|
00:25:12 |
1981
|
Dyplom
|
Kęsicka-Bloch Aneta
40
|
72
|
31
|
00:29:33 |
1981
|
Dyplom
|
Lemke Manja
138
· SC Laage
|
70
|
29
|
00:29:20 |
1981
|
Dyplom
|
Płosa Monika
34
|
152
|
87
|
01:48:19 |
1981
|
Dyplom
|
Podhajny Piotr
26
· Rozbiegani Chojnów
|
31
|
22
|
00:24:46 |
1981
|
Dyplom
|
Rewers Aleksandra
12
|
136
|
78
|
00:40:17 |
1981
|
Dyplom
|
Rostrygin Katarzyna
112
|
96
|
47
|
00:32:35 |
1981
|
Dyplom
|