1 / 3
Uczestnik Czas Rocznik
Mrozowicz Agnieszka
80
00:18:25 1990
Bobowik Aleksandra
93 · Syrena Gocław
00:20:27 1970
Anonim
71
00:24:46 1977
Zajączkowski Dariusz
29
00:27:43 1967
Żmuda Martyna
206
00:28:21 2001
Surdacki Jerzy
13 · DRUŻYNA SZPIKU
00:30:06 2003
Piotrowska Izabela
6 · Dmuchawiec Goleniów
00:34:40 1981
Malinowski Rafał
171 · Szczecin Biega
00:34:59 1984
Opaczewska Karolina
111
00:35:28 1990
Andrzejak Dawid
207
00:36:22 2000
Gabryś Karolina
57
00:37:38 1999
Araszkiewicz Tomasz
112
00:38:37 1989
Ler Mirosława
188
00:39:24 1943
Sienkiewicz Jolanta
8 · Dmuchawiec Goleniów / ZAZ Goleniów
00:41:08 1965
Hałas Renata
145 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
00:43:22 1969
Hudson Anna
59
00:44:11 1980
Anonim
90
00:44:13 1986
Kuszyk Małgorzata
135 · Autonomiczna Akademia Aikido
00:44:33 1977
Giniewski Piotr
102
00:44:54 1975
Podbiera Ewa
4 · VRC
00:45:22 1970
Skowroń-Giniewska Katarzyna
101
00:45:54 1977
Kurasińska Dorota
28 · Raz Szczecin/ Wieczorne Bie... / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
00:48:00 1972
Małyszko Halina
159
00:48:30 1954
Roszatycka-Krause Agnieszka
16 · Dmuchawiec Goleniów
00:48:30 1978
Lignowska Martyna
162
00:49:34 1993
Surdacki Janek
74
00:49:34 2013
Magdziak Pawel
208
00:49:52 1986
Magdziak Anna
64
00:49:53 1984
Krzywiec Marcin
118
00:51:31 1984
Wiśniewski Czesław
81 · Maratończyk Szczecin
00:51:42 1951
Gajdzińska Anna
215 · Anna Gajdzińska Fotograf
00:53:17 1986
Krzysztofek Agata
204
00:54:29 1970
Sienkiewicz Robert
14 · Dmuchawiec Goleniów
00:56:58 1966
Garncarek Monika
17 · Dmuchawiec Goleniów
00:57:52 1984
Karwowska-Dąbrowska Karolina
209 · brak / brak
00:59:43 1981
Lewak Katarzyna
151 · Lewaczki Team
00:59:43 1977
Lewak Julia
152 · Lewaczki Team
01:00:01 2010
Stachowski Andrzej
85 · MoniaGym
01:00:07 1968
Lewak Arkadiusz
150 · Lewaczki Team
01:00:10 1976
Sikora Łukasz
184
01:00:11 1986
Krzychowiec Agata
189
01:00:22 1976
MADEJ ANNA
174 · UKL Ósemka Police
01:01:43 1988
Wawrzycka Natalia
79
01:02:26 1995
Kolodziejski Pawel
133 · Go2Tri Szczecin
01:02:41 1971
Świtalska Edyta
91 · Szczecińskie Centrum Trenin...
01:03:10 1978
Wolski Tomasz
99 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
01:03:29 1972
Gajdziński Adam Leon
216
01:04:34 2014
Sakowska-Carło Magda
97 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
01:05:05 1982
Wróblewski Mateusz
164
01:05:29 2005
Wróblewska Marta
163
01:06:06 1976
Danilewicz Wojciech
76 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
01:07:03 1966
Ochał Artur
105 · Gryfici-team
01:08:59 1967
Brzezińska Maria
154
01:09:03 1958
Szymczak Elżbieta
100
01:09:03 1971
Sołtysiak Iwona
27 · KI Poczta Harcerska Szczeci...
01:09:55 1965
Surdacka Joanna
11
01:10:04 1973
Bocian Mariusz
185
01:10:10 1974
Wolter Dorota
72
01:10:11 1973
Kaźmierczak Beata
128
01:10:37 1993
Weiss Przemysław
70
01:11:31 1975
Remiszewska Alicja
196 · Uniwersytet Szczeciński
01:11:33 1994
Kotiuk Jakub
129
01:12:32 1986
Kowalska Katarzyna
56
01:13:05 1978
Wilkowska Katarzyna
58
01:13:23 1977
Grzybowska Joanna
122
01:13:49 1977
Kowalski Piotr
7
01:15:01 1984
Daszkiewicz Mirosław
170
01:15:13 1983
Łotocka Anna
199
01:16:16 1978
Struś Krzysztof
178
01:16:45 1987
Jesińska Monika
177
01:16:51 1989
Kalmonowicz Miłosława
107 · Zachodniopomorskie Hospicju...
01:17:22 1981
Krzywicka Kinga
32 · Zachodniopomorskie Hospicju...
01:17:22 1979
Mielniczuk Oliwia
94
01:17:26 2002
Gilewska Anna
136
01:17:40 1973
Olszak Edyta
190
01:22:12 1979
Balcerak Aleksandra
142
01:23:19 1987
Cetera Janusz
139 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
01:26:38 1959
Lebioda Alicja
115
01:28:35 1980
Sozzo Aleksandra
41 · Punkt Przedszkolny Fantazja / Punkt Przedszkolny Fantazja
01:28:38 1976
Kaczmarek-Zarok Marzena
195
01:28:43 1976
Stasiak Przemysław
114
01:30:13 1983
Ler Łukasz
182
01:31:22 1990
Ciachla Matylda
15
01:32:02 1985
Krzaczkowska Magdalena
12
01:32:02 1978
Ler Maria
187
01:33:05 1970
Paduch Piotr
175
01:33:41 1990
Rosiak-Pituch Anna
173
01:33:42 1983
Daszkiewicz Katarzyna
168
01:33:44 1989
Ciachla Zuzanna
92
01:34:07 1980
Rosińska Karolina
3
01:34:07 1986
Rosińska Grażyna
2
01:34:07 1963
Raniowski Rafał
40 · ZHP Szczecin-Pogodno
01:34:08 1975
Kołodziejska Lena
134
01:34:20 2009
Milewska Małgorzata
33
01:35:06 1979
Krzeszowiak Edyta
73
01:36:29 1975
Stępkowka-Styś Beata
19
01:36:54 1968
Bretsznajder Alicja
24
01:39:32 1988
Belina Katarzyna
131 · 1969
01:41:42 1969
Rudawska Aleksandra
9
01:48:23 1977
Rudawska Anna
210
01:48:56 2009