Szczecin Tętni Dobrem - Dorośli
Szczecin
· Bieg na 5km / 10km - NW 5km
Zaloguj
Lista startowa
Informacje
Informacje
Wydarzenia
Wydarzenia
Rejestracja
Szczecin Tętni Dobrem - Dorośli
Klasyfikacja: Nordic Walking
Szczecin Tętni Dobrem - Dorośli
2022-06-19
·
Szczecin
Drużyna:
14 ZBOT
Asseco Active Team
AZS Szczecin
Bieg Korczaka
brak
DPT RUN TEAM SZCZECIN
Drużyna Korczaka
Dzikie babki
FIEGEbiega
Futymka Team
Gryfus Szczecin
HDK przy OPP w Szczecinie
HDK PCK OPP SZCZECIN
HOŻA TEAM / Parkrun Szczecin
Kb Hermes Gryfino
KB PIONIER
KB Pionier Szczecin
KI Poczta Harcerska Szczecin II
Kijki i Szpilku
Klub HDK PCK przy OPP w Szczecinie
Kobiece Bieganie
Monia Gym
Muffinkowe Morsy
Młode Wilki
niezrzeszona
NIEZRZESZONY
NocNyPoYeb
Pawka klub
Pretorianie
ProGdar Marathon Team
przystań na kawę
PUM SZCZECIN
Raz Szczecin
Rowerowy Załom
Running Red Squirrel
śMigające Dziewczyny
Stowarzyszenie Bliżej Siebie
Szalone Wilczyce
Szczecin
Szczecin Biega
Team Rubaszny Gentleman- Franio i Stasiu on tour
TymTriTeam
UKL Ósemka Police
ULKS Huragan Żagań
Urologia Wojewódzka Arkońska
Wieczorne bieganie
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Wojskowy Klub HDK Szczecin
Wy-Biegani Szczecin
Wy-Biegani Szczecin / Mentor Team
Zachpomorskie Centrum Onkologii
Żółwie
Firma:
Aktywne Police
brak
FIEGEbiega
Grupa Azoty - Zakłady Chemiczne Police
INTER-COPY Szczecin
KB PIONIER
Mentor
nie
Oddział Prewencji Policji w Szczecinie
Osoba prywatna
PeRo Pracownia Projektowa. Sieci i Instalacje Sanitarne. Robert Petersburski
Sklepik Zoologiczny Dorota Kurasińska
Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Bieg
Bieg 10km
Nordic Walking
Uczestnik
Miejsce
wg.Płci
Czas
Rocznik
Olejnik Marzena
162
·
niezrzeszona
5
3
00:35:27
1968
Stoltman Malgorzata
141
·
śMigające Dziewczyny
22
17
00:46:55
1968
Hawrylak Marcin
169
·
Drużyna Korczaka
/
Aktywne Police
2
1
00:34:26
1969
Ledzion Robert
128
·
Muffinkowe Morsy
7
4
00:37:40
1970
Łukojć Bernadetta
4
11
6
00:41:24
1971
Gierba Ewelina
75
·
12
7
00:41:27
1972
Kurasińska Dorota
155
·
Raz Szczecin
/
Sklepik Zoologiczny Dorota ...
-
-
-
1972
Stachowicz-Hawrylak Sylwia
170
·
Zachpomorskie Centrum Onkol...
1
1
00:34:08
1972
Zań Agnieszka
125
·
śMigające Dziewczyny
19
14
00:45:49
1972
Borkowska Bożena
94
·
21
16
00:46:52
1973
Gębka-Żyła Magda
80
·
Kijki i Szpilku
18
13
00:45:42
1973
Ledzion Dagmara
127
15
10
00:44:37
1973
Tabatowski Mieszko
147
·
KI Poczta Harcerska Szczeci...
-
-
-
1974
Skowrońska Magdalena
164
·
13
8
00:42:01
1975
Anonim
105
·
20
15
00:46:14
1976
Górska Agnieszka
134
·
Szalone Wilczyce
-
-
-
1976
Madrak Anna
85
-
-
-
1976
Rusakowicz Piotr
67
·
10
5
00:39:57
1976
Rusakowicz Izabela
74
·
25
20
00:51:04
1977
Manowiecka Aleksandra
58
·
Monia Gym
17
12
00:45:02
1978
Staszewska Agata
99
·
24
19
00:51:03
1978
Guzikowski Tomasz
45
·
14 ZBOT
4
2
00:35:10
1979
Bogucki Zbigniew
171
·
-
-
-
1980
Kamińska Magdalena
41
·
PUM SZCZECIN
3
2
00:34:37
1982
Mazur Joanna
84
·
8
4
00:39:31
1982
Mahaczek Karolina
50
16
11
00:45:02
1983
Zwolińska Emilia
9
·
9
5
00:39:31
1983
Mahaczek Adam
69
6
3
00:36:06
1984
Jardzioch Urszula
144
·
KI Poczta Harcerska Szczeci...
23
18
00:46:57
1986
Łukojć-Mróz Kornelia
5
·
14
9
00:43:29
1996
0.02 s